Balsavimas

Ar turite savo favoritą tarp septynių kandidatų į Jurbarko r. savivaldybės merus kovo 3 d. rinkimuose?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo takas

Verslo takas

„AG“ autocentre – moderni įranga (0)

Jurbarko vairuotojams darganotas metų sezonas prasidėjo malonia žinia. Tinkamai paruošti automobilius šlapiems rudens keliams ir sniegui bus kur kas paprasčiau. Jurbarke, Barkūnų g. 5, įsikūrusio „AG“ autocentro meistrai nuo šiol dirba su naujausia įranga – reguliuoja ratų iki R 24 geometriją 3D stendu, vieninteliu mieste stendu tikrina stabdžių darbą, važiuoklę, remontuoja kondicionierius, o prieš šeimininkui grąžinant automobilį jį gali nuplauti ir išvalyti.

(Plačiau...)

Pasižadėti būti sąžiningais verslininkai neskuba (0)

Sausio 1 d. Lietuva prisijungs prie euro zonos, litus pakeis bendroji Europos Sąjungos valiuta eurai. Valdžios institucijos jau kuris laikas verslininkams grūmoja viena ranka ir baugina, kad už nesąžiningai perskaičiuotas kainas grės baudos. Kita ranka valdininkai moja ir kviečia pasirašyti Geros verslo praktikos memorandumą, kuriuo verslininkai pasižadėtų būti sąžiningi su klientais. Tačiau panašu, kad to daryti verslo atstovai neskuba. Jurbarke memorandumą kol kas pasirašė vos keletas ūkio subjektų, tarp kurių – savivaldybė ir viena kita jos įmonė.

(Plačiau...)

Grožio verslas kaime: čia turi būti geriau nei mieste (0)

Viešvilėje tik prieš kelis mėnesius duris atvėrė LK grožio centras, o jo įkūrėjai Ligita ir Kęstutis Kuniauskai jau ne kartą girdėjo atsiliepimų, kad tokio centro gali pavydėti net Europos sostinės. Bet viešviliečiai verslininkai ir laikosi principo, kad kai kuri grožio namus kaime, jie turi būti ypatingi.

(Plačiau...)

Darbo biržoje – vis daugiau galimybių padėti bedarbiams (1)

Liepos mėnesį į Tauragės teritorinės darbo biržos Jurbarko skyrių kreipėsi 285 bedarbiai, darbdaviai pasiūlė 158 laisvas darbo vietas, o užimtumas suteiktas 327 biržos klientams. Nedarbo lygis mūsų rajone, palyginus su metų pradžia, sumažėjo apie 3 procentinius punktus ir rugpjūčio 1 d. sudarė 14,7 proc.

(Plačiau...)

Ūkininkai rekordų nesitiki, bet ir nuostoliais nesiskundžia (0)

Kasdien iki vėlumos prie AB „Kauno grūdai“ elevatoriaus Jurbarke rikiuojasi grūdų prikrauti traktoriai ir automobiliai – geriausias talkininkas mūsų krašto ūkininkams yra šios vasaros karščiai. Tačiau net ir tokiu palankiu darbymečiui oru javapjūtė užsitęsė, o šią savaitę sinoptikų išpranašauti lietūs ją gali net gerokai užlaikyti. Specialistai nuogąstauja, kad dėl to pablogės grūdų kokybė.

(Plačiau...)

Ekstremalių pramogų verslas prasidėjo nuo šarvuočio (3)

Purvo trasa, pasivažinėjimas bagiais ir šarvuočiu – tokių pramogų siūlo Žirniškių kaime, Jurbarkų seniūnijoje, veikiantis tankodromas. Jam pradžią davė šarvuotis, kurį Alvidas Aleksandras Čiuldys nusipirko ekstremalių pramogų ištroškusiems turistams vilioti į Jurbarko kraštą.

(Plačiau...)

Autobusų vairuotojai pareikalavo didesnių algų (0)

Savivaldybės valdomos UAB „Jurbarko autobusų parkas“ darbuotojai visuotiniame susirinkime išgavo administracijos pažadą nuo liepos 1 d. dešimtadaliu didinti atlyginimus, tačiau įmonės vadovai dar tik skaičiuoja iš kur tam gaus papildomų lėšų. Juo labiau dabar, kai įmonės techninė bazė verkiant prašosi atnaujinama.

(Plačiau...)

Dviračių verslas merdi – nei nuomoja, nei perka (0)

Dviračių takų, kurie veda pro vaizdingas ir turistines Jurbarko krašto vietas – nors vežimu vežk. Tačiau šių transporto priemonių nuomos ir pardavimo verslu užsiimantys žmonės skėsčioja rankomis – trūksta tiek dviračius išsinuomojančių turistų, tiek juos įsigyti norinčių vietinių.

(Plačiau...)

Tauragės apskričiai pristatytos verslo paramos galimybės (0)

Liepos 2 d. ūkio ministras Evaldas Gustas ir viceministras Marius Skarupskas Tauragėje susitiko su vietos verslininkais ir aptarė paramos verslui galimybes, atsakė į verslininkams rūpimus klausimus. Per susitikimą Ūkio ministerijos specialistai taip pat informavo apie svarbiausius euro įvedimo Lietuvoje klausimus ir kvietė Tauragės apskrities verslininkus prisijungti prie Geros verslo praktikos įvedant eurą memorandumo.

(Plačiau...)

Stiprus šeimos ūkis – rajono ekonomikos pagrindas (0)

Subyrėjus pramonei Jurbarkas tapo išskirtinai žemdirbišku kraštu. Kaime gyvena apie 60 proc. rajono gyventojų – jų šeimas maitina pieno ir mėsos gamyba, javų auginimas bei su žemės ūkiu susiję verslai. Aktyviausiai kaimo ekonomiką kuria ūkininkai.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook