Rūšiavimo pamokos Ekomiestelyje

Rūšiavimo pamokos Ekomiestelyje (0)

2015-03-21

Viešvilės pagrindinės mokyklos miško bičiuliai kartu su miškininkėmis Irena Petrošiene, Dalia Mačiežiene ir mokytojomis Kristina Budriuviene ir Vaida Jakaityte važiavo į Pagėgiuose įkurtą Ekomiestelį. Klausėmės paskaitos apie šiukšlių rūšiavimą, mokėmės rūšiuoti ir dalyvavome rūšiavimo varžybose bei viktorinoje.

Kiekvienas galėjome išsirinkti, kur dalyvauti: kas piešti, kas mainyti ar parduoti drabužius, rūšiuoti pačių atsivežtas pakuočių, metalo, popieriaus, plastiko ir kitokias atliekas.
Ekodirbtuvėse iš senų knygų lapų lankstėme gėles, iš marškinėlių, kuriuos atsivežėme, siuvome stilingas rankines-krepšius. Buvo labai įdomu, nes sužinojome, kad atliekos – vertingos, kad iš jų galime pasidaryti daug įvairių naudingų darbelių. Dar žiūrėjome režisieriaus Mindaugo Survilos filmą „Stebuklų laukas“ apie šiukšlynus ir juose gyvenančius žmones.
Renginį vedė dainuojančių mimų grupė „Neteisėtai padaryti“. Jie mus linksmino bei uždavinėjo klausimus apie rūšiavimą, gamtos tausojimą. Mes atsakinėjome ir gavome prizų: šratinukų, užrašų lapelių ir knygelių, pagamintų iš atliekų.
Ekomiestelyje supratome, kad kiekvienas galime prisidėti prie tos aplinkos, kurioje gyvename, saugojimo bei puoselėjimo, kad labai svarbu gyventi gražioje ir darnioje aplinkoje. Tai priklauso nuo mūsų.

Miglė Šašytė,
Viešvilės pagrindinė mokykla, 4 kl.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook