Valentino dieną – apie meilę

Valentino dieną – apie meilę (0)

2016-02-20

Vasario 12 d. Vadžgirio pagrindinėje mokykloje įvyko popietė „Ji išauga pati“, skirta mokinių pamėgtai Valentino dienai paminėti.

Meilė vienodai svarbi visiems. Bet moterys ir mergaitės, atrodo, yra įsitikinusios, kad meilės ir pagarbos ypač vertos, visada laukia sveikinimų iš savo draugų, vyrų, brolių, bendradarbių, bendraklasių... Ir sulaukia, dažniausiai pačios pamiršdamos jiems atsilyginti tuo pačiu. Todėl buvo nutarta visą dėmesį skirti mokyklos vyrams, vaikinams ir berniukams. Jiems padovanotos širdutės, ansamblis „Daina“, padedamas muzikos mokytojos Oksanos Pužauskienės, pritariant visiems susirinkusiems, padainavo dvi dainas, merginos sušoko nuotaikingą šokį, parengė šventinę kompoziciją.
„Meilė – nelyginant medis: ji išauga pati, giliai suleidžia šaknis į mūsų būtybę ir neretai žaliuoja ir žydi net mūsų širdies griuvėsiuose“, – rašė Viktoras Hugo.
Papasakota apie vienuolį Valentiną. Jis pamilo nepaprastai gražią mergaitę, tačiau vesti negalėjo. Taip ir liko vienišas klajoti po pasaulį, nešiodamas savo širdyje šį gilų jausmą.
Istorijoje būta visko. Būta mergaičių, metų metais sėdinčių ir mezgančių savo broliams dilgėlių marškinius, būta brolių, pasiryžusių virsti akmenimis, kad tik įrodytų ištikimybę artimam žmogui, būta Julijos, tekančios už nepagydomai sergančio Jono Biliūno ir paskiriančios jam savo gyvenimą.
Popietei pasibaigus buvo malonu išgirsti žodžius: „Kad daugiau būtų tokių švenčių.“« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook