Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žvilgsnis

Žvilgsnis

Į mokslo pasaulį atvedė drąsa (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos IIG klasės mokinė Miglė Šukytė gali drąsiai vadintis jaunąja mokslininke. Mergina tyrinėjimus atlieka ne bet kokioje, o daug kam labai sudėtingu atrodančio chemijos mokslo srityje. Gimnazistės pasiryžimas dalyvauti Jaunųjų mokslininkų konkurse – apvainikuotas sėkme.

(Plačiau...)

„Vaivorykštė“ žaidė be taisyklių (nuotraukos, video) (1)

Penktadienį vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ pilnutėlėje salėje suvaidino spektaklį „Žaidimas be taisyklių“. Jaunimas per vaidybą pažvelgė į vieną skaudžiausių šių dienų problemų – smurtą, patyčias, alkoholizmą ir apskritai santykius.

(Plačiau...)

Diskutavo apie svajonių pamoką (0)

Kokių pamokų nori mokiniai ir ko jie tikisi iš mokytojų? Ar gali jie gražiai sutarti ir tapti partneriais? Ar reikalingi vadovėliai? Tokiomis temomis kalbėjo lapkričio viduryje į diskusiją susirinkę Jurbarko rajono mokyklų mokinių ir mokytojų atstovai. Tokios diskusijos, inicijuotos Lietuvos moksleivių parlamento (LMP), vyko visoje Lietuvoje.

(Plačiau...)

Miglės pažinimo keliai vingiuoja per svečias šalis (0)

Veiklos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientei Miglei Smirnovaitei niekada netrūko. Praėjusiais metais dar būdama Jurbarko jaunimo organizacijų sąjungos (JJOS) tarybos pirmininke mergina pelnė Jaunimo lyderio nominaciją. Nors šiais metais Miglė nusprendė visą dėmesį skirti mokslams, geri norai norais ir liko – ko gero, nė vienas JJOS organizuojamas renginys neįvyksta be jos pagalbos ar bent patarimų.

(Plačiau...)

Po „Meno injekcijos“ – skola ir abejonės (nuotraukos, video) (1)

Mįslė: per kokį renginį nuo žiūrovų lūžta salė? Atsakymas žinomas beveik kiekvienam – „Meno injekcija“. Tradicinis jaunimo renginys kiekvieną rudenį sutraukia dešimtis dalyvių ir šimtus žiūrovų. Dalis jų tiesiog lieka už kultūros centro durų. Tačiau jau kelintą kartą po renginio netyla klausimai – „Meno injekcijai“ reikia pokyčių, o gal net mirtinos „injekcijos“?

(Plačiau...)

„Šypsenos“ jaunimas atsisveikina su žiūrovais (video) (0)

Šiandien su scena atsisveikina Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studijos „Šypsena“ jaunimo grupė. Choreografės Jolantos Telišauskienės mokiniai paskutiniame koncerte parodys universalius sugebėjimus ir repertuaro įvairovę – nuo gatvės šokių iki lietuviškų tautinių. Daugiau negu dešimtmetį šokę Martyna Ambrazaitytė, Ugnė Valčiukaitė, Greta Kasparaitytė, Matas Rutka, Ignas Daunys išsineš ir daugybę gražių atsiminimų, susijusių su šokiais.

(Plačiau...)

Vokiškas modelis skinasi kelią Jurbarke (0)

Spalio 5-9 dienomis Jurbarke viešėjo svečiai iš Vokietijos Brandenburgo žemės. Darbo su jaunimu  patirtimi dalijosi ir patys naujų idėjų sėmėsi jaunimo reikalų koordinatoriai iš Beskovo ir Tauchės bei jaunieji savanoriai. Jurbarko švietimo centras (JŠC) įgyvendina tarptautinį jaunimo mainų projektą „Jaunimas – jaunimui“.

(Plačiau...)

Rimtą darbą lydėjo skardus jaunatviškas juokas (0)

Vietos savivaldos dienos proga į Jurbarko rajono savivaldybę pakviesti aktyvūs jaunuoliai iš rajono mokyklų. Susipažinti su savivaldybės darbu, čia dirbančiais žmonėmis ir sudalyvauti simuliaciniame tarybos posėdyje kviesti 25 moksleiviai, tačiau atvyko vos ne dukart tiek.

(Plačiau...)

Pilietiškumo pamokos Raudonės pilyje (0)

Spalio 16-17 dienomis Raudonės pilyje aidėjo kariškos komandos. Į „Raudonąja naktimi“ pavadintą sąskrydį suplūdę LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės jaunieji šauliai nustebino ne tik raudoniškius, bet ir vieni kitus – sąskrydis sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus.

(Plačiau...)

Jaunimo stovykloje Belgijoje susitiko seni draugai (0)

Rugpjūčio pradžioje 27 Jurbarko rajono vaikai krovėsi lagaminus ir savaitei vyko į devynioliktą kartą rengiamą tarptautinę stovyklą „Healthy Active Young People“ („Sveikas aktyvus jaunimas“). Stovyklauti pakviesti sportiški, muzikalūs, puikiai besimokantys Jurbarko krašto jaunuoliai.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook