Balsavimas

Ar Jurbarke reikalingas kolumbariumas?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Į Jurbarko galimybes pažvelgta iš šalies

Į Jurbarko galimybes pažvelgta iš šalies (0)

2017-05-17

Klubo „City Alumni Jurbarkas“ nariai Lukas Tabulevičius ir Lina Grinevičiūtė tikino, kad ir iš mažų miestelių kilę žmonės gali daug pasiekti ir savo žiniomis prisidėti prie gimtojo krašto klestėjimo. J. Stanaitienės nuotr.

Pavasarinėje šventėje „Jurbarko miesto ir verslo dienos“ verslo lieka vis mažiau – šventė tampa smagiu pramoginiu miesto renginiu. Neprarasti ryšio su verslu organizatoriai bando rengdami tradicinę konferenciją, į kurią kviečia verslininkus, įvairių institucijų atstovus, lektorius.

Verslo nesudomino

Šių metų konferencijoje, ilgu pavadinimu „Jurbarko rajonas – patrauklus gyventi, aplankyti ir investuoti. Nemuno kraštas su iš- saugota istorija, kultūra ir gamta“, buvo sumanyta iškelti užduotis, kurios rajono viziją paverstų realybe. Užduotis suformuoti turėjo padėti svečiai, pažvelgę į Jurbarko rajoną iš atokiau, net iš už Atlanto.

Konferencijoje Jurbarkui bandyta padėti atrasti savo stiprybes plėtoti turizmą, aiškinantis, kas svarbu užsienio investuotojams įsikuriant regionuose, patirtimi pasidalijo svečiai.

Smagų, jaunatviškai optimistišką, todėl vyresniųjų konferencijos dalyvių su abejonės šypsenėle priimtą pristatymą parengė jaunimo klubas „City Alumni Jurbarkas“.

Dėl techninių nesklandumų konferencijai užsitęsus paskutinių pranešimų, kurie turėjo būti jos „vinis“, dalis konferencijos dalyvių nesulaukė. Beje, verslininkams skirtame renginyje jų buvo mažuma – dalyvių vietas užsėdo biudžetinių įstaigų darbuotojai, kurie, matyt, bijant tuščių kėdžių, buvo paraginti dalyvauti konferencijoje.

Paklausyti, kaip Jurbarko kraštas atrodo iš šono, visada pravartu, tačiau verslininkai, matyt, šį laiką nusprendė panaudoti tiesioginiam darbui, juolab verslo padėtis rajone negerėja, greičiau ritasi žemyn.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją čia.
 
„Šviesos“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook