Visą savaitę su pasakomis

Visą savaitę su pasakomis (0)

2016-02-20

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse vyko projektas „Seku seku pasaką“.

Kiekvieną dieną mažuosius aplankydavo pasaka. Vaikai klausė, vaidino, piešė, aplikavo. Taip ikimokyklinukų grupėje apsigyveno pelėdos iš pasakos „Tuoj ir rytoj“, kurios suteikė vaikams daug džiugsmo.
Didelė staigmena ikimokyklinės grupės vaikams buvo tai, kai nešina dideliu krepšiu, pilnu pasakų knygų, atėjo Guodos mama Kristina. Vaikams buvo netikėta, nes paprastai pasakas jiems skaito ir seka auklėtojos. Pasakos – vienas iš linksmiausių būdų mokytis naujų žodžių, tokių kaip sliūkinti, pirkelė, troba.
Priešmokyklinukai taip pat vaidino pasakas, piešė pasakų veikėjus, kūrė knygeles.
Abiejų grupių vaikai turėjo progos pasižiūrėti į gimnaziją atvykusio Kauno „Varlytės“ teatro spektaklį „Kibernetinė pasaka“.
Baigiant projektą vaikai darželio salėje žiūrėjo pasaką „Skruzdėlytė Tauškalytė“, kartu su auklėtojomis kalbėjo, ko mus moko pasakos. Kiekviena grupė pristatė savo pasaką. Ikimokyklinukai vaidino „Pirštinę“, jiems puikiai sekėsi pavirsti pasakų personažais, kurie draugiškai apsigyveno pirštinėje, o vėliau išgąsdinti medžiotojų spruko į visas puses. Ikimokyklinukams buvo smagu pasižiūrėti, kaip jų vyresnieji draugai pavirto pasakos „Pilis pilaitė“ veikėjais. Jie stebėjosi, kiek daug gyventojų tilpo mažoje pilaitėje, o meškutė, kuri sugriovė pilaitę, sukėlė vaikams daug smagaus juoko.

Vilė Greičiuvienė,
ikimokyklinės grupės auklėtoja« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook