Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo takas

Verslo takas

Pristatė naują turizmo maršrutą (0)

Tarptautinėje turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“, kuri sausio 23-25 dienomis vyko Vilniuje, „Litexpo“ parodų centre, Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras bendrame stende su Kauno ir Šakių rajonų turizmo centrais pristatė naują dviejų dienų turistinį maršrutą, pavadinimu „Pažink panemunius“. Domėjomės, ką keliaudami šiuo trijų savivaldybių panemuniais nusidriekusiu maršrutu turistai pamatys ir patirs mūsų rajone.

(Plačiau...)

Padėkota naujas darbo vietas kuriančiam verslui (0)

Vasario 11 d. Tauragės teritorinės darbo biržos Jurbarko skyrius rajono vadovus, politikus bei verslo atstovus supažindino su praėjusių metų veikla bei kartu aptarė situacijos darbo rinkoje problemas. Didžiausias dėmesys buvo skirtas verslo įmonėms, kurios įgyvendino Vietinių užimtumo iniciatyvų projektus ir priėmė naujų darbuotojų, nes rajone nemažėjant nedarbo lygiui kiekviena nauja darbo vieta ypač svarbi.

(Plačiau...)

Jaunimui – daugiau galimybių įsitvirtinti darbo rinkoje (0)

Praėjusiais metais labiausiai keitėsi jaunimo situacija darbo rinkoje: jaunų bedarbių iki 29 metų nedarbas smuktelėjo nuo 7,8 iki 5,6 proc. Lietuvos darbo biržos teigimu, geriems pokyčiams įtakos turėjo įgyvendinama Jaunimo garantijų iniciatyva bei jaunimo darbo centrų plėtra.

(Plačiau...)

Konsultantų vadovė medalius kabintų ūkininkams (0)

Prieš pat Kalėdas iš Aleksandro Stulginskio universiteto į Jurbarką atskriejo gera žinia – medaliu „Už nuopelnus Lietuvos kaimui“ apdovanota Žemės ūkio konsultavimo tarnybos Jurbarko biuro vadovė Kristina Gakienė. Su garbingu įvertinimu ją iki šiol sveikina kolegos ir žemdirbiai, kuriems konsultantų paslaugos labai dažnai yra jų verslo sėkmės laidas. K. Gakienė įsitikinusi, kad apdovanojimas yra ne jos vienos, o viso kolektyvo darbo įvertinimas.

(Plačiau...)

Darbo rinkoje – iš esmės nieko naujo (0)

Visus metus nuosekliai mažėjęs registruotas nedarbas prasidedant žiemai padidėjo ne tik Tauragės apskrityje, bet ir visoje šalyje. Gruodžio 1 d. Tauragės teritorinės darbo biržos skyriuose registruoti bedarbiai sudarė 11,8 proc. apskrities darbingo amžiaus gyventojų – nedarbas apskrityje 3 procentiniais punktais didesnis negu Lietuvoje. O Tauragės apskrityje, kaip visada, didžiausia nedarbo problema Jurbarko r. savivaldybėje.

(Plačiau...)

Sėkmingo verslo vieta – gimtinė (0)

Lankantis Vadžgiryje ir šnekinant tenykščius žmones apie jų gyvenimus ne vienas džiaugėsi savo miestelio parduotuve – graži, prekių turtinga, pardavėjos mandagios. O parduotuvėje iš jos savininko Aldevino Siriūnaičio išgirdau dar vieną šviesią istoriją.

(Plačiau...)

Jaunimo garantijų iniciatyvas įgyvendina darbo centras (0)

Antradienį Tauragės teritorinės darbo biržos Jurbarko skyriuje atidarytas Jaunimo darbo centras. Toks biržos padalinys, skirtas jauniems bedarbiams, veikia jau nuo metų pradžios, vakar atidaryta naujai įruošta jo patalpa. Darbo centras padeda jaunimui, ieškančiam savo vietos profesinėje karjeroje ir gyvenime, sužinoti apie įvairias galimybes bei atrasti sau labiausiai tinkančią veiklą.

(Plačiau...)

Profesionalus melžėjas – pieno ūkio sėkmės garantas (2)

Praėjusią savaitę Pauliuose, Rimutės ir Vyganto Baršauskų ūkyje, vyko trečiosios Jurbarko rajono melžėjų varžytuvės. Dėl geriausio melžėjo vardo susikovė šeši dalyviai – pieno ūkių savininkai ir samdomi darbuotojai. Visi kaip vienas tvirtino, kad melžėjo darbas nėra labai sunkus, tačiau atsakingas ir reikalaujantis daug žinių, nes nuo melžėjos profesionalumo priklauso ūkio sėkmė.

(Plačiau...)

„AG“ autocentre – moderni įranga (0)

Jurbarko vairuotojams darganotas metų sezonas prasidėjo malonia žinia. Tinkamai paruošti automobilius šlapiems rudens keliams ir sniegui bus kur kas paprasčiau. Jurbarke, Barkūnų g. 5, įsikūrusio „AG“ autocentro meistrai nuo šiol dirba su naujausia įranga – reguliuoja ratų iki R 24 geometriją 3D stendu, vieninteliu mieste stendu tikrina stabdžių darbą, važiuoklę, remontuoja kondicionierius, o prieš šeimininkui grąžinant automobilį jį gali nuplauti ir išvalyti.

(Plačiau...)

Pasižadėti būti sąžiningais verslininkai neskuba (0)

Sausio 1 d. Lietuva prisijungs prie euro zonos, litus pakeis bendroji Europos Sąjungos valiuta eurai. Valdžios institucijos jau kuris laikas verslininkams grūmoja viena ranka ir baugina, kad už nesąžiningai perskaičiuotas kainas grės baudos. Kita ranka valdininkai moja ir kviečia pasirašyti Geros verslo praktikos memorandumą, kuriuo verslininkai pasižadėtų būti sąžiningi su klientais. Tačiau panašu, kad to daryti verslo atstovai neskuba. Jurbarke memorandumą kol kas pasirašė vos keletas ūkio subjektų, tarp kurių – savivaldybė ir viena kita jos įmonė.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook