Verslo patirties įgijo užsienyje

Verslo patirties įgijo užsienyje (0)

2009-05-01

Jurbarkietis Žilvinas Židulis vos prieš metus įkūrė uždarąją akcinę bendrovę „SCAN prekyba", užsiimančią didmeniniu statybinių medžiagų pardavimu.

Jurbarke netrūksta parduodančiųjų statybines medžiagas, tačiau verslą pradėję jauni žmonės tikina turintys savo požiūrį į klientus ir jų poreikius. Tad verta užsukti į Statybininkų gatvės pabaigoje esančią bendrovę.
Klientai visuomet tikisi rimtų patarimų, pasiūlymų, kaip palankiausiai suderinti namų statybos, renovavimo, remonto galimybes su turimomis lėšomis. „Mes labai dėmesingai pasitinkame pirkėjus ir kai reikia konsultuojame. Bendrovės direktorius Saulius Meškauskas turi patirties pardavimų, o aš - statybų srityje. Tai yra geras derinys, tapęs mūsų verslo varikliu", - sako Ž. Židulis.
Be tiesiogiai suvokiamos statybinių medžiagų parduotuvės, bendrovėje galima įsigyti stogo dangų, fasadų šiltinimo sistemų, izoliacinių medžiagų, plastikinių langų, įrankių, tvirtinimo detalių, vartų - paprastų, garažams ir pramoninių, dažų, kurie pagal spalvų paletę pagaminami vietoje. Parduodami ir akmens gaminiai: stalviršiai, pagal individualius užsakymus - židinių apdailos komplektai ir elementai, vis labiau populiarėjančios akmeninės palangės - jų parduodama vis daugiau.
„Verslo parodoje dalyvaujame pirmą kartą, tikimės, kad į naujokus bus pažiūrėta rimtai, nes turime toli siekiančių ambicijų. Įvairūs svyravimai ekonomikoje vyksta nuolat, tačiau žmonės visais laikais tvarko savo būstus, renovuoja, stato, tad profesionalūs statybinių medžiagų tiekėjai ir konsultantai visuomet reikalingi. Manau, kad tokie mes ir esame", - sako Ž. Židulis.
Žilvinas, įkūręs savo įmonę, anksčiau trejus metus sėmėsi statybininko patirties užsienyje - Danijoje, Suomijoje, Švedijoje. Įmonė pastatė per 30 naujų namų, remontavo, renovavo, kartu su kitais statybininkais dirbo stambesniuose objektuose. Šioje srityje įgytą patirtį jis nusprendė pritaikyti Lietuvoje, todėl nedvejodamas įkūrė bendrovę „SCAN prekyba".
Pasak Ž. Židulio, bendrovė dar tik įsitvirtina rinkoje, tačiau pirmi veiklos metai buvo sėkmingi ir į ateitį žvelgiama tik optimistiškai.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook