Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo takas

Verslo takas

Gėlių versle – drąsios ir kūrybingos moterys (0)

Prieš savaitę, rugsėjo 1-ąją, į gatves pabirus mokinukams miestą nudažė įvairiaspalvės gėlės, norėjosi giliau įkvėpti malonaus žiedų aromato. Retas gėlės žiedą nuskynė savo darželyje – rožių, gvazdikų, aibę kitokių gėlių ir, žinoma, kardelių dažniausiai ieškota gėlių parduotuvėse, turguje. Šventinės dienos – visada darbymetis gėlininkams, tačiau verslas turi gyvuoti ištisus metus, o tai – nelengva užduotis.

(Plačiau...)

Lukšių pieninės parduotuvėje – visada švieži produktai (0)

UAB Lukšių pieninė į buvusios Jurbarko pieninės patalpas dirbti atsikraustė 2008 metais. Viena seniausių Lietuvoje pieno perdirbimo įmonių, veikianti nuo 1939 metų, ne šiaip atsikraustė, bet investavo į pastatus bei įrangą apie 11 mln. litų.

(Plačiau...)

Jaunimo darbo centrą užplūdo mokiniai ir absolventai (0)

Jaunimo darbo centras (JDC), tik praėjusiais metais atidarytas Tauragės teritorinės darbo biržos Jurbarko skyriuje, kviečia užsukti jaunuolius, kurie planuoja karjerą, renkasi profesiją ar ieško darbo. Įsibėgėjus vasarai vis dar netrūksta padirbėti per atostogas norinčių moksleivių ir studentų, o darbo centro vadovė Vida Jomantienė jau planuoja užsiėmimus absolventams, kurie aktyviai registruojasi darbo biržoje.

(Plačiau...)

6P projektas moko verslumo (0)

Gegužės pabaigoje paskutiniuosius bandymus prieš įsibėgėjantį turizmo sezoną atlaikė projektas 6P. Pernai Kauno rajono vietos veiklos grupė kartu su partneriais iš Šakių  ir Jurbarko ėmėsi įdomaus projekto, pavadinto  6P  – pažink, pramogauk, pirk, pavalgyk, pernakvok panemuniuose. Idėjos iniciatoriai užsimojo sukurti naują kultūrinio turizmo maršrutą panemunių krašte.

(Plačiau...)

Kaimo turizmo sezonas prasidėjo optimistiškai (0)

Gegužės 18 d. kaimo turizmo sodyboje „Vila Bisena“ įvyko 18-ojo Lietuvos kaimo turizmo sezono atidarymo renginys, kurį organizavo Lietuvos kaimo turizmo asociacija (LKTA). Į šventę atvyko apie 150 kaimo sodybų savininkų iš visos Lietuvos. Sezono pradžią šventė ir Jurbarko rajone kaimo turizmo paslaugas siūlantys verslininkai.

(Plačiau...)

Pavasaris – geras laikas norintiems dirbti (0)

Gegužės 1 d. bedarbiais buvo 11,4 proc. darbingo amžiaus Tauragės apskrities gyventojų. Palyginus su balandžio 1 d., nedarbas apskrityje sumažėjo 0,7 proc. punkto, o Jurbarko rajone, kuriame nedarbas būna didžiausias iš visų apskrities savivaldybių – net 1 proc. punktu.

(Plačiau...)

„Neprisvilęs blynas“ – pasiteisinęs sumanymas (0)

Ryškiai geltonas autobusiukas Jurbarko autobusų stotyje ne tik traukia akį, bet praeivius vilioja ir gardžiu kvapu. „Neprisvilęs blynas“ – blyninė ant ratų, kurią pernai rudenį sumanė atidaryti jurbarkietė Zita Kelpšienė. Vos per keletą mėnesių ištikimų klientų ratą subūrusi blyninė įrodė, kad šis bandymas – kaip tik, blynai tikrai skanūs, o šiemet prieš Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną renkant gražiausią naujai registruotų įmonių pavadinimą paaiškėjo, kad ir šis neprisvilęs, todėl buvo pripažintas vienu geriausių.

(Plačiau...)

„Autorovika“ įdarbina jaunimą ir taiso eržvilkiškių mašinas (0)

Automobilių serviso paslaugas teikianti „Autorovika“ – vienintelė tokio profilio įmonė jau seniai veikianti Eržvilko seniūnijoje. Įmonė dirba stabiliai ir nuolatos plečiasi, pasiūlydama gyventojams ne tik naujų paslaugų, bet ir naujų darbo vietų. Praėjusiais metais UAB „Autorovika“ įgyvendino jau trečią Vietinių užimtumo iniciatyvų projektą ir įsteigė dar vieną darbo vietą.

(Plačiau...)

Norai dideli, fondų galimybės – mažos (0)

Kovo 26 d. rajono taryba patvirtino savivaldybės Smulkiojo verslo ir Kaimo rėmimo fondų 2015 m. sąmatas. Kaskart prabilus apie šiuos du fondus lekia kritikos strėlės – mažai pinigų, tad ir apie paramą nėra ko kalbėti. Ir Smulkiojo verslo, ir Kaimo rėmimo fondams šiemet skirta po 6 tūkst. eurų.

(Plačiau...)

Jurbarko siuvykla „Ogiseta“ rengia Europos medikus (0)

Tarp įmonių, kurios įgyvendindamos Vietinių užimtumo iniciatyvų (VUI) projektus steigia naujas darbo vietas, lyderė Jurbarke yra UAB „Ogiseta“. Pernai šioje siuvimo įmonėje įsteigtos dar dvi naujos darbo vietos, o iš viso siuvykla įdarbina šešiasdešimt mūsų krašto žmonių.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook