Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo takas

Verslo takas

Stiprus šeimos ūkis – rajono ekonomikos pagrindas (0)

Subyrėjus pramonei Jurbarkas tapo išskirtinai žemdirbišku kraštu. Kaime gyvena apie 60 proc. rajono gyventojų – jų šeimas maitina pieno ir mėsos gamyba, javų auginimas bei su žemės ūkiu susiję verslai. Aktyviausiai kaimo ekonomiką kuria ūkininkai.

(Plačiau...)

Karjeros planavimas prasideda mokyklos suole (0)

Galvoti apie ateitį ir planuoti savo darbinę karjerą patartina tebesėdint mokyklos suole – domėtis profesijomis, išsirinkti patinkančią ir reikalingą darbo rinkai. Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje jau antrus metus vykdomas ugdymo karjerai projektas. Balandžio 29-ąją mokykloje surengta karjeros planavimo diena – su moksleiviais bendravo darbo biržos, darbdavių ir profesinių mokyklų atstovai.

(Plačiau...)

Klasterio nauda praktiškai dar nepasiekiama (0)

Miesto ir verslo dienų išvakarėse kaimo turizmo sodyboje „Bebirva“ surengtame seminare „Tarpsektorinio bendradarbiavimo galimybės. Klasterizacijos potencialas Jurbarko rajone“ išaiškėjo, kad turizmo srityje dirbantiems paslaugų teikėjams trūksta susikalbėjimo ir pasitikėjimo, tačiau net ir tokioje aplinkoje savaime atsiranda klasterio – jungtinės veiklos užuomazgų.

(Plačiau...)

Pavasaris judina darbo rinką (0)

Kovo mėnesio darbo rinkos ypatumas – išaugusi darbo jėgos paklausa ir sumažėjęs bedarbių skaičius. Palyginti su vasariu, kovą įregistruota pusantro karto daugiau laisvų darbo vietų, o bedarbių skaičius sumažėjo. Ir Jurbarko r. savivaldybėje nedarbo lygis per kovo mėnesį nedaug, bet sumažėjo.

(Plačiau...)

Žemės nuomą iš šešėlio traukia mokesčių inspektoriai (0)

Kovo pabaigoje keli šimtai rajono gyventojų gavo Valstybinės mokesčių inspekcijos reikalavimą nurodyti, kokiais pagrindais nuomoja žemę ir kiek pajamų už tai gauna. Toks mokesčių inspektorių dėmesys sukėlė nemažą nerimą ir žemės savininkams, ir ją nuomojantiems ūkininkams – žmonės suprato, kad šešėlinei žemės nuomai atėjo galas.

(Plačiau...)

Optimizmas ir net rizika – „Viešvės“ sėkmės variklis (0)

Medienos apdirbimo įmonė UAB „Viešvė“ veikia nuo 2006 m. Veikia sėkmingai – duoda darbo Viešvilės apylinkių žmonėms, keičia miestelio veidą, plečiasi, jos gaminama produkcija pasiekia užsienio rinkas. Bendrovės direktorius Raimondas Jasulis džiaugiasi tuo, ką pavyko pasiekti, ir optimistiškai kalba apie ateitį. Planų ir darbų daug, kaip ir tikėjimo, kad viskas pavyks.

(Plačiau...)

Viešieji pirkimai įskaudino paslaugas teikusį verslininką (0)

Gerais norais ir kelias į pragarą grįstas. Tokią išvadą galima padaryti iš Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro direktorės Gaivos Mačiulaitienės pastangų rasti įstaigai šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtoją. Trejus metus paslaugą teikusios UAB „Sanmonta“ direktorius Antanas Pocevičius pasijuto įskaudintas direktorės požiūrio į verslininkus ir konkurencinę kovą.

(Plačiau...)

„Adventur“ – gera reklama Jurbarko kraštui (0)

Tarptautinėje turizmo, laisvalaikio ir sporto parodoje „Adventur 2014“, kuri sausio 24–26 dienomis vyko Vilniuje, Jurbarko kraštą pristatė Turizmo ir verslo informacijos centras. Naujosios technologijos leido pakeliauti po Jurbarką niekur nekeliaujant, o Senovinės technikos muziejaus pavieniai eksponatai lankytojus taip sudomino, kad daugelis pasišovė atvažiuoti į Smalininkus ir pamatyti visus muziejuje sukauptus lobius.

(Plačiau...)

Įmonių apdovanojimai virto humoro vakaru (0)

Šiemetinius geriausių Jurbarko rajono įmonių apdovanojimus galima prilyginti humoro vakarui. Nors nominuotų įmonių nuopelnais abejojančių galbūt ir nebuvo, renginio organizatorių pusėn skriejo aštrios kritikos strėlės.

(Plačiau...)

Diskusijos centre – darbo rinkos padėtis ir perspektyvos (0)

Vasario 5 d. Tauragės teritorinės darbo biržos Jurbarko skyrius pakvietė rajono vadovus ir kitų suinteresuotų institucijų atstovus susipažinti su 2013 metų situacija ir užimtumo priemonių įgyvendinimu Jurbarko rajono darbo rinkoje bei šių metų prognozėmis.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook