Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo takas

Verslo takas

Ūkininkai rekordų nesitiki, bet ir nuostoliais nesiskundžia (0)

Kasdien iki vėlumos prie AB „Kauno grūdai“ elevatoriaus Jurbarke rikiuojasi grūdų prikrauti traktoriai ir automobiliai – geriausias talkininkas mūsų krašto ūkininkams yra šios vasaros karščiai. Tačiau net ir tokiu palankiu darbymečiui oru javapjūtė užsitęsė, o šią savaitę sinoptikų išpranašauti lietūs ją gali net gerokai užlaikyti. Specialistai nuogąstauja, kad dėl to pablogės grūdų kokybė.

(Plačiau...)

Ekstremalių pramogų verslas prasidėjo nuo šarvuočio (3)

Purvo trasa, pasivažinėjimas bagiais ir šarvuočiu – tokių pramogų siūlo Žirniškių kaime, Jurbarkų seniūnijoje, veikiantis tankodromas. Jam pradžią davė šarvuotis, kurį Alvidas Aleksandras Čiuldys nusipirko ekstremalių pramogų ištroškusiems turistams vilioti į Jurbarko kraštą.

(Plačiau...)

Autobusų vairuotojai pareikalavo didesnių algų (0)

Savivaldybės valdomos UAB „Jurbarko autobusų parkas“ darbuotojai visuotiniame susirinkime išgavo administracijos pažadą nuo liepos 1 d. dešimtadaliu didinti atlyginimus, tačiau įmonės vadovai dar tik skaičiuoja iš kur tam gaus papildomų lėšų. Juo labiau dabar, kai įmonės techninė bazė verkiant prašosi atnaujinama.

(Plačiau...)

Dviračių verslas merdi – nei nuomoja, nei perka (0)

Dviračių takų, kurie veda pro vaizdingas ir turistines Jurbarko krašto vietas – nors vežimu vežk. Tačiau šių transporto priemonių nuomos ir pardavimo verslu užsiimantys žmonės skėsčioja rankomis – trūksta tiek dviračius išsinuomojančių turistų, tiek juos įsigyti norinčių vietinių.

(Plačiau...)

Tauragės apskričiai pristatytos verslo paramos galimybės (0)

Liepos 2 d. ūkio ministras Evaldas Gustas ir viceministras Marius Skarupskas Tauragėje susitiko su vietos verslininkais ir aptarė paramos verslui galimybes, atsakė į verslininkams rūpimus klausimus. Per susitikimą Ūkio ministerijos specialistai taip pat informavo apie svarbiausius euro įvedimo Lietuvoje klausimus ir kvietė Tauragės apskrities verslininkus prisijungti prie Geros verslo praktikos įvedant eurą memorandumo.

(Plačiau...)

Stiprus šeimos ūkis – rajono ekonomikos pagrindas (0)

Subyrėjus pramonei Jurbarkas tapo išskirtinai žemdirbišku kraštu. Kaime gyvena apie 60 proc. rajono gyventojų – jų šeimas maitina pieno ir mėsos gamyba, javų auginimas bei su žemės ūkiu susiję verslai. Aktyviausiai kaimo ekonomiką kuria ūkininkai.

(Plačiau...)

Karjeros planavimas prasideda mokyklos suole (0)

Galvoti apie ateitį ir planuoti savo darbinę karjerą patartina tebesėdint mokyklos suole – domėtis profesijomis, išsirinkti patinkančią ir reikalingą darbo rinkai. Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje jau antrus metus vykdomas ugdymo karjerai projektas. Balandžio 29-ąją mokykloje surengta karjeros planavimo diena – su moksleiviais bendravo darbo biržos, darbdavių ir profesinių mokyklų atstovai.

(Plačiau...)

Klasterio nauda praktiškai dar nepasiekiama (0)

Miesto ir verslo dienų išvakarėse kaimo turizmo sodyboje „Bebirva“ surengtame seminare „Tarpsektorinio bendradarbiavimo galimybės. Klasterizacijos potencialas Jurbarko rajone“ išaiškėjo, kad turizmo srityje dirbantiems paslaugų teikėjams trūksta susikalbėjimo ir pasitikėjimo, tačiau net ir tokioje aplinkoje savaime atsiranda klasterio – jungtinės veiklos užuomazgų.

(Plačiau...)

Pavasaris judina darbo rinką (0)

Kovo mėnesio darbo rinkos ypatumas – išaugusi darbo jėgos paklausa ir sumažėjęs bedarbių skaičius. Palyginti su vasariu, kovą įregistruota pusantro karto daugiau laisvų darbo vietų, o bedarbių skaičius sumažėjo. Ir Jurbarko r. savivaldybėje nedarbo lygis per kovo mėnesį nedaug, bet sumažėjo.

(Plačiau...)

Žemės nuomą iš šešėlio traukia mokesčių inspektoriai (0)

Kovo pabaigoje keli šimtai rajono gyventojų gavo Valstybinės mokesčių inspekcijos reikalavimą nurodyti, kokiais pagrindais nuomoja žemę ir kiek pajamų už tai gauna. Toks mokesčių inspektorių dėmesys sukėlė nemažą nerimą ir žemės savininkams, ir ją nuomojantiems ūkininkams – žmonės suprato, kad šešėlinei žemės nuomai atėjo galas.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook