Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kokybiškos ir įvairios prekės – ilgaamžio verslo pagrindas

Kokybiškos ir įvairios prekės – ilgaamžio verslo pagrindas (0)

2016-11-12

Verslininkė Arijana Zairienė ir pardavėja Rita Mižutavičė pirkėjams negaili patarimų, kaip atrodyti gražiai ir jaustis patogiai.

Jurbarkiečiai jau priprato prie tarsi kaleidoskope besikeičiančių parduotuvių vitrinų – kur vakar prekiauta batais, šiandien stovi žoliapjovės, o vietoje mobiliųjų telefonų – duonos gaminiai. Arijanos Zairienės drabužių parduotuvė „Austėja“ – malonus išskirtinumas. Verslininkė ilgai ir sėkmingai dirbti žada ir naujoje – atvėsinta paukštiena ir mėsos gaminiais prekiaujančioje parduotuvėje.

Rengia gražiai ir patogiai
Šią vasarą A. Zairienės įmonė paminėjo 20-metį. Verslą pradėjusi prekiaudama dėvėtais rūbais jau 1998 m. moteris ėmė prekiauti kokybiškais lietuviškais drabužiais pačiame miesto centre įsikūrusiose patalpose. Ieškodama kuo patogesnės vietos prekybai verslininkė savo parduotuvę perkėlė į Dariaus ir Girėno g. 81A, šalia DNB banko. Pavasarį suėjo 10 metų, kai kokybiškų ir elegantiškų rūbų ieškančios jurbarkietės suka į ten įsikūrusią parduotuvę „Austėja“. 
Šioje parduotuvėje sau rūbą atras klasikinį stilių ir kokybę vertinantis pirkėjas. „Austėjoje“ prekiaujama ir moteriškais, ir vyriškais drabužiais. Pirmenybė teikiama lietuviškoms firmoms, tačiau kuo toliau, tuo sunkiau tokių rasti – lietuviai gamina užsienio rinkoms ir Lietuvoje savo produkcijos neparduoda, o dirbantieji vietinei rinkai dažnai prekes siūlo labai brangiai. 
Jurbarkiečiai žino, kad „Austėjoje“ visada ras didelę apatinio trikotažo pasiūlą. Gražius, patogius, praktiškus gaminius už gerą kainą siūlo „Lauma“ ir „Milavista“ prekės ženklų gamintojai. Kaune dirbantis UAB „Flos veris“ iš lietuviškų ir itališkų medžiagų siuva naktinius marškinius, pižamas, kelnaites, marškinaičius, apatinukus. Bendrovė siūlo rinktis skirtingų modelių ir spalvų gaminius.
Verslininkė nuolat ieško, kokių naujovių pasiūlyti jurbarkiečiams, todėl šiais metais parduotuvės lentynas papildė itin kokybiški „Utenos trikotažo“ gaminiai – apatiniai, pižamos, naktiniai marškiniai. Ši produkcija skirta šaltajam sezonui – siuvama iš natūralios medvilnės, pašiltinta merino vilna. „Utenos trikotažo“ produkcija brangesnė, bet labai kokybiška, ir šaltą lietuvišką žiemą neleis sužvarbti.
Ir sau, ir dovanų
Ne tik kasdienių rūbų siūloma šioje parduotuvėje – įsigyti patogių drabužių gali ir sporto mylėtojos. Joms siūloma kokybiškų sportinių kelnių ir liemenėlių. Moterys taip pat džiaugsis čia radusios platų pėdkelnių asortimentą ir skoningos bižuterijos. Mėgstančioms megzti – įvairiaspalviai, skirtingo storio mezgimo siūlai, o neturinčios laiko megzti įsigys jau gatavų gaminių – kepurių, pirštinių, skrybėlių ne tik sau, bet ir vyrams.
Vyrai į parduotuvę dažnai užsuka ieškodami kokybiškų marškinių. Čia nuo seno prekiaujama bendrovės „Nordic Tekstils“ latviškais vyriškais marškiniais. 
Pro „Austėją“ turėtų nepraeiti ir ieškantieji dovanų. Čia galima įsigyti rankinių, piniginių, skėčių. Vykstantieji į užsienį arba laukiantys iš ten svečių „Austėjoje“ ras marškinėlių ir džemperių su Lietuvos simbolika. 
Dovanoms puikiai tiks firmos „Yodeyma“ kvepalai. Jie supilstyti į 15 arba 100 ml tarą, o kvapai atitinka žymiausius vardinius kvepalus. Koks kvapas atitinka jūsų pamėgtus kvepalus, rasite lankstinuke. „Kvepalai labai kokybiški. Ilgai išlieka“, – sako parduotuvėje nuo pat jos atidarymo dirbanti Rita Mižutavičė.
„Klientai sugrįžta ne tik dėl kokybiškų prekių, gerų patarimų, bet ir dėl nuoširdaus aptarnavimo“, – savo darbuotoja patenkinta A. Zairienė. Abi moterys prašantiems patarimo klientams pasiruošusios padėti, bet niekada nesistengs įsiūlyti prekės, jei matys, kad ji netinka. 
Ir parduotuvės savininkė, ir pardavėja sau aprangą renkasi tik iš „Austėjoje“ parduodamo asortimento, todėl drąsiai gali garantuoti už kokybę. Pirkėjai parduotuvėje laukiami darbo dienomis nuo 9.30 iki 17.30 val., o šeštadienį iki 13.30 val.
Nauja patirtis
Prieš porą mėnesių A. Zairienė ryžosi pradėti prekiauti maisto produktais. Verslininkė keletą metų nuomojo patalpas miesto centre, Dariaus ir Girėno g. 70, verslininkams iš Kauno, kurie sėkmingai prekiavo paukštiena bei jos gaminiais. Kauniškiams pasitraukus A. Zairienė nusprendė pabandyti šia produkcija prekiauti pati. „Buvo nedrąsu, nes su maistu nesu dirbusi. Buvę parduotuvės savininkai pardavė visą įrangą, teko įsigilinti į maisto tvarkymo įmonės specifiką, o didžiausia pagalbininke tapo šioje parduotuvėje nuo atidarymo dirbusi Vilma Palanskienė. Ji atsakinga už prekių užsakymus“, – pirmais darbo įspūdžiais dalijasi Arijana.
Pusę parduotuvės sėkmingos veiklos sudaro geras darbuotojų pasirinkimas, tad Vilmos patirtis – neįkainojama. Į parduotuvę dirbti atėjo ir daug metų prekyboje dirbusi Linda Murauskienė, greit pelniusi pirkėjų simpatijas. „Į darbą einame kaip į šventę!“ – juokiasi pardavėjos. Ir jos nemeluoja. Kad darbas mielas, galima pasakyti matant tvarkingas produkcijos pilnas vitrinas bei kasdien vis gausiau užsukančius patenkintus pirkėjus.
Paukštienos mėgėjai tikrai žino šią parduotuvę, o dabar čia galima rasti ir platų asortimentą lietuviškos atvėsintos kalakutienos, kurią tiekia bendrovė „Arvi kalakutai“. Kumpeliai, šlaunelės, faršas, kalakutienos kumpio gabalėliai, filė – šviežią mėsą pirkėjai labai vertina. Ne mažiau populiarūs ir pigesni gaminiai – širdelės, skrandukai, kepenėlės, nugarkauliai.
„Prieš šventes pradėsime prekiauti kepti paruošta kalakutiena – įtrinta prieskoniais. Beliks pašauti į orkaitę“, – sako A. Zairienė. Netrukus parduotuvę pasieks dar gausesnis „Arvi kalakutų“ gaminių asortimentas – dešros, dešrelės, rūkyta, vytinta produkcija.
Parduotuvėje prekiaujama ir kitų lietuviškų mėsos perdirbimo įmonių produkcija. Mėgstantiems vištieną – UAB „Alevista“ atvėsinta mėsa, rūkyti vištienos gaminiai. UAB „Vigesta“ iš Mažeikių jurbarkiečiams tiekia rūkytus gaminius. „Tik pas mus įsigysite senoviškų žemaitiškų kraujinių vėdarų“, – kviečia užsukti V. Palanskienė.
Nors pirkėjai labai vertina lietuvišką produkciją, mielai perka ir pigesnę, kokybišką lenkišką produkciją – įvairius slėgtainius, kotletukus.
Galima užsisakyti
Be mėsos gaminių, šioje parduotuvėje galima rasti labai skanių „Biržų duonos“ sausainių, o gurmanams turėtų patikti juoda duona su džiovintais vaisiais, kurią labai mėgsta ir parduotuvės savininkė. „Sausainius žmonės šventėms užsisako dėžėmis“, – kad kepiniai labai skanūs, tvirtina pardavėjos Vilma ir Linda.
Ieškantieji natūralumo parduotuvėje gali įsigyti lietuviškų „Garduko“ prieskonių, kuriuose nėra jokių priedų. Tokiais prieskoniais pagardinta čia pat įsigyta mėsa taps bet kurios šeimininkės pasididžiavimu. 
Planuodami šventę ne tik sausainių galite užsisakyti, bet ir šviežios mėsos ar jos gaminių. Dėl užsakymų ar prekių galima pasiteirauti tel. 8 610 36 369, o malonios pardavėjos pirkėjų laukia kasdien nuo 8 iki 18 val., šeštadienį iki 14 val. 
„Mes nuolat ieškome naujų tiekėjų. Norime, kad prekės būtų itin kokybiškos ir skanios, bet kainos nesikandžiotų“, – kad asortimentas plėsis pažada A. Zairienė, šiuo metu ieškanti kaimą primenančių, dūmu kvepiančių lašinukų ir dešrų. Į šią parduotuvę užsukti turėtų ir ieškantys gaminių kasdieniam stalui, ir besirengiantys šventėms – tikrai ras ką įsigyti.
Užsak. Nr. 1581.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook