Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žvilgsnis

Žvilgsnis

Verslo mugės sidabras – Smalininkų TVM komandai (0)

Balandžio 26-27 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyko tarptautinė verslo praktinio mokymo firmų (VPMF) mugė „KAUNAS 2014“. Tai 18-oji mugė Lietuvoje, apibendrinanti VPMF tinklo 20-ties metų patirtį. Jau keletą metų mugėse dalyvauja ir savo veiklą pristato ir Smalininkų TVM verslo praktinio mokymo firma „Aitvaras“.

(Plačiau...)

Muzikinė dovana pirmajai mokyklai (0)

Kovo 20 d. Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje surengtą Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos atlikėjų koncertą galima vadinti buvusių mokinių sugrįžimu, dovana savo pirmiesiems muzikos mokytojams ir dabartiniams jų mokiniams.

(Plačiau...)

„Vaivorykštė“ kalba apie meilę ir apie žiūrovus (0)

„Vaivorykštė“ vėl padarė jaunimui šventę – taip rašome po kiekvienos teatro premjeros. Bet kad taip ir yra – kitaip parašyti neišeina. Du spektakliai per dieną pilnutėlėje Jurbarko kultūros centro didžiojoje salėje – to galėtų pavydėti ir profesionalūs teatrai, o režisierė Birutė Šneiderienė džiaugiasi kad „Vaivorykštė“ turi puikių žiūrovų.

(Plačiau...)

Dovana geriausiems eržvilkiškiams (0)

Būrys Eržvilko gimnazijos mokinių vyko į Kauno technologijos universiteto Fizikos ir fundementaliųjų mokslų fakultetą. Žymūs šalies mokslininkai ir patyrę pedagogai čia atlieka mokslo tiriamuosius darbus ir gimnazistus supažindino su mikroskopų istorija, sandara ir panaudojimu.

(Plačiau...)

Dešimtokas Tadas: „Negerai būti knygų žiurke“ (0)

Su Tadu Karanausku, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos dešimtoku, sutarėm susitikti penktadienį po pamokų – vasario 14-ą, Valentino dieną. „Nesvarbi man ta diena. Neturiu Valentinos“, – šypsodamasis sakė dešimtokas. Svarbiausią Tadui šiais mokslo metais įvykį vakar rodė per LRT televiziją – tai „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ dešimtokų finalas.

(Plačiau...)

Šimtadienis stipriau įsiūbuoja abiturientų planus (papildysime nuotraukomis) (0)

Penktadienį maždaug 230 Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientų šventė šimtadienį. Prie jų prisijungė ir Veliuonos Antano ir Jono Juškų bei Eržvilko gimnazijų moksleiviai. Veliuonoje šiemet mokyklą baigia 36 gimnazistai, Eržvilke – 51. Iki egzaminų likus simbolinėms šimtui dienų Jurbarko gimnazistai tikina, kad dauguma jų bandys stoti į aukštąsias mokyklas. Tačiau jaunimas pripažįsta, kad kai kurie iškart, o kiti, jei nepavyks įsitvirtinti Lietuvoje, laimės ieškoti trauks į kitas šalis.

(Plačiau...)

„Gerumo rankos“ – kad gyventum ne tik sau (0)

Pilnutėlis didelis autobusas kauniškių vaikų vieną sausio šeštadienį atvažiavo į Smalininkus – bet tai nebuvo paprasta ekskursija, o akcija „Gerumo rankos aplink Lietuvą“. Ją savo globojamiems dienos centrų vaikams sugalvojo viešoji įstaiga „Gerumo rankos“, tarp kurios steigėjų yra ir du jaunuoliai iš Smalininkų.

(Plačiau...)

Draugystę stiprina bendri koncertai (0)

Draugus dažniausiai suveda klasė ir bendri pomėgiai. Muzikos besimokantys Benas Petraitis, Simonas Mačėnas ir Mykolas Gylys įsitikino, kad draugų susirasti galima ir koncertuose, grojant kartu su kitų mokyklų mokiniais.

(Plačiau...)

„Vėjūkas“ atsisveikino, noras muzikuoti pasilieka (0)

Sausio 17-ąją Jurbarko viešosios bibliotekos salėje akustinės muzikos grupė „Vėjūkas“ surengė atsisveikinimo koncertą. Grupė skirstosi, nes dalis jos narių pavasarį baigs mokyklą ir išvažiuos studijuoti. Kartu nebegros, bet niekur nedingo noras ir sugebėjimas muzikos garsais išreikšti savo mintis ir jausmus – tai, ko juos mokė vadovė Aušra Masteikaitė Mičulė.

(Plačiau...)

Dalijasi daiktais ir šypsenomis (0)

Viešvilės vaikų globos namuose nušurmuliavo Kalėdinės akcijos „Gera dalintis“ šeimynų turgeliai. Šio socialinio projekto iniciatoriai – „Nykštukų“ šeimynos auklėtoja Audronė Liaudaitienė ir vyriausiasis „nykštukas“ – savanoris Ernestas Lužeckas.

(Plačiau...)

Fotosesija – už ekologišką idėją (0)

Dar ankstyvą rudenį Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija gavo kvietimą dalyvauti nacionaliniame moksleivių konkurse „Ekomokykla“. Šio darbo su dideliu entuziazmu ėmėsi IG klasės mokiniai.

(Plačiau...)

Skautai dainuoja lietuviškas dainas (0)

Tauragės krašto skautai susirinkę į sueigą Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinėje mokykloje gruodžio 7 d. surengė skautiškos dainų dainelės konkursą „Gražių dainelių daug girdėjau“ ir išrinko dainorėlius, kurie 2014 m. sausį atstovaus savo krašto skautijai respublikiniame ture Kaune.

(Plačiau...)

Apdovanoti aktyviausieji (1)

Gruodžio 12 d. pagerbtas labiausiai nusipelnęs Jurbarko jaunimas. Be tradicinių „Jaunimo lyderio“, Jaunimo iniciatyvos“, „Jaunimo renginio“, „Jaunimo partnerio“, „Jaunimo grupės“ nominacijų, šiemet išrinktas ir „Jaunimo savanoris“.

(Plačiau...)

Pasaulio čempionatui ruošėsi žiūrėdamas vaizdo įrašus (0)

Septinta vieta „Electric Boogie“ kategorijoje pasaulio šokių čempionate. Tokį titulą šį rudenį iš Danijoje vykusio „International dance organization“ (IDO) renginio parsivežė jurbarkietis Lukas Ignatavičius. Pramoginius šokius šiuolaikinio šokio studijoje „Šypsena“ ne vienerius metus šokantis vaikinas čempionatui ruošėsi ir į jį vyko savarankiškai.

(Plačiau...)

Maironiečiai buvojo jotvingių žemėje (0)

Grupelė Raudonės ir kitų Lietuvos mokyklų maironiečių keliavome po šiaurės Lenkiją. Ne kartą buvau Lenkijoje, bet šitoje kelionėje tą kraštą pamačiau lyg kitomis akimis, bent maža dalele pažinau turtingą ir skaudžią čia gyvenusių baltų genčių istoriją.

(Plačiau...)

Choras – linksma institucija (0)

Gal kur nors ir kam nors atrodo, kad dainuoti chore neįdomu ir neprestižiška, o Jurbarko jaunimui toks požiūris nepažįstamas. „Mes tą požiūrį keičiame“, – tvirtina gimnazistės Gabija, Agnė, Gabrielė ir Austėja, dainuojančios Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos chore „Saulė“. Tiksliau, tas požiūris jau seniai  pakeistas, nes ir „Saulė“ gyvuoja jau kelintą dešimtmetį ir dainuoja ne tik Jurbarke, Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

(Plačiau...)

Viktorijos svajonė išsipildė (0)

Apie modelio darbą svajoja daugelis mergaičių, bet tik nedaugelio svajonėms lemta išsipildyti. O keturiolikmetės jurbarkietės Viktorijos Vilkelytės svajonė virsta realybe – lapkričio pradžioje ji dalyvavo agentūros „RUTA model management“ organizuotoje atrankoje ir pasirašė sutartį su Japonijos modelių agentūra „Satoru“.

(Plačiau...)

Sausakimšos salės kodas – „Meno injekcija“ (0)

Kokiame renginyje niekad netelpa žiūrovai? Atsakymas į šį klausimą Jurbarke būtų vienodas – „Meno injekcijoje“. Ilgametes buvusios „Rudens bohemos“ tradicijas tęsiantis jaunimo renginys ir šiemet sutraukė pilnutėlę salę žiūrovų. Maža to, dviejų dešimčių jaunimo pasirodymų kai kam teko klausytis už durų – viduje vietos paprasčiausiai nebuvo.

(Plačiau...)

Jurbarkiškių viešnagė Lichtenberge (0)

Rugsėjo pabaigoje į Berlyną paminėti Lichtenbergo rajono ir Jurbarko dešimties metų partnerystės jubiliejaus vyko trylika jaunuolių kartu su Jurbarko rajono meru Ričardu Juška, jaunimo reikalų koordinatore Audrone Balčiūniene, Viešvilės vaikų globos namų direktoriumi Algimantu Liaudaičiu ir vokiečių kalbos mokytoja bei vertėja Vida Paškauskiene.

(Plačiau...)

LIONS dovana jaunimui – bendraujant pažinti pasaulį (0)

Paskutinė moksleiviška Agnės Mikalauskaitės vasara buvo nepakartojama. Nors jau stipriai įsuko dvyliktos klasės mokslai, atostogų įspūdžiai ir potyriai gyvi atmintyje. Mergina ir nenori jų išmesti, nes daug gėrio patyrė tarptautinėje jaunimo stovykloje Italijoje.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook