Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žvilgsnis

Žvilgsnis

Būti kultūringu – madinga (0)

Balandžio 16 d. Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje pagerbti kultūringiausi moksleiviai. I–IV klasių gimnazistus šiam apdovanojimui rinko bendraklasiai. Puikiai besielgiančių moksleivių – ne vienas, todėl šiemet kultūringiausiųjų vardų sąraše – net dvidešimt gimnazistų.

(Plačiau...)

Jauniesiems tyrėjams viskas pavyko kuo puikiausiai (0)

Grupė Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos mokinių, vadovaujami biologijos ir chemijos mokytojos Linos Juškienės, dalyvavo projekto „Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimo ir ugdymosi sistemos sukūrimas“ antrojo etapo užsiėmimuose.

(Plačiau...)

Intelektiniame žaidime lengva nebūna (0)

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija pakvietė visų rajono mokyklų mokinius kartu paminėti Lietuvos nepriklausomybės 25-metį dalyvaujant intelektiniame žaidime „Protų mūšis“ bei foto-video konkurse „Aš myliu Lietuvą“.

(Plačiau...)

Nepriklausomybę šventėme sostinėje (0)

Kovo 6-ąją būrys Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos antrų klasių mokinių važiavo į Vilnių. Iniciatyvos organizuoti ekskursiją ėmėsi gimnazijos istorijos mokytoja Birutė Genienė ir lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Videikienė. Pagrindinis mokinių tikslas buvo dalyvauti visoje šalyje vykusioje akcijoje „Lietuvai ir man“, skirtoje Lietuvos nepriklausomybės 25-mečiui paminėti.

(Plačiau...)

Nikaragvoje sekiojo šešėlius (nuotraukos) (0)

Padėti žmonėms vargingoje šalyje nesitikint jokio atlygio – tokią užduotį savanoriškai prisiėmė jurbarkietis Marijus Briedis. Perskridęs Atlantą jis iš lėktuvo išlipo oro uoste, kuriame plevėsavo Nikaragvos vėliava. Centrinė Amerika savanorį pirmiausia užgriuvo karščiu ir triukšmu. Tačiau tai buvo tik maža dalis nuostabios įspūdžių dėlionės, kurią per dešimt mėnesių egzotiškoje šalyje sulipdė Marijus.

(Plačiau...)

„Auksinis“ choras kovoja dėl aukso (2 video) (0)

Kovo 22 d. prasidėjo vienas dainingiausių televizijos projektų „Chorų karai“. Sekmadieniais Vilniuje dėl pergalės kovoja ir Tauragės „Auksinis“ choras, kuriame dainuoja jurbarkietis Vytenis Partikas. Ir choro generolės – grupės „Magnit“ merginos, ir kolektyvo nariai neabejoja, kad simbolinis pavadinimas privalo atnešti pergalę „Chorų karuose“.

(Plačiau...)

Vaido tikslas – tapti profesionaliu kovotoju (video) (0)

Devyniolikmečio Vaido Čiauškos vardas vis dažniau ir garsiau skamba įvairiuose kovos menų turnyruose. Jurbarko sporto klube „Pantera“ nuo mažens treniravęsis sportininkas šiandien įgūdžius lavina viename geriausių klubų – Kauno „Titane“, o įžengęs į ringą varžovus užgriūna sunkiai atlaikoma smūgių kruša. Pergalę vaikinas iškovojo ir sausio 31 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusiame turnyre „Powerfight“. Ši kova buvo simbolinis sugrįžimas į ringą po sunkios traumos bei rimtas žingsnis į profesionalias kovas.

(Plačiau...)

„Pavasario plunksna“ išsiskleidė žiemą (0)

Metų pabaigoje, gruodžio 19-ąją, Jurbarko viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos gimnazistės Paulės Vaitkutės pirmoji poezijos knyga „Pavasario plunksna“. Per visą gimnazijos istoriją mokyklos suole sėdinti auklėtinė savo knygą išleido pirmąkart.

(Plačiau...)

Atvira jaunimo erdvė laužo įgrisusius stereotipus (0)

Pernai balandį įkurta Atvira jaunimo erdvė (AJE) tapo ne tik susibūrimų, bet ir nuolatinio tobulėjimo vieta. Kritikos, abejonių ir skepticizmo iš daugybės lūpų klausę projekto kūrėjai šiandien gali drąsiai šypsotis – AJE tapo tikru, o ne popieriniu jaunimo centru.

(Plačiau...)

Tarp stipendijos ir darbo Valda deda lygybės ženklą (0)

Viešnagė Seime prieš Kalėdas Valdai Bilinevičiūtei buvo tikra staigmena. Kartupiuose gyvenančiai ir dabar Kaune studijuojančiai merginai Seimo narys Bronius Pauža įteikė vienkartinę stipendiją. Ši šventė parlamente rengiama kasmet, o jos tikslas labai gražus – įvertinti šaunius jaunus žmones iš daugiavaikių šeimų.

(Plačiau...)

Kviečia žaisti frisbį (0)

Ar žinote vienintelį pasaulyje grupinį sportą be teisėjo? Jį žaidžia taip pat ir pas mus Jurbarke. Na gerai, gana sukti galvą. Tai frisbis! Lietuvoje šis žaidimas nėra labai populiarus, tačiau labiau pasidomėjus, galima atrasti nemažai organizuojamų varžybų. Štai, pavyzdžiui, šeštadienį Jurbarke vyko frisbio varžybos „Ledinis diskas Jurbarkas“. Jurbarke prieš daugiau nei dešimt metų susikūrė frisbio komanda „Velniai“. Ši komanda dalyvavo ne vieneriose varžybose tiek Lietuvoje, tiek Europoje.

(Plačiau...)

Futbolas tapo tradicija (0)

Atviroje jaunimo erdvėje (AJE) kiekvieną mėnesį vyksta jau tradicija tapusios stalo futbolo varžybos. Varžybomis siekiama, kad jaunuoliai ne tik smagiai praleistų laisvalaikį, bet ir bendrautų tarpusavyje, išmoktų dirbti, kaip komanda.

(Plačiau...)

Mokėsi fotografijos paslapčių (0)

Sausio 16 d. susirinkusieji Atviroje jaunimo erdvėje (AJE) gilinosi į fotografijos paslaptis. Užsiėmimą bendraminčiams vedė nuolatiniai erdvės lankytojai – Brigita Beržinskaitė ir Deividas Dravininkas.

(Plačiau...)

Konkursas dovanojo pripažinimą (0)

Šiais metais mes, keturi Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos mokiniai, nusprendėme dalyvauti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro surengtame konkurse „Tautos dvasios beieškant“. Šio darbo imtis paskatino ir mums vadovavo mokytojai Margarita Baršauskienė ir Rolanas Rulevičius. Pasirinkome temą „1863 m. sukilimo atgarsiai Dubysos krašte“.

(Plačiau...)

Patyriminėje trasoje svarbu įjungti smegenis (0)

Girdžių jaunimas nenusivylė vieną lapkričio šeštadienį atvykę išbandyti naujos patyriminės trasos, įrengtos Vertimų stovyklavietėje. Šeimininkų pažadėto adrenalino ir geros nuotaikos netrūko, o su draugais įveikti iššūkius – ar gali būti kas smagiau?

(Plačiau...)

Atsisveikino su „Meno injekcija“ (0)

Kartą per metus Jurbarko kultūros centro salėje netelpa jaunimas. Už apatiją renginiams organizatorių paprastai pirštais baksnojami jaunuoliai cunamiu užgriūna „Meno injekciją“. Išimties nebuvo ir šiemet – ketvirtą kartą vykusiame renginyje pritrūko vietų žiūrovams.

(Plačiau...)

Programa „Renkuosi mokyti“ traukia jaunimą į mokyklas (0)

Praėjusį penktadienį Raudonėje susitiko į dviejų dienų mokymus atvykę programos „Renkuosi mokyti“ dalyviai – jaunieji mokytojai. Raudonės pagrindinėje mokykloje, kurioje pagal šią programą mokytojauja Ugnė Beinarytė, jie surengė pažintinį-pramoginį renginį „Pagrobtos knygos“, o savo mokymų programą tęsė Panemunės pilyje ir Veliuonoje.

(Plačiau...)

Juodaitiškiai keliavo Dzūkijos partizanų takais (0)

Niekas neleidžia geriau pažinti savo tautos praeities, kaip jos istorijos pažinimas. Pažinimas, kuris neatsiejamas veiksnys ugdymo įstaigoje, bendruomenėje ar asmeniniame gyvenime.

(Plačiau...)

Garsiojo Žano Klodo van Damo treniruotėje – „Kumitė“ sportininkai (0)

Garsus Holivudo aktorius ir kovos menų meistras Žanas Klodas van Damas (Jean Claude Van Damme) praėjusį šeštadienį surengė treniruotę 20 jaunųjų Lietuvos karatė sportininkų. Treniruotėje dalyvavo net trys Jurbarko „Kumitė“ klubo atstovai.

(Plačiau...)

Kovotojos planuose vaikino nėra (0)

Jurbarkietė Sandra Žievytė spalio viduryje Pietų Korėjos sostinėje Seule vykusiame pasaulio jaunių ir jaunimo sambo čempionate įkrėtė priešininkėms ir užlipo ant apdovanojimų pakylos. Mergina grįžo su bronzos medaliu, nusileidusi tik stipriausioms Rusijos ir Uzbekistano sportininkėms.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook