Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo takas

Verslo takas

Kaip interneto sprendimai žlugdo tradicinį verslą? (0)

Verslo pasaulis visuomet grįstas naujais sumanymais ir idėjomis, kurios keičia pasaulį. Tai ypač aktualu pastaruosius du dešimtmečius, kadangi viskas keliasi į internetinę erdvę. Iškilus naujosioms technologijoms ir internetui, versle natūraliai kilo revoliuciniai pokyčiai. Tradiciniam verslui sunku veikti taip, kaip anksčiau, kadangi internetas sudarė papildomą konkurenciją. Pagalvokite, juk išties šiais laikais viską darome internetu – nuo naudojimosi bankais iki akcijų prekybos. Šiame straipsnyje aptarsime kaip interneto sprendimai sutrikdė įprastą tradicinį verslą.

(Plačiau...)

Rajono kaimuose neliks dar šešių paštų (0)

Daugiau nei šimtą metų paštas buvo viena svarbiausių kiekvieno Lietuvos miestelio įstaigų. Dabar kaimų paštai planingai uždarinėjami, žmonėms aiškinant, kad jie nereikalingi, nes kaimuose mažėja gyventojų, o iki kito veikiančio pašto kelias neva netolimas – tik keli ar keliolika kilometrų. Tad iki rudens rajone neliks dar šešių pašto skyrių.

(Plačiau...)

Ieškantieji darbo suka į Užimtumo tarnybą (2)

Liepos pradžioje Jurbarko r. savivaldybėje viešėjo Užimtumo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento direktorė Dangirutė Jurkuvienė, patarėja Andžela Jakienė ir Jurbarko skyriaus vedėja Rita Kliukienė, kurios pristatė darbo rinkos situaciją, aptarė bendradarbiavimo tarp tarnybos ir savivaldybės galimybes, siekiant bendro tikslo – padėti suteikti ilgalaikį užimtumą kuo daugiau rajono gyventojų.

(Plačiau...)

Laivai Nemune: greitų sprendimų nebus (1)

Laivyba Nemune kol kas merdi, o Jurbarko r. savivaldybė kelerius metus blaškosi, tačiau esminių sprendimų nepriima. Net ir labai norint, neįžvelgsi kokių nors veiksmų, kad turizmo kraštu save pristatančio rajono vandens kelius vagotų laivai ir laiveliai.

(Plačiau...)

Šaudykloje „parduoda“ emocijas (0)

Jei kada netoli Seredžiaus esančiame Padubysio kaime išgirsite šūvius – neišsigąskite. Greičiausiai juos į taikinius bus paleidę pramogautojai. Tokią paslaugą norintiesiems daugiau sužinoti apie ginklus ar tiesiog pagerinti šaudymo įgūdžius, čia siūlo kaunietis verslininkas Vygintas Ušinskas.

(Plačiau...)

Verslo forume – apie galimybes bendruomenėms (0)

Kiekvieną pavasarį vykstanti Miesto ir verslo šventė jau 15 metų pradedama verslo konferencijomis, seminarais. Šių metų Verslo forume kalbėta apie bendruomeniškumo galią, kuri įtakoja ekonominį ir socialinį karšto vystymąsi. 

(Plačiau...)

Girdžiuose įprastą paštą pakeitė mobilūs laiškininkai (0)

Beveik aštuoniasdešimt kilometrų kasdien automobiliu sukaria Girdžių seniūniją aptarnaujanti laiškininkė Larisa Jankauskienė. Moteris laiškininke dirba ketvirtį amžiaus ir puikiai pažįsta visus savo klientus. Pastarieji ją – taip pat. Galbūt todėl laiškininkę sutinka kaip seną bičiulę, pašnekovę ir nesibodi prašyti pagalbos.

(Plačiau...)

Iki nuosavo verslo – patirtimi grįstas kelias (0)

Dažnai gabus ir darbštus žmogus ilgai ir nuoširdžiai dirba kitiems, nesiryžta pradėti savo verslo, nors ir patirties, ir talento jam tikrai pakanka. Jurbarkietė Asta Pocevičienė taip pat pritrūkdavo ryžto – įgyvendinti svajonę ir atidaryti savo užuolaidų saloną ją paskatino šeima ir draugai.

(Plačiau...)

Naujai gamyklai – žalia šviesa (1)

Gyvybės į sunkiai išjudinamą Jurbarko pramonės rajoną ketina įnešti UAB „Naista“. Bendrovė per gerą pusmetį nusiteikusi Statybininkų g. esančiame valstybės žemės sklype pastatyti gamybinius pastatus ir pradėti veiklą.

(Plačiau...)

Permainos: duris užveria „Luminor“ bankas (8)

Kovo 29-oji bus paskutinė diena, kai Jurbarke „Luminor“ banko klientai galės užsukti į poskyrį. Tos dienos popietę padalinys bus uždarytas, o gyventojams teks naudotis tik liekančiais bankomatais ir elektronine bankininkyste.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook