Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žvilgsnis

Žvilgsnis

Apie dangų ir svajones (0)

Jurbarko parodų ir koncertų salėje vykstantys rimtosios muzikos koncertai dažnai nesulaukia tiek žiūrovų, kiek jų buvo koncerte „Dangus tau dovanoja aukštį“. Jį su draugais surengė septyniolikmetis Eligijus Jukna.

(Plačiau...)

Trys sporto ir draugystės dienos (0)

Lietuvos MMA ir džiudžitsu federacija ir Jurbarko sporto klubas „Pantera“  liepos 8-10 d. Viešvilėje surengė tarptautinę sporto stovyklą, skirtą visiems kovos menų ar kovinio sporto gerbėjams, sportininkams, treneriams. Tokiose stovyklose užsimezgę ryšiai virsta bendradarbiavimu ir puikiomis kovomis Lietuvos ir užsienio čempionatuose.

(Plačiau...)

Naktys – be miego, dienos – pilnos veiklos (0)

Jaunimas jau žino – galima smagiai praleisti kelias dienas stovykloje, kurioje nėra suaugusiųjų. Jurbarko jaunimo organizacijų sąjunga (JJOS) šiemet pakvietė į penktąją stovyklą-mokymus „Jaunimas – jaunimui“ Vertimų stovyklavietėje.

(Plačiau...)

Pagalbos ranka ieškant savęs (0)

Atrodo, jauniems žmonėms atviri visi keliai – mokykis, dirbk, tobulėk, keliauk. Tačiau ne kiekvienas sugeba šiomis galimybėmis pasinaudoti – nepalankios aplinkybės, nepalaikanti šeima, galbūt ir tingėjimas jaunuolius atveda į gyvenimo paraštę. Nežinančiam kuo užsiimti jaunimui skirtas projektas „Atrask save“.

(Plačiau...)

Jaunojo tenoro svajonė – tapti geru solistu (0)

Nesvarbu, kad už lango – žydinti vasara. Septyniolikmetis Eligijus Jukna dainuoja kiekvieną dieną – namie, repetuoja su grupe ar choru, pritaria mėgstamiems atlikėjams klausydamas muzikos per kompiuterį. Juk smagiausias užsiėmimas – dainuoti!

(Plačiau...)

Tradicinė netradicinio ugdymo diena (0)

Gegužės 20-oji Viešvilės pagrindinėje mokykloje buvo tradicinė netradicinio ugdymo diena. „Dieną kitaip“ mokiniai rinkosi veiklos erdvę iš vienuolikos pasiūlytų: aktyvios veiklos, kūrybiškumo, išradingumo, ištvermės, artistiškumo ir kitokių gebėjimų ugdymo. Vadovai pasirinko spalvą ir pasiūlė mokiniams vilkėti tos spalvos marškinėlius.

(Plačiau...)

Vasara – ne tik atostogų metas (0)

Gegužės pradžioje kaitriau sužibus pavasarinei saulei moksleivių galvose ėmė suktis mintys apie atostogas. Apie jas negalvoja gal tik abiturientai, kuriems ant nosies galo – egzaminai, o kiti vyresniųjų klasių mokiniai atostogas leis ne tik tinginiaudami, bet ir dirbdami.

(Plačiau...)

Jaunimas susitiks jubiliejinėje stovykloje (0)

Gegužės pradžioje Jurbarke lankėsi svečiai iš Lakdalio, Belgijos. Viešnagės tikslas – suderinti vasarą įvyksiančios kasmetinės tarptautinės jaunimo stovyklos „Helpful Athletic Youth People“ („Padedantis atletiškas jaunimas“) detales.

(Plačiau...)

Dienoraštyje – įspūdžiai iš Seimo (0)

Projektas „Moksleivių praktikos savaitė: Seimas gyvai“ šį pavasarį man suteikė galimybę „pasimatuoti“ būsimą profesiją – atlikau praktiką Seime, kur mano vadovu tapo Seimo narys Bronius Pauža. Dabar tikrai žinau, kad Seimo nario darbas yra sunkus ir atsakingas, tačiau nuoširdžiai stengiantis Seime galima padaryti daug gerų darbų.

(Plačiau...)

AJE šventė antrąjį gimtadienį! (0)

Balandžio 11 d. Jurbarko švietimo centro Atvirai jaunimo erdvei (AJE) sukako dveji metai. Šventinis pirmadienis buvo kupinas linksmybių, staigmenų ir dovanų. Jaunimas džiaugsmu dalijosi su svečiais ir tėvais, o Jaunimo parke pasodintas ąžuoliukas stiebsis ir tvirtės drauge su AJE.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook