Stovyklauti įdomu

Stovyklauti įdomu (0)

2010-07-27

Mūsų mokykloje birželio mėnesį 1-4 klasių mokiniams vyko vasaros poilsio stovykla „Pasaulis ir aš". Nuo mokslo metų pabaigos buvo praėjusi tik daugiau kaip savaitė, tačiau atrodė, kad susitikome su draugais po ilgo ilgo laiko tarpo, todėl stovykloje mums labai patiko, buvo linksma ir smagu.

Visi vaikai prasidėjus stovyklai pasidarė stovyklautojo pasus. Kiekvieną dieną mes pamatėme arba sužinojome ką nors nauja. Vieną dieną keliavome prie Nemuno, prie prieplaukos. Čia rinkome akmenukus, statėme smėlio pilis, pylėme salas. Kitą dieną akmenukus nudažėme įvairiomis spalvomis.
Mokytoja Daiva Stankūnienė mus mokė siuvinėti ant lapo. Vyko užsiėmimai informacinių technologijų kabinete. Džiaugėmės, kad dažnai galėdavome pažaisti mūsų mėgiamiausią žaidimą kvadratą.
Įdomūs užsiėmimai vyko mokyklos dailės kabinete. Čia mes iš molio lipdėme puodelius, puodynes bei gyvūnus. Išrinkome gražiausią ir baisiausią nulipdytą gyvūną.
Istorijos mokytoja Danutė Kazlauskaitė mums papasakojo apie Žalgirio mūšį, o po to mes lipdėme medalius, skirtus Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms. Devintąją stovyklos dieną vykome į Vilkijos A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejų. Buvo labai įdomu aplankyti šį muziejų, juk mūsų mokykla taip pat pavadinta.
Netruko prabėgti dešimt stovyklavimo dienų ir buvo liūdna, kai mes turėjome atsisveikinti su savo draugais ir laukti naujų mokslo metų, kad galėtume vėl susitikti.

Kamilė Kačinskaitė
Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinė mokykla, 3 klasė« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook