Balsavimas

Ar pritariate mokytojų reikalavimams ir streikams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo takas

Verslo takas

Paramos neskyrė – fondo taryba nusišalino (2)

Konfliktas tarp savivaldybės Smulkiojo verslo rėmimo fondo tarybos narių plykstelėjo birželio 23 d. Tądien posėdžiavę fondo tarybos nariai nusišalino ir nesvarstė UAB „Žemvita“ prašymų iš dalies kompensuoti naujos darbo vietos steigimo ir investicijų išlaidas, nes bendrovės direktorė Vitalija Petraitienė yra tos pačios Smulkiojo verslo rėmimo fondo tarybos narė.

(Plačiau...)

Kelionė į Lanachą – ir verslui naudinga patirtis (0)

Gegužės pabaigoje Jurbarko rajono savivaldybės delegacija su oficialiu darbiniu vizitu lankėsi Lanacho mieste Austrijoje. Į kelionę buvo pakviestas ir verslo atstovas – Jurbarko krašto verslininkų sąjungos prezidentas Rimantas Žičkus, kurio ir klausėme įspūdžių bei teiravomės apie vizito naudą verslui.

(Plačiau...)

Smulkusis verslas ieško dėmesio ir galimybių dirbti (0)

Gegužę Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius net du kartus susitiko su smulkiojo ir vidutinio verslo atstovais. Ūkio ministerijoje buvo surengta Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos (LSVPA) išplėstinė ataskaitinė rinkiminė konferencija, o mėnesio pabaigoje Premjero dėmesio sulaukė Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) taryba.

(Plačiau...)

Norvegų investuotojai vertina lietuvių darbą (0)

Įprastinių padejavimų, kad Jurbarko nepasiekia užsienio investicijos, kontekste išsiskiria uždaroji akcinė bendrovė „Ogiseta“. Įmonė mūsų mieste veikia nuo 2003 m., plečiasi ir įdarbina vis daugiau jurbarkiečių. Pagrindinis „Ogisetos“ investuotojas – norvegų kapitalo kompanija.

(Plačiau...)

Sėkmės receptas – žiūrėti kitaip (video, nuotraukos) (3)

Norite, kad svarbios akimirkos išliktų amžinai? Tuomet eikite pasivaikščioti į „Aukso pievą“. Po šiuo pavadinimu slepiasi meniškų jurbarkiečių pora – Auksė Vabalaitė ir Marius Bitė. Duetas jau kelerius metus teikia profesionalias fotografijos ir filmavimo paslaugas bei dalyvauja įvairiuose nekomerciniuose projektuose.

(Plačiau...)

Pienininkai įsirengs vandens gręžinį (0)

Vasario mėnesį į Jurbarko rajono savivaldybės administraciją kreipėsi UAB „Lukšių pieninė“ direktorius Genadijus Butkus su prašymu bendrovei priklausančiame žemės sklype leisti įsirengti požeminio gėlo vandens gavybos gręžinį.

(Plačiau...)

Kvietimo susitvarkyti reklamai būtinus dokumentus neišgirdo (0)

Patrauklia verslo reklama Jurbarkas neišsiskiria. Greičiau priešingai – gatvėse nesunkiai galima rasti nušiurusių stendų ar net pasenusios, jau nebeveikiančių įmonių reklamos. Taip greičiausiai yra todėl, kad nemažai verslininkų nesivargina įrengdami reklamą, o juo labiau ją nukabindami.

(Plačiau...)

Autobusų stotis supriešino verslininkus ir politikus (14)

Kovo 31 d. įvykusiame savivaldybės tarybos posėdyje užsimota plačiai – svarstyti net 69 klausimai. Galima pagrįstai suabejoti, ar įmanoma kokybiškai įsigilinti į tiek svarbių temų per keletą valandų, juo labiau kad didesnių ginčų ir diskusijų sulaukė vos keletas klausimų. Vienas tokių – naujos autobusų stoties statybos investuotojų paieška.

(Plačiau...)

Padeda planuoti karjerą (0)

Tauragės teritorinės darbo biržos Tauragės, Jurbarko ir Šilalės jaunimo darbo centrai (JDC) pradėjo renginių ciklą „Planuok karjerą atsakingai“, skirtą mokiniams, studentams, švietimo įstaigų vadovams ir karjeros konsultantams.

(Plačiau...)

Užstato sistema mažuosius prekybininkus įginė į kampą (0)

Vasario 24 d. Jurbarko rajono verslininkų organizacija surengė smulkiųjų prekybininkų susitikimą su institucijų, prižiūrinčių ir administruojančių Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymą, atstovais. Mėnesio pradžioje startavusi užstato sistema įvarė į kampą kaimo parduotuvių savininkus, todėl jie bandė išsiaiškinti, kaip dirbti nepažeidžiant įstatymų ir teisės aktų.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook