Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo takas

Verslo takas

Smulkusis verslas ieško dėmesio ir galimybių dirbti (0)

Gegužę Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius net du kartus susitiko su smulkiojo ir vidutinio verslo atstovais. Ūkio ministerijoje buvo surengta Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos (LSVPA) išplėstinė ataskaitinė rinkiminė konferencija, o mėnesio pabaigoje Premjero dėmesio sulaukė Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) taryba.

(Plačiau...)

Norvegų investuotojai vertina lietuvių darbą (0)

Įprastinių padejavimų, kad Jurbarko nepasiekia užsienio investicijos, kontekste išsiskiria uždaroji akcinė bendrovė „Ogiseta“. Įmonė mūsų mieste veikia nuo 2003 m., plečiasi ir įdarbina vis daugiau jurbarkiečių. Pagrindinis „Ogisetos“ investuotojas – norvegų kapitalo kompanija.

(Plačiau...)

Sėkmės receptas – žiūrėti kitaip (video, nuotraukos) (3)

Norite, kad svarbios akimirkos išliktų amžinai? Tuomet eikite pasivaikščioti į „Aukso pievą“. Po šiuo pavadinimu slepiasi meniškų jurbarkiečių pora – Auksė Vabalaitė ir Marius Bitė. Duetas jau kelerius metus teikia profesionalias fotografijos ir filmavimo paslaugas bei dalyvauja įvairiuose nekomerciniuose projektuose.

(Plačiau...)

Pienininkai įsirengs vandens gręžinį (0)

Vasario mėnesį į Jurbarko rajono savivaldybės administraciją kreipėsi UAB „Lukšių pieninė“ direktorius Genadijus Butkus su prašymu bendrovei priklausančiame žemės sklype leisti įsirengti požeminio gėlo vandens gavybos gręžinį.

(Plačiau...)

Kvietimo susitvarkyti reklamai būtinus dokumentus neišgirdo (0)

Patrauklia verslo reklama Jurbarkas neišsiskiria. Greičiau priešingai – gatvėse nesunkiai galima rasti nušiurusių stendų ar net pasenusios, jau nebeveikiančių įmonių reklamos. Taip greičiausiai yra todėl, kad nemažai verslininkų nesivargina įrengdami reklamą, o juo labiau ją nukabindami.

(Plačiau...)

Autobusų stotis supriešino verslininkus ir politikus (14)

Kovo 31 d. įvykusiame savivaldybės tarybos posėdyje užsimota plačiai – svarstyti net 69 klausimai. Galima pagrįstai suabejoti, ar įmanoma kokybiškai įsigilinti į tiek svarbių temų per keletą valandų, juo labiau kad didesnių ginčų ir diskusijų sulaukė vos keletas klausimų. Vienas tokių – naujos autobusų stoties statybos investuotojų paieška.

(Plačiau...)

Padeda planuoti karjerą (0)

Tauragės teritorinės darbo biržos Tauragės, Jurbarko ir Šilalės jaunimo darbo centrai (JDC) pradėjo renginių ciklą „Planuok karjerą atsakingai“, skirtą mokiniams, studentams, švietimo įstaigų vadovams ir karjeros konsultantams.

(Plačiau...)

Užstato sistema mažuosius prekybininkus įginė į kampą (0)

Vasario 24 d. Jurbarko rajono verslininkų organizacija surengė smulkiųjų prekybininkų susitikimą su institucijų, prižiūrinčių ir administruojančių Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymą, atstovais. Mėnesio pradžioje startavusi užstato sistema įvarė į kampą kaimo parduotuvių savininkus, todėl jie bandė išsiaiškinti, kaip dirbti nepažeidžiant įstatymų ir teisės aktų.

(Plačiau...)

Parodos „Studijos“ lankytojams pasirinkti padėjo JDC (0)

Tarptautinėje mokslo, studijų ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2016“ savo stendą turėjo ir Jaunimo darbo centras (JDC), o vasario 5-ąją pusdienį jame dirbo Tauragės teritorinės darbo biržos JDC darbuotojai.

(Plačiau...)

Pokyčius darbo rinkoje lemia iniciatyvos (0)

Sausio 29 d. Tauragės teritorinės darbo biržos Jurbarko skyrius rajono valdžios ir verslo atstovus supažindino su praėjusių metų veiklos rezultatais ir pristatė įgyvendintus Vietinių užimtumo iniciatyvų projektus. 3181 – tiek asmenų, darbo biržos Jurbarko skyriaus klientų, pernai suteiktas užimtumas. Skaičius, iliustruojantis biržos veiklos rezultatus, svarbus ir mums visiems – jeigu tik pabandytume įsivaizduoti šalia savęs kelis tūkstančius nieko neveikiančių žmonių.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook