Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Rudeninė išvyka į Palangą

Rudeninė išvyka į Palangą (1)

2009-11-23

Rudenį mes, pradinių klasių mokinukai, o kartu ir jaunieji miško bičiuliai iš Stakių, su dideliu noru rinkomės savon mokyklėlėn. Norime gauti naujų žinių, bet labai norime ir išvykų. Šį rudenį kelionės tikslas buvo aplankyti Palangą, daugelis jos nebuvome matę savo akimis, domino, kokia gi ta jūra iš tikrųjų - pikta, putota, o gal rami?

Diena, kai susiruošėme vykti kelionėn, pasitaikė labai vėjuota, tačiau noro vykti tai nė kiek nesumažino. Pirmiausia apsilankėme gintaro dirbtuvėse, ten mus pasitiko gidė ir lydėjo visos kelionės po Palangą metu, pasakojo įdomiausius dalykus. Smalsu buvo pamatyti natūralius gintaro gabalėlius, stebėti, kaip įvairiomis staklėmis jie šlifuojami, kol padaromi įvairiausių formų. Apžiūrėjome meistrų pagamintus darbelius - gražu.
Nuskubėjome į Botanikos sodą, kur tokia gausybė gražuolių augalų, įvairiausių formų ir rūšių. Nubėgome prie tvenkinio, o ten gražuolės gulbės plaukioja, margaplunksnių ančių daugybė mus pamačiusios atplaukė. Pašnekinome jas ir nuskubėjome į Gintaro muziejų, o ten tokia gausybė gintaro - ir didelių gabalų, ir mažesnių su sustingusiais vabalėliais, žolelėmis juose. O kokių gražių iš gintaro padaryta darbelių, bet mūsų berniukams gražiausias pasirodė traktorius.
Gražu ten. Bet jūra jūra, ji mus domino itin, nuskubėjome jos link. Kadangi vėjas buvo stiprus, tad jūrą pamatėme didžiulėmis bangomis, putotą, tačiau nuostabią. Grožėjomės ja, po to prisiartinome, lietėme bangas - baugoka, nuėjome į kopas, nors jos ir smarkiai nukentėjusios, tačiau neištvėrėme nepasivartę po jas.
Pavaikštinėjome Palangos gatvėmis, pasigrožėjome dailia aplinka ir atsisveikinome su gide ir miestu. Mūsų dar laukė Kretinga. Joje mums neapsakomą įspūdį paliko oranžerija, pasakiško grožio augalai.
Įsimintina kelionė, už ją mes dėkingi miškų urėdijai, vairuotojui Kęstui Naujokui ir mūsų klasės mokytojai.

Viktorija Čelkytė
Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos Stakių skyriaus mokinė« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook