Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo takas

Verslo takas

Problemoms spręsti valdžia prašo pagalbos ir laiko (0)

Kiekvieno mėnesio pirmąjį antradienį aptarti reikalų renkasi Jurbarko krašto verslininkų sąjunga. Į spalio mėnesio susirinkimą verslininkai pasikvietė ir Jurbarko r. savivaldybės merą Skirmantą Mockevičių, nes ir verslininkų rate, ir savivaldybėje susiformavusi nuomonė, kad šios dvi grupės neranda bendros kalbos.

(Plačiau...)

Galimybės rasti darbą nevienodos (0)

Paskutinį vasaros mėnesį Tauragės apskrityje mažėjo darbo neturinčių darbingo amžiaus gyventojų. Rugsėjo 1 d. Tauragės darbo biržos skyriuose buvo registruoti 6206 bedarbiai – 173 mažiau negu prieš mėnesį. Darbo neturintys asmenys rugsėjo 1 d. sudarė 10 proc. apskrities darbingo amžiaus gyventojų. Lietuvos savivaldybėse nedarbas svyruoja nuo 3,4 iki 14,4 proc.

(Plačiau...)

Norvegijos verslininkai investavo į „Ogisetos“ plėtrą (7)

Kad ir kaip norėtųsi Jurbarke įžvelgti verslo plėtrą, įmonių vis mažėja. Nyksta ne tik smulkios parduotuvės, bet ir stambesnių bendrovių savininkai kelia rankas prieš mažėjantį gyventojų skaičių, perkamąją galią, darbuotojų trūkumą. Praėjusią savaitę pasklidus žiniai, kad uždaroma viena žinomiausių įmonių – UAB „Jurbarko duona“, smagesniu atsaku tapo naujiena apie UAB „Ogiseta“ planus.

(Plačiau...)

Darbo rinka pasipildė absolventais (0)

Tauragės teritorinės darbo biržos duomenų registre rugpjūčio 1 d. buvo 6379 bedarbiai – 120 daugiau, palyginti su liepos 1 d. Tam įtakos turėjo ir diplomų įteikimas absolventams.

(Plačiau...)

Vairavimo kursų kainos sumažėjo tik trumpam (0)

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose vasarą laikiusieji teises buvo nemaloniai nustebinti – vairavimo kursų kaina gerokai šoktelėjo. Jurbarkas tapo malonia išimtimi. Ne todėl, kad čia negalioja ekonomikos dėsniai, mažesnes kainas lėmė padidėjusi konkurencija.

(Plačiau...)

Bitininkavimas – malonumą teikiantis verslas (0)

Rugpjūčio 6-7 d. Požerės kaime, Šilalės r., vyko šalies bitininkų sąskrydis. Į šventę suvažiavo bičiuliai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Lenkijos, Estijos, Švedijos, Latvijos ir kt. Eisenoje, kuri iš Požerės bažnyčios po Mišių patraukė prie Paršežerio, plaikstėsi ir Jurbarko bitininkų draugijos „Nektaras“ vėliava.

(Plačiau...)

Darbo vietų daugiau nei bedarbių (0)

Birželį pirmą kartą šiais metais darbo jėgos paklausa viršijo pasiūlą – pranešė Tauragės teritorinė darbo birža. Per mėnesį apskrityje įregistruotos 633 laisvos darbo vietos, o bedarbio statusas suteiktas 617 asmenų. Panaši padėtis vasarą visos šalies darbo rinkoje.

(Plačiau...)

A. Žilinskio ir ko UAB pateko į patraukliausių darbdavių dešimtuką (1)

Jurbarke įsikūrusi, bet visoje šalyje dirbanti A. Žilinskio ir ko UAB pateko į patraukliausių šalies darbdavių dešimtuką. Tokį dešimtuką sudarė darbo paieškos portalas „CV Market“. Kovo-gegužės mėn. atliktas tyrimas atskleidė, kad lietuviai labiausiai nori dirbti ne dažniausiai besireklamuojančiose ir ne pačiose didžiausiose kompanijose. Darbo ieškančius žmones labiausiai traukia stabilios ir patikimos kompanijos, galinčios pasiūlyti patrauklų atlyginimą bei karjeros galimybes.

(Plačiau...)

Paramos neskyrė – fondo taryba nusišalino (2)

Konfliktas tarp savivaldybės Smulkiojo verslo rėmimo fondo tarybos narių plykstelėjo birželio 23 d. Tądien posėdžiavę fondo tarybos nariai nusišalino ir nesvarstė UAB „Žemvita“ prašymų iš dalies kompensuoti naujos darbo vietos steigimo ir investicijų išlaidas, nes bendrovės direktorė Vitalija Petraitienė yra tos pačios Smulkiojo verslo rėmimo fondo tarybos narė.

(Plačiau...)

Kelionė į Lanachą – ir verslui naudinga patirtis (0)

Gegužės pabaigoje Jurbarko rajono savivaldybės delegacija su oficialiu darbiniu vizitu lankėsi Lanacho mieste Austrijoje. Į kelionę buvo pakviestas ir verslo atstovas – Jurbarko krašto verslininkų sąjungos prezidentas Rimantas Žičkus, kurio ir klausėme įspūdžių bei teiravomės apie vizito naudą verslui.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook