Balsavimas

Kas laimės antrąjį rinkimų į Seimą turą?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo takas

Verslo takas

Darbštūs bankroto nebijo (0)

Ekonominė krizė vieniems kelia paniką, kitus priverčia ieškoti išeities, dėl to vis daugiau ūkininkų svarsto galimybę savo ūkiuose pagamintą produkciją parduoti tiesiogiai vartotojui. Praėjusių metų pabaigoje Vyriausybė sumažino reikalavimus laikinose prekyvietėse produkciją pardavinėjantiems smulkių ūkių savininkams.

(Plačiau...)

Statybininkams lengvų metų nebūna (0)

Jurbarkiečio Alfonso Krušos statybos įmonė „Kralsta" pernai pirmą kartą dalyvavo geriausių Tauragės apskrities įmonių konkurse, kurį rengė apskrities verslininkų asociacija. „Kralsta" buvo pripažinta geriausia Jurbarko mažąja įmone ir apdovanota specialiu prizu.

(Plačiau...)

Kavinių verslą krizė veikia, bet nežlugdo (0)

Jau kuris laikas gyvename ekonominės krizės sąlygomis. Sumažėję atlyginimai ir padidėjusios kainos nepanaikina poreikio valgyti, bet verčia ieškoti pigesnio pasirinkimo. Kaip sunkmetį išgyvena verslo įmonės, teikiančios viešojo maitinimo paslaugas?

(Plačiau...)

Iniciatyviesiems darbo vietas kurti padeda valstybė (0)

Aštuntą kartą Jurbarko darbo birža pristatė rajone įgyvendintus vietinio užimtumo iniciatyvų projektus. Pernai valstybė mūsų rajone padėjo įsteigti šešias naujas darbo vietas, o projektus įgyvendinusiems darbdaviams suteikė 240 tūkst. Lt paramą.

(Plačiau...)

Nedarbas vėl kyla kaip ant mielių (0)

Ekonominė krizė Jurbarko rajoną apima greičiau nei buvo galima tikėtis. Labiausiai ją jaučia darbo netekę žmonės. Nuo metų pradžios nedarbo lygis Jurbarko rajone padidėjo 15 proc.

(Plačiau...)

Verslo dienos tradicijas griauna miesto jubiliejus (0)

Kasmet balandžio pabaigoje vykstanti Verslo ir miesto diena šiemet gali likti renginių užribyje. Verslo informacijos centrui pasiūlyta atsisakyti tradicinio šventės scenarijaus, nes rajono biudžete esą ir taip bus nelengva rasti lėšų Jurbarko 750 metų jubiliejui paminėti. Toks savivaldybės vadovų ir darbo grupės jubiliejui rengti verdiktas kiek suglumino rajono verslo visuomenę.

(Plačiau...)

Valdžia pripažino savo klaidas (0)

Iki pat sausio pabaigos neslūgo įtampa tarp Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos (LSVPA) ir Vyriausybės, užsimojusios pagal priimtus „naktinius" sprendimus sužlugdyti dirbančiuosius pagal verslo liudijimus.
Seimo valdančioji dauguma ir Andriaus Kubiliaus Vyriausybė buvo priversta įsiklausyti į smulkiojo verslo balsą ir pripažinti, kad priimant svarbius sprendimus būtina kalbėtis, o ne kirsti lyg kirviu. Taip galima tik priskaldyti malkų, bet ne pasiekti rezultatų, vedančių iš ekonominės krizės.
Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos pirmininkei Zitai Sorokienei ir Ūkio ministrui Dainiui Kreiviui pasirašius problemų sprendimo memorandumą, vasario 3-ąją planuotas mitingas buvo atšauktas.

(Plačiau...)

„Tavo“ pieno produktai gaminami Jurbarke (6)

Prieš pusmetį atgimusi Jurbarko pieninė – viena iš didžiausių įmonių rajone, darbą joje jau gavo apie 90 jurbarkiečių. Sausio mėnesį Lietuvos darbo biržos generalinis direktorius Vidas Šlekaitis už naujų darbo vietų sukūrimą Jurbarke UAB „Lukšių pieninė" direktoriui Genadijui Butkui įteikė apdovanojimą ir padėkos raštą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook