Žvilgsnis

Žvilgsnis

Į aktorystę panirusiam Justinui svarbu smulkmenos (0)

Justinas Daugėla. Šį vardą ir veidą žiūrovai vis dažniau mato televizorių ekranuose. Prieš šešerius metus iš Jurbarko į Vilnių studijuoti ekonomikos ir komunikacijos mokslų išvykęs vaikinas visai atsitiktinai nuėjo į aktorių atranką, tapusią lemtingu gyvenimo posūkiu.

(Plačiau...)

Vaikiną iš Raudonės į Kiniją nuvedė smalsumas (0)

Kinijoje gyvenantis ir dirbantis Ignas Vyčas po daugiau kaip metų pertraukos šią vasarą parskrido į Lietuvą – darbo reikalais, bet kartu ir paatostogauti, aplankyti Raudonėje gyvenančius tėvus ir draugus, nes Kinijoje atostogų, kokias mes įpratę turėti kasmet, nėra.

(Plačiau...)

Jaunųjų ambasadorių vasara – pilna stulbinančių įspūdžių (0)

Šią vasarą Jurbarko LIONS klubas suteikė galimybę Jaunimo mainų programoje dalyvauti aštuoniems jauniems jurbarkiečiams. Jaunuolių laukė stovyklos Vokietijoje, Austrijoje, Izraelyje, Norvegijoje ir Turkijoje.

(Plačiau...)

Krokuvoje popiežius kvietė jaunimą autis žygio batus (0)

Kai išgirdau apie Pasaulio jaunimo dienas Krokuvoje, nedvejodama mintyse sau pasakiau, kad ir aš ten būsiu. Ir buvau. Liepos 25-31 dienos paliko neabejotiną pėdsaką mano jaunatviškoje kelionėje ieškant savojo pašaukimo, gausybė nuostabių dalykų jau įvyko ir vis dar vyksta.

(Plačiau...)

Draugystės liepsnos lietus neužgesino (0)

Praėjusio šeštadienio paryčiais iš Vilniaus oro uosto kilo lėktuvas, išskraidinęs būrį belgų, dalyvavusių 19-toje jaunimo mainų stovykloje „Jurbarkas–Lakdalis“. Per 60 jurbarkiečių ir lakdaliečių savaitę stovyklavo Jurbarke ir Šventojoje.

(Plačiau...)

Apie dangų ir svajones (0)

Jurbarko parodų ir koncertų salėje vykstantys rimtosios muzikos koncertai dažnai nesulaukia tiek žiūrovų, kiek jų buvo koncerte „Dangus tau dovanoja aukštį“. Jį su draugais surengė septyniolikmetis Eligijus Jukna.

(Plačiau...)

Trys sporto ir draugystės dienos (0)

Lietuvos MMA ir džiudžitsu federacija ir Jurbarko sporto klubas „Pantera“  liepos 8-10 d. Viešvilėje surengė tarptautinę sporto stovyklą, skirtą visiems kovos menų ar kovinio sporto gerbėjams, sportininkams, treneriams. Tokiose stovyklose užsimezgę ryšiai virsta bendradarbiavimu ir puikiomis kovomis Lietuvos ir užsienio čempionatuose.

(Plačiau...)

Naktys – be miego, dienos – pilnos veiklos (0)

Jaunimas jau žino – galima smagiai praleisti kelias dienas stovykloje, kurioje nėra suaugusiųjų. Jurbarko jaunimo organizacijų sąjunga (JJOS) šiemet pakvietė į penktąją stovyklą-mokymus „Jaunimas – jaunimui“ Vertimų stovyklavietėje.

(Plačiau...)

Pagalbos ranka ieškant savęs (0)

Atrodo, jauniems žmonėms atviri visi keliai – mokykis, dirbk, tobulėk, keliauk. Tačiau ne kiekvienas sugeba šiomis galimybėmis pasinaudoti – nepalankios aplinkybės, nepalaikanti šeima, galbūt ir tingėjimas jaunuolius atveda į gyvenimo paraštę. Nežinančiam kuo užsiimti jaunimui skirtas projektas „Atrask save“.

(Plačiau...)

Jaunojo tenoro svajonė – tapti geru solistu (0)

Nesvarbu, kad už lango – žydinti vasara. Septyniolikmetis Eligijus Jukna dainuoja kiekvieną dieną – namie, repetuoja su grupe ar choru, pritaria mėgstamiems atlikėjams klausydamas muzikos per kompiuterį. Juk smagiausias užsiėmimas – dainuoti!

(Plačiau...)

Tradicinė netradicinio ugdymo diena (0)

Gegužės 20-oji Viešvilės pagrindinėje mokykloje buvo tradicinė netradicinio ugdymo diena. „Dieną kitaip“ mokiniai rinkosi veiklos erdvę iš vienuolikos pasiūlytų: aktyvios veiklos, kūrybiškumo, išradingumo, ištvermės, artistiškumo ir kitokių gebėjimų ugdymo. Vadovai pasirinko spalvą ir pasiūlė mokiniams vilkėti tos spalvos marškinėlius.

(Plačiau...)

Vasara – ne tik atostogų metas (0)

Gegužės pradžioje kaitriau sužibus pavasarinei saulei moksleivių galvose ėmė suktis mintys apie atostogas. Apie jas negalvoja gal tik abiturientai, kuriems ant nosies galo – egzaminai, o kiti vyresniųjų klasių mokiniai atostogas leis ne tik tinginiaudami, bet ir dirbdami.

(Plačiau...)

Jaunimas susitiks jubiliejinėje stovykloje (0)

Gegužės pradžioje Jurbarke lankėsi svečiai iš Lakdalio, Belgijos. Viešnagės tikslas – suderinti vasarą įvyksiančios kasmetinės tarptautinės jaunimo stovyklos „Helpful Athletic Youth People“ („Padedantis atletiškas jaunimas“) detales.

(Plačiau...)

Dienoraštyje – įspūdžiai iš Seimo (0)

Projektas „Moksleivių praktikos savaitė: Seimas gyvai“ šį pavasarį man suteikė galimybę „pasimatuoti“ būsimą profesiją – atlikau praktiką Seime, kur mano vadovu tapo Seimo narys Bronius Pauža. Dabar tikrai žinau, kad Seimo nario darbas yra sunkus ir atsakingas, tačiau nuoširdžiai stengiantis Seime galima padaryti daug gerų darbų.

(Plačiau...)

AJE šventė antrąjį gimtadienį! (0)

Balandžio 11 d. Jurbarko švietimo centro Atvirai jaunimo erdvei (AJE) sukako dveji metai. Šventinis pirmadienis buvo kupinas linksmybių, staigmenų ir dovanų. Jaunimas džiaugsmu dalijosi su svečiais ir tėvais, o Jaunimo parke pasodintas ąžuoliukas stiebsis ir tvirtės drauge su AJE.

(Plačiau...)

Į mokslo pasaulį atvedė drąsa (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos IIG klasės mokinė Miglė Šukytė gali drąsiai vadintis jaunąja mokslininke. Mergina tyrinėjimus atlieka ne bet kokioje, o daug kam labai sudėtingu atrodančio chemijos mokslo srityje. Gimnazistės pasiryžimas dalyvauti Jaunųjų mokslininkų konkurse – apvainikuotas sėkme.

(Plačiau...)

„Vaivorykštė“ žaidė be taisyklių (nuotraukos, video) (1)

Penktadienį vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ pilnutėlėje salėje suvaidino spektaklį „Žaidimas be taisyklių“. Jaunimas per vaidybą pažvelgė į vieną skaudžiausių šių dienų problemų – smurtą, patyčias, alkoholizmą ir apskritai santykius.

(Plačiau...)

Diskutavo apie svajonių pamoką (0)

Kokių pamokų nori mokiniai ir ko jie tikisi iš mokytojų? Ar gali jie gražiai sutarti ir tapti partneriais? Ar reikalingi vadovėliai? Tokiomis temomis kalbėjo lapkričio viduryje į diskusiją susirinkę Jurbarko rajono mokyklų mokinių ir mokytojų atstovai. Tokios diskusijos, inicijuotos Lietuvos moksleivių parlamento (LMP), vyko visoje Lietuvoje.

(Plačiau...)

Miglės pažinimo keliai vingiuoja per svečias šalis (0)

Veiklos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientei Miglei Smirnovaitei niekada netrūko. Praėjusiais metais dar būdama Jurbarko jaunimo organizacijų sąjungos (JJOS) tarybos pirmininke mergina pelnė Jaunimo lyderio nominaciją. Nors šiais metais Miglė nusprendė visą dėmesį skirti mokslams, geri norai norais ir liko – ko gero, nė vienas JJOS organizuojamas renginys neįvyksta be jos pagalbos ar bent patarimų.

(Plačiau...)

Po „Meno injekcijos“ – skola ir abejonės (nuotraukos, video) (1)

Mįslė: per kokį renginį nuo žiūrovų lūžta salė? Atsakymas žinomas beveik kiekvienam – „Meno injekcija“. Tradicinis jaunimo renginys kiekvieną rudenį sutraukia dešimtis dalyvių ir šimtus žiūrovų. Dalis jų tiesiog lieka už kultūros centro durų. Tačiau jau kelintą kartą po renginio netyla klausimai – „Meno injekcijai“ reikia pokyčių, o gal net mirtinos „injekcijos“?

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook