Verslo takas

Verslo takas

Paminklų meistrai taiko pažangiausias naujoves (1)

Įvairiais keliais sukuriamas savas verslas. Kartais tai lemia atsitiktinumas ar labai nuoseklus gyvenimo kelias. Būtent taip savo dabartį sukūrė Rimantas Židulis, vadovaujantis UAB „Akmens uola", kurioje nuolat dirba daugiau nei dvi dešimtys žmonių.

(Plačiau...)

Medinio namo privalumų įrodinėti nereikia (0)

Šiųmetinėse „Verslo dienose" tikrai neliks nepastebėtas medinis namas - jau vien dėl to, kad tai turbūt didžiausias verslo mugės eksponatas. Tai Kęstučio Smetoniaus individualios veiklos gaminys.

(Plačiau...)

Vairavimo mokykla pakeitė ne tik pavadinimą (0)

1998 metais Česlovo Blažio įkurta vairavimo mokykla „Autrida", nuo šių metų pradžios tapusi Jurbarko saugaus eismo centru, žinoma ne tik Jurbarke, bet ir kitoje Nemuno pusėje - būsimi vairuotojai seniai įvertino populiarią vairavimo mokyklą. Nuo mokyklos įkūrimo čia mokėsi ir B kategorijos vairuotojo teises įgijo daugiau nei 3000 žmonių.

(Plačiau...)

Verslo patirties įgijo užsienyje (0)

Jurbarkietis Žilvinas Židulis vos prieš metus įkūrė uždarąją akcinę bendrovę „SCAN prekyba", užsiimančią didmeniniu statybinių medžiagų pardavimu.

(Plačiau...)

Reklama mieste – paveikslėlių kratinys (0)

Jurbarko rajono savivaldybės taryba vasario 19 d. patvirtino naujas išorinės reklamos įrengimo mūsų rajone taisykles, leidimo įrengti išorinę reklamą išdavimo tvarką ir vietinės rinkliavos dydį.

(Plačiau...)

Verslo diena šurmuliuos Kauno gatvėje (1)

Kasmet balandžio pabaigoje rengiama Verslo ir miesto diena šiemet koncentruojasi tik į verslo ir amatų šventę, tačiau rajono verslininkai ir šventę pamėgę gyventojai džiaugiasi, kad išsaugosime gražią, ne vienerius metus puoselėjamą tradiciją.

(Plačiau...)

Kovą nedarbas Jurbarke dar padidėjo (0)

Atėjus pavasariui darbo ieškoti pradeda vis daugiau žmonių. Per kovo mėnesį Jurbarko darbo biržoje užsiregistravo 386 rajono gyventojai. Tai kur kas daugiau nei ankstesniais mėnesiais ir dvigubai daugiau nei praėjusių metų kovą.

(Plačiau...)

Perdirbėjai užsimojo sunaikinti Skirsnemunės kooperatyvą (2)

Nepavydėtinoje padėtyje jau kelintas mėnuo yra kooperatinė bendrovė „Panemunys". Išsigandusi pieno gamintojų kooperatyvo plėtros „Pasvalio sūrinė" nuo vasario 1 d. nutraukė su kooperatyvu sutartį ir nebeperka iš jo pieno. Kooperatyvo vadovų skundą išklausęs žemės ūkio ministras Kazimieras Starkevičius žemdirbiams patarė patiems perdirbti supirktą pieną.

(Plačiau...)

Ekonominė krizė dar neįveikė kaimo verslininkų (0)

Valstybės remiamus vietinio užimtumo iniciatyvų projektus įgyvendinantys verslininkai kasmet rajone įkuria po keletą ar net keliolika darbo vietų. Nors šias darbo vietas jie įsipareigoja išsaugoti ne trumpiau kaip trejus metus, niekas negalėjo numatyti, kad prasidės sunkmetis. Vis dėlto dauguma paramą gavusių įmonių darbuotojų atleisti nesiruošia, o kai kurios dargi įkuria papildomų darbo vietų.

(Plačiau...)

Seimo narys susirūpino ūkininkų ateitimi (0)

Kaimo reikalų komiteto narys Bronius Pauža Seime įregistravo Ūkininko ūkio įstatymo papildymo projektą. Jei jam būtų pritarta, įstatymas apsaugotų ūkininkus nuo nuskurdimo, o pablogėjus jų finansinei būklei, sudarytų žemdirbiams sąlygas tęsti savo veiklą.

(Plačiau...)

Darbštūs bankroto nebijo (0)

Ekonominė krizė vieniems kelia paniką, kitus priverčia ieškoti išeities, dėl to vis daugiau ūkininkų svarsto galimybę savo ūkiuose pagamintą produkciją parduoti tiesiogiai vartotojui. Praėjusių metų pabaigoje Vyriausybė sumažino reikalavimus laikinose prekyvietėse produkciją pardavinėjantiems smulkių ūkių savininkams.

(Plačiau...)

Statybininkams lengvų metų nebūna (0)

Jurbarkiečio Alfonso Krušos statybos įmonė „Kralsta" pernai pirmą kartą dalyvavo geriausių Tauragės apskrities įmonių konkurse, kurį rengė apskrities verslininkų asociacija. „Kralsta" buvo pripažinta geriausia Jurbarko mažąja įmone ir apdovanota specialiu prizu.

(Plačiau...)

Kavinių verslą krizė veikia, bet nežlugdo (0)

Jau kuris laikas gyvename ekonominės krizės sąlygomis. Sumažėję atlyginimai ir padidėjusios kainos nepanaikina poreikio valgyti, bet verčia ieškoti pigesnio pasirinkimo. Kaip sunkmetį išgyvena verslo įmonės, teikiančios viešojo maitinimo paslaugas?

(Plačiau...)

Iniciatyviesiems darbo vietas kurti padeda valstybė (0)

Aštuntą kartą Jurbarko darbo birža pristatė rajone įgyvendintus vietinio užimtumo iniciatyvų projektus. Pernai valstybė mūsų rajone padėjo įsteigti šešias naujas darbo vietas, o projektus įgyvendinusiems darbdaviams suteikė 240 tūkst. Lt paramą.

(Plačiau...)

Nedarbas vėl kyla kaip ant mielių (0)

Ekonominė krizė Jurbarko rajoną apima greičiau nei buvo galima tikėtis. Labiausiai ją jaučia darbo netekę žmonės. Nuo metų pradžios nedarbo lygis Jurbarko rajone padidėjo 15 proc.

(Plačiau...)

Verslo dienos tradicijas griauna miesto jubiliejus (0)

Kasmet balandžio pabaigoje vykstanti Verslo ir miesto diena šiemet gali likti renginių užribyje. Verslo informacijos centrui pasiūlyta atsisakyti tradicinio šventės scenarijaus, nes rajono biudžete esą ir taip bus nelengva rasti lėšų Jurbarko 750 metų jubiliejui paminėti. Toks savivaldybės vadovų ir darbo grupės jubiliejui rengti verdiktas kiek suglumino rajono verslo visuomenę.

(Plačiau...)

Valdžia pripažino savo klaidas (0)

Iki pat sausio pabaigos neslūgo įtampa tarp Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos (LSVPA) ir Vyriausybės, užsimojusios pagal priimtus „naktinius" sprendimus sužlugdyti dirbančiuosius pagal verslo liudijimus.
Seimo valdančioji dauguma ir Andriaus Kubiliaus Vyriausybė buvo priversta įsiklausyti į smulkiojo verslo balsą ir pripažinti, kad priimant svarbius sprendimus būtina kalbėtis, o ne kirsti lyg kirviu. Taip galima tik priskaldyti malkų, bet ne pasiekti rezultatų, vedančių iš ekonominės krizės.
Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos pirmininkei Zitai Sorokienei ir Ūkio ministrui Dainiui Kreiviui pasirašius problemų sprendimo memorandumą, vasario 3-ąją planuotas mitingas buvo atšauktas.

(Plačiau...)

„Tavo“ pieno produktai gaminami Jurbarke (6)

Prieš pusmetį atgimusi Jurbarko pieninė – viena iš didžiausių įmonių rajone, darbą joje jau gavo apie 90 jurbarkiečių. Sausio mėnesį Lietuvos darbo biržos generalinis direktorius Vidas Šlekaitis už naujų darbo vietų sukūrimą Jurbarke UAB „Lukšių pieninė" direktoriui Genadijui Butkui įteikė apdovanojimą ir padėkos raštą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook