Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo takas

Verslo takas

Bendrovei gerą vardą pelno darbuotojai (0)

Akmuo - amžinybės simbolis. Akmens tašymas turi senas tradicijas. Laikas ištrina atmintį apie žmones ir net jų kartas, o kas akmenyje iškalta, ilgam išlieka. Paminklai kapinėse ilgainiui tampa kultūriniu palikimu.

(Plačiau...)

Į biržą – ne tik darbo ieškoti (0)

Siekdami išsiaiškinti darbo rinkos priemonių ir darbo biržos teikiamų paslaugų kokybę, bedarbių nuomonę apie teikiamas jiems paslaugas, sužinoti pagrindines priežastis, dėl ko bedarbiai neranda darbo, Jurbarko darbo biržos specialistai šiemet atliko dvi bedarbių apklausas.

(Plačiau...)

Iš darbo rinkos krinta vyrai (0)

Jurbarko darbo biržos duomenimis, birželio 1 d. rajone darbo neturėjo kas dešimtas darbingo amžiaus gyventojas. Vien per gegužę biržoje užsiregistravo 244 bedarbiai. Daugiau nei ketvirtadalis biržoje užsiregistravusių bedarbių gauna nedarbo draudimo išmokas.

(Plačiau...)

Ministerija kėsinasi į Verslo informacijos centro savarankiškumą (0)

Saulėlydžio komisijos siūlymas naikinti iš valstybės biudžeto finansuojamas viešąsias įstaigas kelia grėsmę Verslo informacijos centrų likimui. Nors kol kas šie centrai dar nenaikinami, Ūkio ministerijos vadovai jau planuoja būsimas reformas.

(Plačiau...)

Neįgalieji džiaugiasi galimybe turėti darbą (0)

Nelaimė ar liga žmogų visada užklumpa netikėtai. Praradęs daugiau nei pusę darbingumo žmogus dažniausiai jaučiasi visuomenei nebereikalingas. Pernai keturiems jurbarkiečiams iš naujo gyvenimo prasmę atrasti padėjo Darbo birža, skyrusi subsidijas neįgaliųjų savarankiškam užimtumui remti bei darbo vietoms neįgaliesiems steigti.

(Plačiau...)

Sunkmetis atveria kelius pokyčiams ir naujovėms (0)

Ekonomikos specialistai teigia, kad sunkmetis - ne tas laikas, kai reikia slėptis krūmuose. Vadovaudamosi šia taisykle pavasarį Jurbarko verslo informacijos centro darbuotojos nusprendė rizikuoti - nepaisydamos valdžios spaudimo taupyti, surengė tradicinę miesto šventę „Verslo dienos 2009".
Rajono biudžetui šventė nekainavo nė vieno lito, užtat verslininkai gavo neįkainojamos informacijos apie ekonomikos valdymą sunkmečiu, o miestiečiai - gerą progą smagiai praleisti laiką.

(Plačiau...)

Smalininkų TVM prisistato ir domisi verslo pasauliu (0)

Jau ne pirmą kartą „Verslo dienose" prisistato Smalininkų technologijų ir verslo mokykla - vienintelė rajone ugdymo įstaiga, kurioje įgyjamas bendrasis išsilavinimas ir profesija.

(Plačiau...)

Įmonė brangina patikimo partnerio vardą (0)

Individualioje Eriko Mačiulaičio įmonėje, kuri žinoma ir parduotuvės „Būstas" vardu, dirba įmonės įkūrėjas Erikas Mačiulaitis, jo brolis Žydrūnas - vadybininkas ir jų mama Virginija - parduotuvės vedėja. Tai gražias tradicijas turintis šeimos verslas.

(Plačiau...)

„Enona“ – profesionalios reklamos paslaugos (0)

Skirsnemunėje įsikūrusi Arūno Vaivados individuali įmonė „Enona" - vienintelė rajone profesionalios vizualinės reklamos kūrėja ir gamintoja. Savo veikla - įmonių ženklų ir reklamos kūrimu - „Enona" svariai prisideda ir prie kitų verslų plėtojimo.

(Plačiau...)

Paminklų meistrai taiko pažangiausias naujoves (1)

Įvairiais keliais sukuriamas savas verslas. Kartais tai lemia atsitiktinumas ar labai nuoseklus gyvenimo kelias. Būtent taip savo dabartį sukūrė Rimantas Židulis, vadovaujantis UAB „Akmens uola", kurioje nuolat dirba daugiau nei dvi dešimtys žmonių.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook