Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žvilgsnis

Žvilgsnis

„Lietuvininkų gadynė“ miške – skautų vasaros nuotykis (0)

Kiekvieną vasarą skautai laukia nepamirštamo nuotykio – tai savaitinė vasaros stovykla miškuose. Šią vasarą stovykla „Lietuvininkų gadynė“, paremta Mažosios Lietuvos istorijos motyvais, vyko Jūravos girininkijos miške.

(Plačiau...)

Martynas – apie keliones, kurios turi širdį (0)

Iš Martyno Bakanausko tikėjausi išgirsti įspūdžių apie kelionę dviračiu per Lietuvą. Deja, ši kelionė Martynui nepavyko. Tiksliau, nepavyko dviračiui, kuris sulūžo, galima sakyti, pačioje važiavimo pradžioje. Net susėdus ant Vadžgirio bažnyčios laiptų vaikinas vis tiek pasakojo apie keliones.

(Plačiau...)

Kino seansas po žvaigždėmis (0)

Ketvirtadienį visą dieną šniokštęs lietus neišgąsdino Jurbarko jaunimo organizacijų sąjungos (JJOS) aktyvistų, pakvietusių jurbarkiečius vėlų vakarą pažiūrėti filmą lauke, bibliotekos kiemelyje. Vakarėjant išsigiedrijęs dangus ir nurimęs vėjas puikią nuotaiką tik dar labiau sustiprino, o į kino seansą besirenkantys žmonės parodė, kad visada atsiras palaikančių geras idėjas.

(Plačiau...)

Skautas Paulius – pakeliui į misiją Sibire (0)

Liepos 17-ąją – Pasaulio lietuvių vienybės dieną – iš Vilniaus geležinkelio stoties į kelionę lietuvių tremties vietomis Tomsko srityje, Rusijoje, išlydėti projekto „Misija Sibiras“ dalyviai. Toje grupėje galėjo būti ir vaikinukas iš Smalininkų Paulius Alekna. Bet šiemet dar nebuvo, nors nuėjo jau gerą kelio galą iki šios pilietinės misijos – Paulius buvo atrinktas iš 800 kandidatų ir dalyvavo bandomajame projekto žygyje.

(Plačiau...)

Prie Bebrusų ežero sklandė kovos dvasia (0)

Sportininkai iš Jurbarko MMA „Panteros“ klubo liepos 10-12 d. vyko į Lietuvos MMA ir džiu džitsu federacijos surengtą sporto stovyklą. Stovyklautojus svetingai priėmė „Jaurakano“ sodybos, įkurtos Jauros I kaime, Molėtų r., šeimininkas Linas Šantaras – dziudo sportininkas, Kaune treniruojantis jaunimą. Sodyboje nerasi didelių patogumų ir prabangos – jaunimas gyveno palapinėse, virtuvėlėje gaminosi maistą, maudėsi ežere, tačiau čia puiki vieta treniruotėms – įrengta didžiulė sporto salė su tatamiais, galima treniruotis ir atviroje pavėsinėje lauke. L. Šantaras sodyboje visada mielai priima sportininkus, rengia varžybas, kovinių sporto šakų festivalius.

(Plačiau...)

Išsipildančios Evelinos svajonės (1)

„Esu patenkinta savo gyvenimu – turiu nuostabią šeimą, puikių draugų, nuo rudens mokysiuos gimnazijoje, galiu užsiimti mylimiausia veikla – fotografija ir visos mano svajonės pildosi“, – šiluma spindi penkiolikmetės Evelinos Baltrušaitytės akys, kai praveria dureles į savo pasaulį. Šią mergaičiukę, prie akies glaudžiančią, atrodo, jai per sunkų fotoaparatą, gali sutikti renginiuose, Jurbarko parkuose, pievose ir visur, kur galima „pagauti gerą kadrą“.

(Plačiau...)

Šluotomis parėmę debesis linksminosi ir mokėsi (0)

Kai Jurbarką skalbė vasariškos liūtys, Vertimuose įsikūrusios stovyklos „Jaunimas – jaunimui“ dalyviai džiaugėsi saule ir drąsiai dūko ant sausos žolės. Lietų tikriausiai nuvaikė šluotos, kotais susmeigtos į žemę. „Ėmėmės net kraštutinių priemonių, kad nelytų. Sakoma, šluotos nuvaiko visus lietaus debesis. Ir tikrai – oras nuostabus“, – džiaugėsi Jurbarko jaunimo organizacijų sąjungos pirmininkė Toma Simanavičiūtė. Ši organizacija ir surengė stovyklą–mokymus „Jaunimas–jaunimui“.

(Plačiau...)

Vasarojantys mieste pramogauja Atviroje jaunimo erdvėje (0)

Pasibaigę mokslo metai, išlaikyti egzaminai, sezoniniai darbai ar atostogos nemažai jaunimo išviliojo iš namų. Tačiau ne vienas vasaros dienas leidžia namuose – kas tinginiaudamas, kas sukdamas galvą apie ateitį ir studijas, kas prasimanydamas įvairios veiklos. Tuos, kurie nenusėdi vietoje, galvose sukasi idėjos, o vasariškas bičių dūzgesio ir gėlių kvapų pilnas oras šaukia į lauką, po savo stogu kviečia ir įvairių veiklų siūlo Jurbarko švietimo centro atvira jaunimo erdvė (AJE) ir čia dirbanti specialistė Laura Molčankinaitė.

(Plačiau...)

Muziką saujomis žarstantys vadžgiriškiai (0)

Vadžgiryje, ko gero, mąstoma taip: muzika, kaip ir vanduo, stovėdama sugenda. Todėl tame nedideliame, bet itin muzikaliame miestelyje nuolat randasi naujovių. Pastaruoju metu vis garsiau girdėti „Saujos“ vardas ir jų muzika.

(Plačiau...)

Kinija fotografą pasitiko draudimais ir nuotykiais (nuotraukos) (0)

Kelias į Kiniją – paini istorija. Penkerius metus vienoje uždariausių ir egzotiškiausių valstybių gyvenantis ir didžiausiems pasaulio leidiniams dirbantis jurbarkietis fotografas Algirdas Bakas laiko nešvaisto – devynis mėnesius dirba, o likusį laiką keliauja. Besiblaškydamas po pasaulį Algirdas žingsnis po žingsnio artėja prie savo tikslo – pažinti ir suprasti, kaip viskas vyksta Žemėje.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook