Verslo dienos tradicijas griauna miesto jubiliejus

Verslo dienos tradicijas griauna miesto jubiliejus (0)

2009-02-27

Kasmet balandžio pabaigoje vykstanti Verslo ir miesto diena šiemet gali likti renginių užribyje. Verslo informacijos centrui pasiūlyta atsisakyti tradicinio šventės scenarijaus, nes rajono biudžete esą ir taip bus nelengva rasti lėšų Jurbarko 750 metų jubiliejui paminėti. Toks savivaldybės vadovų ir darbo grupės jubiliejui rengti verdiktas kiek suglumino rajono verslo visuomenę.

Verslo dienos renginius rikiuojančiai Jurbarko verslo informacijos centro direktorei Gaivai Mačiulaitienei tokia žinia buvo ir netikėta, ir nemaloni. Pasak G. Mačiulaitienės, rajono verslininkų šventei reikalingos lėšos niekad nebuvo lengvai gaunamos, buvo ieškoma rėmėjų, teikiami projektai, dalį išlaidų iš savo pinigų dengdavo Verslo informacijos centras, tačiau išsiversti be savivaldybės finansavimo būtų sunku. „Pernai iš rajono biudžeto Verslo dienai buvo skirta 10 tūkst. litų. Bene visų šių pinigų prireikė sumokėti už stendų nuomą, tačiau manome, kad paroda buvo naudinga, nes kitos progos pristatyti savo įmones rajono verslininkai neturi", – sakė Verslo informacijos centro direktorė, svarstanti galimybę surengti tradicinę Verslo dieną. Nors šventė būtų kuklesnė, tektų atsisakyti verslo parodos, tačiau būtų išsaugotos ne vienus metus puoselėtos šio renginio tradicijos.
Šiemetinė Verslo diena persikeltų į Kauno gatvę. „Didžiausias akcentas bus mugė Kauno gatvėje, į kurią stengsimės pakviesti kuo daugiau amatininkų, smulkiųjų verslininkų, kurie pristatytų savo produkciją ir paslaugas. Tarsimės, ar tikslinga rengti verslo konferenciją, įsiklausysime į pageidavimus ir siūlymus", – renginio planais dalijosi G. Mačiulaitienė.
Prieš porą savaičių vykusiame darbo grupės posėdyje išties nuskambėjo mintis atsisakyti Verslo dienos. Rajono meras Ričardas Juška patvirtino, kad stengiamasi sukaupti lėšų pagrindiniam šių metų renginiui – miesto jubiliejui, todėl svarstyti įvairūs variantai. „Verslo informacijos centro direktorė mus įtikino, kad stabdyti tradicinę Verslo dieną būtų neprotinga. Įdirbis iš tiesų didelis, tačiau šiemet nutarta mažinti šventės mastelį, neuždaryti centrinės miesto gatvės", – sakė rajono meras.
Rajono vadovo nuomone, šventės dubliuotų viena kitą, nes Verslo dieną ir miesto jubiliejinius renginius skiria kiek daugiau nei mėnuo. „Manau, kad sprendimą radome kartu su Verslo informacijos centru. Savivaldybė neatsisako remti verslui skirtos šventės, tačiau ji šįkart bus rengiama su žymiai mažesnėmis išlaidomis, sumanymai turi atitikti finansines galimybes", – teigė R. Juška.
Verslo diena rajono verslininkus ir visus jurbarkiečius pakvies balandžio pabaigoje. Miesto jubiliejaus renginiai vyks birželio 19-21 d. Jubiliejui paminėti iš rajono biudžeto planuojama skirti apie 600 tūkst. litų.

Jolita PILECKIENĖ« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook