Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Permainos: duris užveria „Luminor“ bankas

Permainos: duris užveria „Luminor“ bankas (8)

2019-03-12

„Luminor“ klientai Jurbarke netrukus galės naudotis tik bankomatu, o prireikus rimtesnių paslaugų – vyks į didesniuose miestuose esančius banko skyrius. L. Pilecko nuotr.

Kovo 29-oji bus paskutinė diena, kai Jurbarke „Luminor“ banko klientai galės užsukti į poskyrį. Tos dienos popietę padalinys bus uždarytas, o gyventojams teks naudotis tik liekančiais bankomatais ir elektronine bankininkyste.

Jurbarkas – vienas iš penkių miestų, kuriuose uždaromi banko padaliniai. Vien su bankomatais lieka ir Šalčininkų, Mažeikių, Kretingos, Raseinių gyventojai.

Pasak „Luminor“ komunikacijos vadovės Giedrės Bielskytės, Jurbarkas pateko tarp skyrių, kurie uždaromi pirmąjį šių metų ketvirtį. Banko atstovai taip pat tikina, kad transformuojant tinklą bus peržiūrėtas klientų aptarnavimo centrų skaičius, bus atidaryti naujos koncepcijos klientų konsultavimo centrai, apjungti arba uždaryti netoliese esantys, atnaujintos savitarnos zonos ir bankomatų tinklas, bankas palaipsniui atsisakys grynųjų pinigų operacijų konsultavimo padaliniuose.

Bus peržiūrimas konsultavimo bei aptarnavimo modelis, stiprinamas nuotolinis konsultavimas, vartotojams bus siūloma daugiau skaitmeninių paslaugų, kurios leis finansus tvarkyti nuotoliniu būdu. Taip pat bus plėtojamas vieningas „Luminor“ bankomatų tinklas Baltijos valstybėse. Pokyčiai bus įgyvendinami per visus 2019-uosius.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę leidinio versiją.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook