Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo takas

Verslo takas

Autobusų stotis supriešino verslininkus ir politikus (13)

Kovo 31 d. įvykusiame savivaldybės tarybos posėdyje užsimota plačiai – svarstyti net 69 klausimai. Galima pagrįstai suabejoti, ar įmanoma kokybiškai įsigilinti į tiek svarbių temų per keletą valandų, juo labiau kad didesnių ginčų ir diskusijų sulaukė vos keletas klausimų. Vienas tokių – naujos autobusų stoties statybos investuotojų paieška.

(Plačiau...)

Padeda planuoti karjerą (0)

Tauragės teritorinės darbo biržos Tauragės, Jurbarko ir Šilalės jaunimo darbo centrai (JDC) pradėjo renginių ciklą „Planuok karjerą atsakingai“, skirtą mokiniams, studentams, švietimo įstaigų vadovams ir karjeros konsultantams.

(Plačiau...)

Užstato sistema mažuosius prekybininkus įginė į kampą (0)

Vasario 24 d. Jurbarko rajono verslininkų organizacija surengė smulkiųjų prekybininkų susitikimą su institucijų, prižiūrinčių ir administruojančių Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymą, atstovais. Mėnesio pradžioje startavusi užstato sistema įvarė į kampą kaimo parduotuvių savininkus, todėl jie bandė išsiaiškinti, kaip dirbti nepažeidžiant įstatymų ir teisės aktų.

(Plačiau...)

Parodos „Studijos“ lankytojams pasirinkti padėjo JDC (0)

Tarptautinėje mokslo, studijų ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2016“ savo stendą turėjo ir Jaunimo darbo centras (JDC), o vasario 5-ąją pusdienį jame dirbo Tauragės teritorinės darbo biržos JDC darbuotojai.

(Plačiau...)

Pokyčius darbo rinkoje lemia iniciatyvos (0)

Sausio 29 d. Tauragės teritorinės darbo biržos Jurbarko skyrius rajono valdžios ir verslo atstovus supažindino su praėjusių metų veiklos rezultatais ir pristatė įgyvendintus Vietinių užimtumo iniciatyvų projektus. 3181 – tiek asmenų, darbo biržos Jurbarko skyriaus klientų, pernai suteiktas užimtumas. Skaičius, iliustruojantis biržos veiklos rezultatus, svarbus ir mums visiems – jeigu tik pabandytume įsivaizduoti šalia savęs kelis tūkstančius nieko neveikiančių žmonių.

(Plačiau...)

Viešvilės verslininkai vaduoja seniūniją nuo bedarbių (0)

Steigiant naujas darbo vietas 2016 m. itin aktyvios buvo dvi Viešvilėje veikiančios įmonės, todėl šiame miestelyje Tauragės teritorinės darbo biržos Jurbarko skyrius vasario 6 d. surengė Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų pristatymo renginį. Pirmiausia apsilankyta bendrovėse „Viešvė“ ir „LK Olimpus“, kurios įgyvendino projektus ir įdarbino 14 žmonių. 

(Plačiau...)

Parodoje „Adventur“ – dvaro kultūra ir gyvenimas prie Nemuno (0)

Vakar Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, prasidėjo ir visą savaitgalį tęsis 4-oji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda  ADVENTUR 2016. Savo stendą parodoje įrengė ir jurbarkiečiai. Jurbarką parodos lankytojams pristatys `Turizmo ir verslo informacijos centro (JTVIC), Panemunių regioninio parko direkcijos ir Panemunės pilies atstovai.

(Plačiau...)

2015-ieji – aktyvumo ir didesnių galimybių metai (0)

Praėjusieji metai pasižymėjo ypatingu darbo rinkos aktyvumu – darbo birža savo klientams pasiūlė daugiau užimtumo galimybių, o darbdaviai – laisvų darbo vietų. Todėl sumažėjo ne tik vidutiniai Lietuvos, bet ir Jurbarko rajono nedarbo rodikliai.

(Plačiau...)

Su patikima komanda imtis verslo drąsiau (2)

Prieš pat didžiąsias metų šventes Kauno gatvės parduotuvėse dovanų ieškoję jurbarkiečiai netruko pastebėti šurmulį prie šventinėmis dekoracijomis ir nauja „STAR PIZZA“ iškaba pasidabinusio raudonų plytų mūrinuko. Šiame jaukiame pastate yra veikusi ne viena maitinimo įstaiga, tačiau verslui nepasisekus durys vėl būdavo užrakinamos, o iškabos keliaudavo į sandėlius. Šį kartą į senove dvelkiantį pastatą drąsiai įžengė naujoves mėgstantis darnus šeimyninis kolektyvas.

(Plačiau...)

Lietuvos gastronominiame žemėlapyje – ir „Medaus slėnis“ (0)

Stovyklavietė „Medaus slėnis“ Lietuvos turistinių gastronominių projektų rinkimuose užėmė septintą vietą. Dėl pripažinimo geriausiu varžėsi 16 kulinarinių projektų iš įvairių šalies vietovių. Paraiškas pagal Europos Komisijos nustatytus kriterijus vertino turizmo ekspertų komisija.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook