Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo takas

Verslo takas

Valdžia pripažino savo klaidas (0)

Iki pat sausio pabaigos neslūgo įtampa tarp Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos (LSVPA) ir Vyriausybės, užsimojusios pagal priimtus „naktinius" sprendimus sužlugdyti dirbančiuosius pagal verslo liudijimus.
Seimo valdančioji dauguma ir Andriaus Kubiliaus Vyriausybė buvo priversta įsiklausyti į smulkiojo verslo balsą ir pripažinti, kad priimant svarbius sprendimus būtina kalbėtis, o ne kirsti lyg kirviu. Taip galima tik priskaldyti malkų, bet ne pasiekti rezultatų, vedančių iš ekonominės krizės.
Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos pirmininkei Zitai Sorokienei ir Ūkio ministrui Dainiui Kreiviui pasirašius problemų sprendimo memorandumą, vasario 3-ąją planuotas mitingas buvo atšauktas.

(Plačiau...)

„Tavo“ pieno produktai gaminami Jurbarke (6)

Prieš pusmetį atgimusi Jurbarko pieninė – viena iš didžiausių įmonių rajone, darbą joje jau gavo apie 90 jurbarkiečių. Sausio mėnesį Lietuvos darbo biržos generalinis direktorius Vidas Šlekaitis už naujų darbo vietų sukūrimą Jurbarke UAB „Lukšių pieninė" direktoriui Genadijui Butkui įteikė apdovanojimą ir padėkos raštą.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook