Balsavimas

Ar reikia gyvūnų kapinių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo takas

Verslo takas

Kontaktų mugėje – gidų ir agentūrų viliotinis (0)

Spalio 25 d. Jurbarko krašte svečiavosi didelis būrys turizmo profesionalų ir ekspertų iš visos Lietuvos. Turizmo mugę, kurioje buvo mezgami bendradarbiavimo ryšiai ir pristatomos turizmo paslaugos, surengė VšĮ „Panemunių žiedai“ vadovė Iveta Balserienė. 

(Plačiau...)

Kuriamas gastronominis tinklas ruošiasi startui (0)

Atrasti panemunių miestelių tradicinius patiekalus, degustuoti ar išmokti juos gaminti jau netrukus pakvies Šilinėje, šalia buvusios pradinės mokyklos, įsikūrusio Gastronominio namelio bei čia šurmuliuosiančios prekyvietės sumanytoja Iveta Balserienė. Neseniai pasisvečiuoti istoriniuose kiemeliuose ir paskanauti autentiškų patiekalų galėjo visi norintieji, o spalio 25 d. šią pramogą išbandys turizmo agentūrų atstovai.

(Plačiau...)

Kaip interneto sprendimai žlugdo tradicinį verslą? (0)

Verslo pasaulis visuomet grįstas naujais sumanymais ir idėjomis, kurios keičia pasaulį. Tai ypač aktualu pastaruosius du dešimtmečius, kadangi viskas keliasi į internetinę erdvę. Iškilus naujosioms technologijoms ir internetui, versle natūraliai kilo revoliuciniai pokyčiai. Tradiciniam verslui sunku veikti taip, kaip anksčiau, kadangi internetas sudarė papildomą konkurenciją. Pagalvokite, juk išties šiais laikais viską darome internetu – nuo naudojimosi bankais iki akcijų prekybos. Šiame straipsnyje aptarsime kaip interneto sprendimai sutrikdė įprastą tradicinį verslą.

(Plačiau...)

Rajono kaimuose neliks dar šešių paštų (0)

Daugiau nei šimtą metų paštas buvo viena svarbiausių kiekvieno Lietuvos miestelio įstaigų. Dabar kaimų paštai planingai uždarinėjami, žmonėms aiškinant, kad jie nereikalingi, nes kaimuose mažėja gyventojų, o iki kito veikiančio pašto kelias neva netolimas – tik keli ar keliolika kilometrų. Tad iki rudens rajone neliks dar šešių pašto skyrių.

(Plačiau...)

Ieškantieji darbo suka į Užimtumo tarnybą (2)

Liepos pradžioje Jurbarko r. savivaldybėje viešėjo Užimtumo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento direktorė Dangirutė Jurkuvienė, patarėja Andžela Jakienė ir Jurbarko skyriaus vedėja Rita Kliukienė, kurios pristatė darbo rinkos situaciją, aptarė bendradarbiavimo tarp tarnybos ir savivaldybės galimybes, siekiant bendro tikslo – padėti suteikti ilgalaikį užimtumą kuo daugiau rajono gyventojų.

(Plačiau...)

Laivai Nemune: greitų sprendimų nebus (1)

Laivyba Nemune kol kas merdi, o Jurbarko r. savivaldybė kelerius metus blaškosi, tačiau esminių sprendimų nepriima. Net ir labai norint, neįžvelgsi kokių nors veiksmų, kad turizmo kraštu save pristatančio rajono vandens kelius vagotų laivai ir laiveliai.

(Plačiau...)

Šaudykloje „parduoda“ emocijas (0)

Jei kada netoli Seredžiaus esančiame Padubysio kaime išgirsite šūvius – neišsigąskite. Greičiausiai juos į taikinius bus paleidę pramogautojai. Tokią paslaugą norintiesiems daugiau sužinoti apie ginklus ar tiesiog pagerinti šaudymo įgūdžius, čia siūlo kaunietis verslininkas Vygintas Ušinskas.

(Plačiau...)

Verslo forume – apie galimybes bendruomenėms (0)

Kiekvieną pavasarį vykstanti Miesto ir verslo šventė jau 15 metų pradedama verslo konferencijomis, seminarais. Šių metų Verslo forume kalbėta apie bendruomeniškumo galią, kuri įtakoja ekonominį ir socialinį karšto vystymąsi. 

(Plačiau...)

Girdžiuose įprastą paštą pakeitė mobilūs laiškininkai (0)

Beveik aštuoniasdešimt kilometrų kasdien automobiliu sukaria Girdžių seniūniją aptarnaujanti laiškininkė Larisa Jankauskienė. Moteris laiškininke dirba ketvirtį amžiaus ir puikiai pažįsta visus savo klientus. Pastarieji ją – taip pat. Galbūt todėl laiškininkę sutinka kaip seną bičiulę, pašnekovę ir nesibodi prašyti pagalbos.

(Plačiau...)

Iki nuosavo verslo – patirtimi grįstas kelias (0)

Dažnai gabus ir darbštus žmogus ilgai ir nuoširdžiai dirba kitiems, nesiryžta pradėti savo verslo, nors ir patirties, ir talento jam tikrai pakanka. Jurbarkietė Asta Pocevičienė taip pat pritrūkdavo ryžto – įgyvendinti svajonę ir atidaryti savo užuolaidų saloną ją paskatino šeima ir draugai.

(Plačiau...)

Naujai gamyklai – žalia šviesa (1)

Gyvybės į sunkiai išjudinamą Jurbarko pramonės rajoną ketina įnešti UAB „Naista“. Bendrovė per gerą pusmetį nusiteikusi Statybininkų g. esančiame valstybės žemės sklype pastatyti gamybinius pastatus ir pradėti veiklą.

(Plačiau...)

Permainos: duris užveria „Luminor“ bankas (8)

Kovo 29-oji bus paskutinė diena, kai Jurbarke „Luminor“ banko klientai galės užsukti į poskyrį. Tos dienos popietę padalinys bus uždarytas, o gyventojams teks naudotis tik liekančiais bankomatais ir elektronine bankininkyste.

(Plačiau...)

Pasveikino dvidešimtmetį mininčias įmones (0)

Sausio 11-osios vakarą verslo bendruomenė rinkosi į tradicinį renginį. Keturioliktą kartą vykusi šventė tikslų nekeitė ir pasidalyti prabėgusių metų patirtimi, pabendrauti kvietė krašto verslininkus.

(Plačiau...)

Galimybę sukurti svajonių verslą atnešė motinystė (3)

„Buvau įsitikinusi, kad man pasiseks, bet kad bus taip gerai jau pirmą mėnesį, nemaniau“, – šypsosi jauna jurbarkietė Sandra Klapatauskaitė, gruodžio pabaigoje Kauno gatvėje atidariusi studiją vaikams „O, vaikyti!“. Vaikų žaidimams, šventėms ir lavinimui skirta studija iš karto sulaukė pasisekimo.

(Plačiau...)

Trenerė: „Velnias slypi smulkmenose“ (8)

Gruodžio 12-ąją sporto klubas „Energy Gym“ šventė trečiąjį gimtadienį. Vos tik veiklą pradėjusios įstaigos įkūrėjai Karolis ir Laura Ramanauskai tikino, kad jų tikslas – ne raumenų kalnais virstantys klientai, o sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdo populiarinimas. Šiandien pora džiaugiasi, kad nemažai jurbarkiečių tokį požiūrį priima ir juo vadovaujasi.

(Plačiau...)

Verslininkės sukūrė stebuklą šeimai (0)

Gruodžio 7-ąją būrys Jurbarko verslininkių vienuose rajono namuose sukūrė pasaką. Į trečiąjį paramos renginį „Pelenė“ žmones pakvietusios moterys surinko lėšų šį rudenį be mamos likusiai šeimai, kurioje keturis vaikus augina tik tėtis.

(Plačiau...)

„Sena skrynia“ atveriama dar plačiau (0)

Metus Kauno gatvėje veikusi sendaikčių ir antikvariato parduotuvė „Sena skrynia“ neseniai persikėlė į triskart erdvesnes patalpas Dariaus ir Girėno g. 72, šalia „Lietuvos pašto“. Prieš didžiąsias metų šventes išskirtinių ir vertingų dovanų čia ieško ne tik grožiui neabejingi Jurbarko gyventojai, bet ir antikvariato gerbėjai iš visos Lietuvos. 

(Plačiau...)

Palėpėje brandinta svajonė išsiskleidė galerijoje (0)

Gruodžio 8 d. prieššventiniame Jurbarke, Kauno g. 54, duris atvėrė meno salelė – galerija „Inka“. Jos įkūrėja Indrė Kateivė jau dešimtmetį papuošalus kūrė namų palėpėje. Iš ten jos kūriniai keliaudavo į klienčių namus. Tačiau atėjo laikas svajonei peržengti palėpės slenkstį ir prisistatyti visuomenei. 

(Plačiau...)

Verslą įkūrusi jurbarkietė dėkinga jos neįdarbinusiems (1)

Jei pritrūksite optimizmo ir ryžto permainoms, ar esate įpratę skųstis blogu gyvenimu, užsukite į Jurbarko viešbučio pastate vos kelis mėnesius veikiantį siuvimo saloną „LuLucky“. Jo šeimininkė Eligija Pravackienė visus sutinka su džiaugsmu– ir klientus, ir tik užsukusius pasidairyti po skoningai įrengtą siuvyklą, ir mielai dalijasi patirtimi. 

(Plačiau...)

Komercinių patalpų paieškas stabdo kainos (2)

Mieste išsinuomoti patalpas verslui – galima. Tačiau jas išlaikyti greičiausiai bus sudėtinga, o gal ir visai neįmanoma. Komercinių plotų kainos Jurbarke didelės ir pagal miesto verslumo lygį – sunkiai įkandamos. Greičiausiai todėl Jurbarke yra ir nuomotojų, ir tų, kurie nuomotųsi, tačiau patalpos vis tiek mėnesius ar net metus stovi tuščios.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook