Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Šauniausi veliuoniškiai

Šauniausi veliuoniškiai (0)

2011-12-23

Įvairių rinkimų ir konkursų mados banga atėjo ir į Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinę mokyklą – čia įvyko Šauniausio pradinuko konkursas.

Norinčiuosius dalyvauti registravo ketvirtokė Simona Gudžiūnaitė. Iš 54 pradinukų dalyvauti panoro aštuoni drąsiausieji. Tai trečiokai Gvidas Vaičiuška, Jovita Štulaitė, Vaiva Vaičaitytė, Aurimas Steponavičius, Laurynas Mickus ir ketvirtokai Simona Gudžiūnaitė, Viltė Petrošiūtė, Lukas Latvys.
Konkursas prasidėjo koncertu: šaunuoliams ir jų draugams koncertavo „Varpelio“ dainininkai. Konkurso dalyvių gebėjimus ir talentus vertino garbinga komisija – mokytojos Birutė Gustaitienė ir Genovaitė Jokubauskienė. Visi konkurso dalyviai turėjo prisistatyti, paskui rodė savo talentus ir atsakinėjo į klausimus.
Talentų buvo įvairiausių – vaikai dainavo, deklamavo ir šoko. Labai šauniai prisistatė trečiokas Gvidas Vaičiuška. Kur mokosi, kokie dalykai jam patinka, ką veikia laisvalaikiu, berniukas papasakojo eilėmis. Buvo aišku, kad Gvidas rimtai ruošėsi konkursui.
Kol komisija sumavo taškus, konkurso dalyviai pasiskirstė į dvi komandas  ir sudalyvavo linksmų galvosūkių viktorinoje. Čia, žinoma, laimėjo draugystė!
Antrojoje konkurso dalyje komisijos laukė „staigmena – dovana“. Dvi poros pradinukų pašoko „Čia čia“, kurį išmoko pramoginių šokių kolektyve kultūros namuose.
Komisija Šauniausio pradinuko vardą skyrė Viltei Petrošiūtei. Visi mokiniai apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook