Balsavimas

Ar Jurbarkui reikia baseino, kuriame vaikai būtų mokomi plaukti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Šaudykloje „parduoda“ emocijas

Šaudykloje „parduoda“ emocijas (0)

2019-06-14

Vygintas Ušinskas save vadina šaudymo entuziastu ir tikina, kad šaudykla neša ne tiek pelną, kiek suteikia malonumą.

Jei kada netoli Seredžiaus esančiame Padubysio kaime išgirsite šūvius – neišsigąskite. Greičiausiai juos į taikinius bus paleidę pramogautojai. Tokią paslaugą norintiesiems daugiau sužinoti apie ginklus ar tiesiog pagerinti šaudymo įgūdžius, čia siūlo kaunietis verslininkas Vygintas Ušinskas.

Kasdien statybų versle besisukantis, o kartu Krašto apsaugos savanorių pajėgose tarnaujantis vyras Padubysyje šaudyklą įkūrė prieš kiek daugiau nei dešimtmetį. „Turbūt save pavadinčiau šaudymo entuziastu, kurį čia atvedė atsitiktinumas. Turėjau žemės ant Dubysos kranto, tačiau paaiškėjo, kad ten beveik nieko daryti negalima. Todėl pardaviau ir nusipirkau sklypą čia, įkūriau šaudyklą“, – pasakojo pašnekovas.

Padubysio šaudykla – nėra visai įprastas tokio tipo objektas. Nors infrastruktūra tipiška šaudyklai, panašių į čia siūlomas paslaugas bet kur rasti nepavyks.

Brangus malonumas

Pasak V. Ušinsko, šaudymas – gerokai piniginę tuštinantis malonumas. Todėl pavieniai šauliai čia užsuka retokai. Dažniausi klientai – grupės. Rengiami bernvakariai, atvyksta įmonių kolektyviai.

„Pagal klientus parengtos ir šaudymo programos. Žmonės gali išbandyti įvairiausius ginklus, susipažinti su šaudymo pagrindais. Siūlome ne statišką, o situacinį šaudymą. Pavyzdžiui, modeliuojame situacijas, kad grįžote namo, sustojote, o ten jūsų laukia trys užpuolikai. Reikia griebti ginklą ir bėdą spręsti“, – pasakojo V. Ušinskas.

Kartu vyras tikina, kad per dešimtmetį darbo šaudykloje suprato, ką reikia parduoti. Tai – ne šaudymas, ne kariški įgūdžiai, o emocija, kurią suteikia šūviai, adrenalinas ir naujos patirtys.

„Yra klientų, kurie tikrai būna įsitempę, kai žino, kad reikės šaudyti. Dalis jų pirmą kartą laiko ginklą rankose. Ieškodamas išeičių, kad žmonės jaustųsi gerai ir be įtampų, supratau, ko reikia. Jiems paaiškinu, kad iš to, ką darys, turi tiesiog patirti geras emocijas. Tai padeda“, – sakė V. Ušinskas.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook