Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žvilgsnis

Žvilgsnis

Tarptautinė stovykla keičiasi, bet išlieka įdomi (1)

23-ąjį kartą tarptautinėje stovykloje susitiko jaunieji jurbarkiečiai ir belgai. Gilias tradicijas turinti stovykla tapo neatsiejama dviejų miestų draugystės dalimi. Šįkart į Belgiją, Laakdalį, vyko 16 jurbarkiečių komanda.

(Plačiau...)

Planas vasarai: užsiimti netradiciniu verslu (0)

Greičiausiai žinios plinta socialinėje erdvėje. Taip mano ir devyniolikmetis Arnas Jankevičius su bičiuliu Valdemaru Kairaičiu nusprendęs imtis verslo ir apie jį pranešti feisbuke. „Pradėdami verslą nusprendėme naudotis nemokama reklama. O ir pats verslas atsirado labai greit bei naudojantis interneto galimybėmis“, – šypsosi jaunasis verslininkas.

(Plačiau...)

Gimtajam kraštui tyrinėti – duomenys iš kosmoso (0)

Giedrius Uselis – Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Meteorologijos ir hidrologijos studijų programos ketvirtakursis. Nuo antro kurso Giedrius jau dirbo pagal specialybę, yra dalyvavęs Studijų programų komiteto veikloje, inicijuoja susitikimus su alumnais, buvo išvykęs pagal Erasmus+ programą, organizuoja Žemės dienos renginius. Giedrius dalyvavo Lietuvos mokslo tarybos (LMT) vasaros praktikoje, kurios dėka ir gimė novatoriška gimto krašto tyrinėjimo idėja.

(Plačiau...)

Miestas paskendo skautų jūroje (0)

Pusantro tūkstančio skautų balandžio 27-ąją Jurbarke šventė Jurgines – savo globėjo švento Jurgio dieną. Skautai ne tik šventė, bet ir išradingai padėkojo juos priėmusiam miestui – renginį pavadino Jurbarko garbei „Kur Jurgis, ten ir Barkus“.

(Plačiau...)

Žengė į kosmosą: viskas yra įmanoma (0)

Pusšimtis. Lygiai tiek metų šiemet sukanka nuo pirmųjų žmogaus žingsnių Mėnulyje. Juos 1969-ųjų liepą žengė amerikietis astronautas Neilas Armstrongas. Šį reikšmingą įvykį priminė renginys Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje. Čia buvo paminėta tarptautinė aviacijos ir kosmonautikos diena.

(Plačiau...)

Infotaškas jaunimui neįdomus (0)

Tarptautinę savanorių dieną – gruodžio 5-ąją Jurbarko viešojoje bibliotekoje iškilmingai atidarytas Jaunimo informavimo taškas. Suburta savanorių komanda buvo pasirengusi kartą per savaitę konsultuoti jaunimą apie savanorystę ir kitas veiklas, tačiau prabėgus beveik dviem mėnesiams galima teigti, kad Jurbarko jaunimui tokio taško nelabai reikia.

(Plačiau...)

Pirmajai parodai „iškepė“ save (4)

Grafiką Vilniaus dailės akademijoje studijuojanti paskyniškė Paulė Vaitkutė surengė pirmąją savo darbų parodą. Šiemet bakalauro studijas baigianti mergina sostinėje eksponuojamus dirbinius pavadino „Sakralumas“. Unikalios parodos darbai sukurti iš duonos.

(Plačiau...)

Pavadinimas tikslų nepakeitė (0)

Nuo sausio 1 d. tuoj penktą gimtadienį švęsianti Atvira jaunimo erdvė tapo Atviru jaunimo centru. „Mums čia vis tiek bus AJE“, – šypsosi erdvės lankytojai. O jie – čia svarbiausi! 2014 m. balandžio 11 d. atidaryta Jurbarko švietimo centro (JŠC) Atvira jaunimo erdvė tapo mėgiama laisvalaikio vieta ne vienam jaunuoliui.

(Plačiau...)

Geriausias šalies regbininkas Jurbarko palikti nenori (0)

Jurbarkietis Justinas Urbonas antrą kartą pripažintas geriausiai Lietuvoje žaidžiančiu regbininku. Tačiau 26-erių sportininkas apdovanojimo nesureikšmina – jam kur kas svarbiau žaisti regbį ir garsinti gimtojo miesto vardą.

(Plačiau...)

Benediktas Vanagas gimnazijoje gamino pusryčius (0)

Gruodžio 7-ąją Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje viešėjo garsus lenktynininkas Benediktas Vanagas. Į Jurbarką sportininkas atvyko vienai gimnazijos klasių laimėjus konkursą ir patekus tarp trylikos laimingųjų projekte „Profesionalu būti verta“.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook