Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žvilgsnis

Žvilgsnis

Renkasi tie, kurie žino, ko nori (0)

Dvyliktokas Simonas Mikšys neabejoja, kad šiuolaikinis jaunimas – perspektyvus, nes turi daugybę galimybių. Daugybę? Vadinasi, reikia rinktis. Lengviausia pasirinkti, kai žinai, ko nori. Simonas žino jau nuo pirmos klasės, todėl turi mėgiamus dalykus, mokytojus, knygas. Tik merginos dar nepasirinko...

(Plačiau...)

Klubas „Aukštyn kojom“ – galimybė veikti daugiau ir įvairiau (0)

Smalininkų jaunimas žino, kad pilietiškumas yra ne tik žodis, bet ir veiksmas. Jaunimo klubas „Aukštyn kojom“ įgyvendina projektą „Pilietiškumas Smalininkuose – praktiškai“, kurio idėja atsirado iš prieš trejetą metų užgimusios tradicijos pavasarį iškelti valstybės vėliavą ant senojo Nemuno uosto pylimo.

(Plačiau...)

Įspūdinga kelionė po istorines vietas (0)

Rugsėjo 13-ąją Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos aštuntokai ir devintokai vyko į ekskursiją – aplankėme Sudargo piliakalnius, Gelgaudiškio dvarą ir Panemunės pilį.

(Plačiau...)

Stovykloje – teatro ir savarankiškumo pamokos (0)

Vis dar neblėsta atostogų įspūdžiai. Ir negali išblėsti, jei per atostogas ne tik valgei ir miegojai, bet plėtei akiratį, susipažinai su įdomiais žmonėmis, kalbėjaisi, bendravai. Turi ką prisiminti ir jurbarkiškiai Urtė Laurinaitytė ir Mantas Bendžius – susibičiuliavę „Vaivorykštėje“ šiemet abudu kartu jie dalyvavo Mažosios teatro akademijos vasaros stovykloje.

(Plačiau...)

Jaunimo lyderiui – kelionė į Norvegiją (0)

Mantas Micavičius – Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos trečiakursis ir aktyvus mokinių popamokinės veiklos organizatorius. Jau antrus metus jis yra mokinių tarybos pirmininkas. Jurbarko LIONS klubas už aktyvią veiklą Mantui dovanojo kelionę į Norvegiją.

(Plačiau...)

Mainų programa tęsiasi – austrai lanko jurbarkiečius (0)

Jurbarko gimnazistai vėl sulaukė svečių iš Austrijos – Antano Giedraičio-Giedriaus ir Mittersillio gimnazijų bendradarbiavimas tęsiasi. Tiesa, buvo ir pertraukėlė, bet, pasak šio projekto, pradėto 2003 m., iniciatorės mokytojos Ramutės Bakaitienės, visi vieni kitų pasiilgo, tad praėjusį pavasarį jurbarkiečiai svečiavosi pas austrus, o dabar jie atvažiavo į Jurbarką.

(Plačiau...)

Sodeikiečiams skambėjo italų „bellissimo!“ (1)

Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos mokiniai ir mokytojai keliavo į Italiją dalyvauti orkestrų festivalyje Cisternino mieste. Italai jų pasirodymą įvertino puikiai, o patys sodeikiečiai savo kelionę apibūdino tokiais epitetais: nuostabiausia, fantastiška, nepakartojama, super!

(Plačiau...)

Misija – paaiškinti, kas yra Lietuva (0)

Tarptautinė LIONS organizacija kasmet rengia jaunimo vasaros stovyklas. Viena jų šiemet vyko Suomijoje, joje Jurbarko LIONS klubo dėka dalyvavo ir Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos mokinė Raminta Kailiūnaitė. Tarp trisdešimties iš skirtingų šalių suvažiavusių jaunuolių ji buvo vienintelė iš Lietuvos ir kone visiems turėjo išsamiai paaiškinti, kur yra mūsų šalis.

(Plačiau...)

Brolius gyvenimo moko karaliai ir pėstininkai (0)

Jurbarkiečiai Jankūnai gerai žinomi tiems, kurie domisi šachmatais: tėtis Valentinas Jankūnas ir jo sūnūs Justas ir Tomas – visi gerai žaidžia, bet daugiausia pasiekęs Tomas. Daugkartinis Lietuvos kurčiųjų šachmatų čempionas Jurbarke jau seniai neturi sau lygių, jam gerai sekasi ir pasaulio čempionatuose.

(Plačiau...)

Gėrio Pėdos: jubiliejinio skautavimo dienoraštis (0)

Nuotykis prasidėjo karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną ant Masčio ežero kranto. Iš visos Lietuvos ir ne tik į jubiliejinę stovyklą susirinko Lietuvos skautija, Žemaičių skautai, Skautų sąjunga, Akademikai, Euroskautai, Raitija, jūrų ir oro skautai, svečiai iš Danijos, Kanados, JAV, Azerbaidžano – iš viso1800 mažų, augesnių ir beveik suaugusių (taip vadinami vadovai, kurie kartu su vaikais ieško nuotykių).

(Plačiau...)

Sučiulbo paukščių sodas (0)

Vasara – įdomių potyrių metas, bet sėdėdamas namie naujo nedaug tepatirsi. Pasisekė jaunuoliams, kurie vasarą gali stovyklauti. Skirsnemunės jaunimui stovyklą surengė Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos diakonija „Jurbarko sandora“, teikusi projektą VVG „Nemunas“ ir gavusi finansavimą įdomiai veiklai.

(Plačiau...)

Pasodino draugystės gluosnį (0)

Prie vaikų dienos centro Jurbarke praėjusį antradienį samariečių jaunimo stovyklos dalyviai pasodino gluosnį. Tai draugystės medis, nes ir mūsų rajono, ir iš Vokietijos atvykę jaunuoliai teigė, kad svarbiausia stovykloje – draugystė.

(Plačiau...)

Trimitininkas Laurynas: geros muzikos reikia visiems (0)

Jurbarke Laurynas Lapė dabar tik svečias. Nes jau seniai nebėra jurbarkietis – būdamas šešiolikos iš gimtojo miesto išvažiavo mokytis muzikos. Dabar Laurynui beveik dvigubai tiek ir jis yra vienas geriausių Lietuvoje trimitininkų. Jo koncertiniai maršrutai nusidriekia kur kas toliau nei iš Vilniaus į Jurbarką – birželį aplankyti tėvų jis grįžo po gastrolių Pietų Amerikoje.

(Plačiau...)

Geriausią abiturientę atsakomybės išmokė tėtis (3)

Sandros Stiklioriūtės atestate – keturi šimtukai! Visi Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientės laikyti brandos egzaminai – lietuvių kalba ir literatūra, anglų kalba, matematika ir biologija – įvertinti aukščiausiais balais. Atsipalaidavusi po egzaminų mergina vasaroja prie ežerų Utenoje ir be streso laukia rudens, nes jau seniai pasirinko, ką nori studijuoti.

(Plačiau...)

„Mikutyje“ susitinka seni draugai (0)

Etnokultūrinė stovykla „Mikutis“ švenčia mažą jubiliejų – jau penktus metus sukviečia kūrybingus vaikus ir jaunimą  pailsėti, pamuzikuoti, pasidalyti tuo, ko išmoko, ir išmokti naujo.  Stovyklos senbuviai, į pirmąją važiavę trumpomis kelnėmis, graudžiai atsisveikinę su mamomis, dabar jau – vaikinai ir merginos, kuriantys ateities planus bei pilni svajonių ir vilčių.

(Plačiau...)

Stovykloje skraidė sakalai ir sraigtasparniai (0)

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos kone visi 5-10 klasių mokiniai šiemet panoro dalyvauti stovykloje „Sakale, lėk!“, nes pernai dalyvavusiems joje labai patiko. Karinei-kultūrinei-edukacinei stovyklai vadovavo ir užsiėmimus vedė Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų Aviacijos bazės sraigtasparnių pilotai. Įspūdžiais dalijasi dešimtokai Monika ir Augustas bei stovyklos vadovas vyr. leitenantas Mindaugas Lazutka.

(Plačiau...)

Vejantis svajones – nuo Kanados iki Panamos… (0)

Mantas Stoškus – Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos absolventas. Studijos jį nuviliojo toli nuo Jurbarko, o svajonės nubloškė net už vandenyno. Įspūdžiais apie keliones ir klajones Amerikos žemyne Mantas dalijasi su „Žvilgsnio“ jaunimu.

(Plačiau...)

Vengrijoje susitikome su projekto partneriais (0)

Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos Comenius projekto grupės nariai į Vengriją, Gyulos miestą, vyko susitikti su projekto partneriais iš Vokietijos, Italijos, Rumunijos, Turkijos, Ispanijos, Estijos, Lenkijos, Vengrijos.

(Plačiau...)

Paskutinio mokyklinio skambučio džiaugsmas ir ašaros (0)

Mokykliniai metai praskrieja akimirksniu ir – išeini iš vaikystės, tarsi kokį kelionlapį gavęs brandos atestatą, kuris, užuot liudijęs brandą, tėra tik popieriaus lapas, kurio įrašai padės arba apsunkins kelią į svajonę, į tikslą. Į gyvenimą.
Tris rajono gimnazijas šiemet baigs per 300 abiturientų. Pakalbinome keletą – su kokiomis mintimis išeina, kokias svajones puoselėja ir kokia – džiaugsmo ar liūdesio – ašara riedės skruostu, kai mokyklos skambutis kvies į paskutinę pamoką.

(Plačiau...)

Neringa nebijo moksliukės etiketės (0)

Dešimtokės Eržvilko gimnazistės Neringos Barauskaitės pažangumo vidurkis – lygiai dešimt. Neringai kažkaip savaime viskas puikiai pavyksta – ir dėl įgimtų gabumų, ir dėl to, kad siekti žinių jai įdomu ir siekia jų ne tik iš vadovėlio. Nors dabar mokytis sunkiau negu žemesnėse klasėse ir pastangų reikia įdėti daugiau, per naktis prie knygų ji tikrai nesėdi, o ir dienomis, be pamokų ruošos, turi ir kitokių užsiėmimų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook