Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Svajonės nuskrido virš pilies bokšto

Svajonės nuskrido virš pilies bokšto (0)

2018-06-22

Mokyklinis varpelis, nuo 1947 metų kvietęs į Raudonės pilyje įsikūrusią mokyklą, gegužės 30 d. nuskambėjo paskutinį kartą. Pradinukai ir priešmokyklinės klasės vaikučiai pakvietė visus į atsisveikinimo su mokykla rytmetį.

Atsisveikinimui nuoširdžiai ruošėmės. Kartu su mokytojomis surinkome gražiausias nuotraukas, parašėme prisiminimus apie mokyklą, nupiešėme piešinių, paruošėme šventinį koncertą. Mokyklos aktų salėje susirinko daug mielų svečių, tėvelių, atvyko buvusi pradinių klasių mokytoja Eleonora Sabaliauskienė.

Šventei prasidėjus visus nustebino netikėta viešnia. Tai buvo pilies princesė. Mes deklamavome eilėraščius apie mokyklą, vasarą, dainavome linksmiausias daineles, šokome gražiausius šokius. Nuoširdžiai dėkojome mokytojams ir darbuotojams. Jiems skyrėme pačių sukurtą dainą ir filmuką ,,Ačiū Jums”.

Mokyklos direktorius ketvirtokams įteikė pradinės mokyklos baigimo pažymėjimus ir dovanėles, kurios primins Raudonės pilyje prabėgusius metus.

Didžiulį pyragą mums padovanojo Raudonės seniūnas Česlovas Meškauskas. Miestelio bibliotekininkė Rima Šalnaitienė kvietė nepamiršti bibliotekos. Su kultūros centro darbuotoja Birutė Jurkšienė sveikino ir dėkojo už draugystę. Vaikų dienos centro vadovės palinkėjo gerų vasaros atostogų, draugų naujose mokyklose. Mokytoja Eleonora prisiminė šioje mokykloje praleistus metus. Raudonės Caritas dėkojo už gražius piešinius, kurie įvairiomis progomis puošė bažnyčią, už atvirukus, kurie pradžiugindavo vienišus žmones, senelius. Visiems svečiams esame dėkingi už linkėjimus ir saldžias dovanėles.

Mūsų tėveliai dėkojo mokytojoms Gražinai Montvilienei, Staselei Reilienei, Elenai Martynaitienei už mums suteiktas žiniais, išvykas, ekskursijas, gražius renginius.

Visi kartu dainavome draugystės dainą, šypsojomės, apsikabinome. Tikime, kad liksime geri draugai ir visada prisiminsime savo mokyklą ir mokytojas. Pilies princesė pakvietė visus užlipti į pilies bokštą. Iš bokšto paleidome spalvingus balionus su savo svajonėmis.

Raudonės mokyklos pradinukai« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook