Spalvota jausmų savaitė

Spalvota jausmų savaitė (0)

2017-04-22

Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykloje-daugiafunkciame centre, kaip ir kitose Lietuvos mokyklose, vyko „Savaitė be patyčių“. Pavadinome ją emocijų savaite. Juk taip prasmingiau.

„Emocijų savaitė – tai puiki idėja. Daugeliui vaikų ji patiko. Tikimės tokių savaičių daugiau“, – taip įvertino Deimantė.
Jei diena prasideda nespalvotai – nuspalvink ją! Tai ir darė vyresnieji mokiniai per dailės pamokas gamindami draugystės knygą ir spalvindami dieną, negailėdami pagyrų ir gero žodžio vieni kitiems. 
Ketvirtokai sako, kad jiems labiausiai patiko apsikabinimų diena, kai galėjai be priežasties dar ir dar kartą apkabinti kiekvieną. Tačiau, kai pagalvoji, tai galima daryti kasdien, ar ne? Tiktai tą ypatingą dieną apkabinti draugą (ir ne tik!) buvo drąsiau.
Trečiokai pagamino klasės Draugystės knygą. Į ją sudėjo gražiausias mintis ir piešinius. 
„Man labiausiai patiko ketvirtadienio akcija „Susirask naują geriausią draugą“. Tą dieną turėjome draugauti su tuo, kurio vardą išsitraukėme iš stebuklingo indo. Buvo puiki proga tapti geriausiu kažkieno draugu, o gal tiesiog artimiau pažinti tą, kurį matai kasdien, tačiau net nenujauti, kad jis toks įdomus, o gal tą, kurio nedrįsti užkalbinti?“ – sakė Simona.
„Draugystė – geras dalykas :) Smagu turėti geriausią draugą, smagu, kai kartu būna linksma, kai tu jautiesi svarbus ir reikalingas“, – pritarė Eva.
„Smagus ir saulėtas buvo penktadienis – pyragų diena. Visi susinešėme savo keptų pyragų ir mokyklos kieme vaišinomės! Visi visi! Dar labai patiko fotografuotis su savo geriausiais draugais“, – įspūdžiais dalijosi Miglė.
Vaišės lauke! Pavasaris! Gera mokykloje!
Socialinė pedagogė 
Laima Bakšenskienė« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook