Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo takas

Verslo takas

Darbo rinka pasipildė absolventais (0)

Tauragės teritorinės darbo biržos duomenų registre rugpjūčio 1 d. buvo 6379 bedarbiai – 120 daugiau, palyginti su liepos 1 d. Tam įtakos turėjo ir diplomų įteikimas absolventams.

(Plačiau...)

Vairavimo kursų kainos sumažėjo tik trumpam (0)

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose vasarą laikiusieji teises buvo nemaloniai nustebinti – vairavimo kursų kaina gerokai šoktelėjo. Jurbarkas tapo malonia išimtimi. Ne todėl, kad čia negalioja ekonomikos dėsniai, mažesnes kainas lėmė padidėjusi konkurencija.

(Plačiau...)

Bitininkavimas – malonumą teikiantis verslas (0)

Rugpjūčio 6-7 d. Požerės kaime, Šilalės r., vyko šalies bitininkų sąskrydis. Į šventę suvažiavo bičiuliai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Lenkijos, Estijos, Švedijos, Latvijos ir kt. Eisenoje, kuri iš Požerės bažnyčios po Mišių patraukė prie Paršežerio, plaikstėsi ir Jurbarko bitininkų draugijos „Nektaras“ vėliava.

(Plačiau...)

Darbo vietų daugiau nei bedarbių (0)

Birželį pirmą kartą šiais metais darbo jėgos paklausa viršijo pasiūlą – pranešė Tauragės teritorinė darbo birža. Per mėnesį apskrityje įregistruotos 633 laisvos darbo vietos, o bedarbio statusas suteiktas 617 asmenų. Panaši padėtis vasarą visos šalies darbo rinkoje.

(Plačiau...)

A. Žilinskio ir ko UAB pateko į patraukliausių darbdavių dešimtuką (1)

Jurbarke įsikūrusi, bet visoje šalyje dirbanti A. Žilinskio ir ko UAB pateko į patraukliausių šalies darbdavių dešimtuką. Tokį dešimtuką sudarė darbo paieškos portalas „CV Market“. Kovo-gegužės mėn. atliktas tyrimas atskleidė, kad lietuviai labiausiai nori dirbti ne dažniausiai besireklamuojančiose ir ne pačiose didžiausiose kompanijose. Darbo ieškančius žmones labiausiai traukia stabilios ir patikimos kompanijos, galinčios pasiūlyti patrauklų atlyginimą bei karjeros galimybes.

(Plačiau...)

Paramos neskyrė – fondo taryba nusišalino (2)

Konfliktas tarp savivaldybės Smulkiojo verslo rėmimo fondo tarybos narių plykstelėjo birželio 23 d. Tądien posėdžiavę fondo tarybos nariai nusišalino ir nesvarstė UAB „Žemvita“ prašymų iš dalies kompensuoti naujos darbo vietos steigimo ir investicijų išlaidas, nes bendrovės direktorė Vitalija Petraitienė yra tos pačios Smulkiojo verslo rėmimo fondo tarybos narė.

(Plačiau...)

Kelionė į Lanachą – ir verslui naudinga patirtis (0)

Gegužės pabaigoje Jurbarko rajono savivaldybės delegacija su oficialiu darbiniu vizitu lankėsi Lanacho mieste Austrijoje. Į kelionę buvo pakviestas ir verslo atstovas – Jurbarko krašto verslininkų sąjungos prezidentas Rimantas Žičkus, kurio ir klausėme įspūdžių bei teiravomės apie vizito naudą verslui.

(Plačiau...)

Smulkusis verslas ieško dėmesio ir galimybių dirbti (0)

Gegužę Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius net du kartus susitiko su smulkiojo ir vidutinio verslo atstovais. Ūkio ministerijoje buvo surengta Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos (LSVPA) išplėstinė ataskaitinė rinkiminė konferencija, o mėnesio pabaigoje Premjero dėmesio sulaukė Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) taryba.

(Plačiau...)

Norvegų investuotojai vertina lietuvių darbą (0)

Įprastinių padejavimų, kad Jurbarko nepasiekia užsienio investicijos, kontekste išsiskiria uždaroji akcinė bendrovė „Ogiseta“. Įmonė mūsų mieste veikia nuo 2003 m., plečiasi ir įdarbina vis daugiau jurbarkiečių. Pagrindinis „Ogisetos“ investuotojas – norvegų kapitalo kompanija.

(Plačiau...)

Sėkmės receptas – žiūrėti kitaip (video, nuotraukos) (3)

Norite, kad svarbios akimirkos išliktų amžinai? Tuomet eikite pasivaikščioti į „Aukso pievą“. Po šiuo pavadinimu slepiasi meniškų jurbarkiečių pora – Auksė Vabalaitė ir Marius Bitė. Duetas jau kelerius metus teikia profesionalias fotografijos ir filmavimo paslaugas bei dalyvauja įvairiuose nekomerciniuose projektuose.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook