Spalvos ir džiaugsmas liejosi per kraštus

Spalvos ir džiaugsmas liejosi per kraštus (0)

2017-09-23

Baltraitiškės kaimo bibliotekoje visą vasarą netilo vaikų balsai. Vaikai čia leido savo atostogas. Ar lijo, ar švietė saulė – bibliotekoje jų visada buvo pilna. Vieni skaitė, kiti piešė, žaidė ar tiesiog tingėjo – juk galima, juk atostogos!

Rugpjūčio 19-osios vėlų rytmetį sinoptikų žadėtas lietus ir škvalas neužpuolė bibliotekos kieme suplanuoto linksmo renginio vaikams „Pieškime kitaip. Šokdami ir žaisdami!“. Taip sugalvojome paminėti Sporto metus.

Vaikams smagu piešti ir bibliotekoje, tačiau čia reikia ramiai ir kruopščiai, pieštukais ir flomasteriais, juk bibliotekoje būtina palaikyti tvarką. O bibliotekos kieme buvo galima daryti viską – piešti guašu ir teptukais, delnais ir pėdomis.

Didžiausią emocijų pliūpsnį sukėlė lipimas basomis į dažus, paskui šokio ritmu – ant baltos paklodės ir marginti ją dažuotomis kojytėmis. Drąsiausi ir išradingiausi pasirodė broliai Mantas ir Martynas Kurpauskai. Martynas sugalvojo ant kojų tepti dažus ir keliais marginti piešinį.

Tie, kurie neišdrįso piešti kojomis, savo emocijas liejo spalvomis taškydami didelius popieriaus lapus. Taip savo nuotaiką piešė Ernesta Paulauskaitė. Mažiausias, bet pats linksmiausias dailininkas Marius Marcinkevičius piešė delniukais. Rimčiausias, nepanoręs šokti Ainoras Zaremba bandė piešti guašu ant plėvelės, Luka ir Emilija Zarembaitės piešė kreidelėmis ir žaidė „klases“ šokio ritmu.

Saulė, karštis, spalvos, muzika, gera nuotaika ir emocijos liejosi per kraštus. Išsidūkę vaikai atsigaivino didžiuliu arbūzu. Buvo smagu!

O pėdutėmis numargintas piešinys išdžiovintas sulaukė rudens – bandysime spalvotose dėmelėse pamatyti kažką fantastiško ir vėl piešime iš naujo.

Bibliotekininkė

Virginija Užkuraitienė« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook