Veliuoniškių sėkmė kvadrato aikštelėje

Veliuoniškių sėkmė kvadrato aikštelėje (0)

2017-02-18

Mokinių kvadrato varžybos Jurbarko rajone prasidėjo jau spalio mėnesį. Geriausia tapusi Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos 4-6 klasių mergaičių kvadrato komanda atstovavo rajonui zoninėse varžybose Šakiuose. 

Zoninės varžybos vyko Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre. Kovojome su Šakių r. Griškabūdžio gimnazijos ir Kazlų Rūdos savivaldybės Plutiškių gimnazijos komandomis ir laimėjome pirmąją vietą! 
Veliuonos gimnazijos mergaičių kvadrato komanda pateko į tarpzonines varžybas, kurios sausio pabaigoje vyko Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijoje. Po atkaklių varžybų su Pilviškių „Santakos“ ir Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazijų komandomis vėl laimėjome pirmąją vietą.
Džiugu! Patekome į 2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių kvadrato finalą.
Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos komandoje žaidė ir finalininkėmis tapo Evelina Gudžiūnaitė (kapitonė), Karolina Girdžijauskaitė, Ugnė Leskauskaitė, Auksė Ramonaitė, Marija Masaitytė, Alvyda Steponavičiūtė, Laura Gėlaitytė, Rimgailė Stasiulytė, Milda Dosinaitė, Samanta Lukauskaitė. Mūsų komandą varžyboms paruošė kūno kultūros mokytojas Žilvinas Stankūnas.
Manome, kad sportinė sėkmė ir azartas lydės mūsų komandą ir respublikinėse finalinėse varžybose kovo 3 dieną.

Evelina Gudžiūnaitė, Karolina Girdzijauskaitė, 6 klasė« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook