Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žvilgsnis

Žvilgsnis

Aidžiai suskambo jaunimo giesmių giesmelė (0)

Ankstų gegužės 11-osios rytą Jurbarko bei Skirsnemunės evangelikų liuteronų parapijų jaunimas ir parapijiečiai išvyko į Lietuvos evangeliškų bažnyčių vaikų ir jaunimo chorų šventę „Giesmių giesmelė”, kuri šiais metais vyko naujoje Palangos evangelikų liuteronų bažnyčioje. Iš viso į šventę vyko 23 choristai ir net 25 parapijiečiai!

(Plačiau...)

Prisistatė nauja „Vaivorykštės“ trupė: aš esu Aš (0)

Vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ yra toks reiškinys, be kurio Jurbarkas būtų ne Jurbarkas, o jaunimas netektų to, kas vadinama savo kartos ženklu. Per kone trisdešimt (!) gyvavimo metų teatras išugdė septynias vaivorykštukų kartas – septintoji, su spektakliu „Škac, mirtie“ pergalingai tebežygiuojanti per festivalius ir konkursus, šį pavasarį atsisveikina su teatru.
Bet, kaip sakoma, gera vieta tuščia nebūna – balandžio pradžioje premjeriniu spektakliu „aš esu Aš“ prisistatė naujoji „Vaivorykštės“ trupė.

(Plačiau...)

Jaunųjų mokslininkų konkurse (0)

Jau nuo spalio pradėjome ruoštis ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionaliniam etapui. Mano ir devintoko Aivaro Jankausko darbo vadovė buvo mokytoja Lina Juškienė, konsultantė – Rasa Žūkienė iš VDU Biochemijos ir biotechnologijų katedros. Tiriamojo darbo pavadinimas „Normalių ir vėžinių ląstelių gyvybingumo atsako į kombinacinį terapinį stresą tyrimas“.

(Plačiau...)

Į pilnametystę su krepšinio kamuoliu (0)

Dėl susitikimo su Vladislovu Razumnovu reikėjo tartis iš anksto, nes beveik prieš šešerius metus dėl sporto išvažiavęs iš Jurbarko į tėvų namus grįžta retą savaitgalį. „Tėvams esu Vladislovas, o visiems draugams – Vladas“, – prisistato vaikinas. Savaitgalis namuose, kai gali nesportuoti, tik ilsėtis, miegoti, valgyti ir bendrauti su artimaisiais, jau buvo įpusėjęs, nuotaikos negadino prieš dieną pralaimėtos varžybos, o mintys lėkė į priekį.

(Plačiau...)

Pirmoji šokėjų laida: su mokykla atsisveikinti gaila (0)

Prieš šešerius metus Antano Sodeikos meno mokykloje įsteigtas Choreografijos skyrius ir šį pavasarį jį baigs pirmoji laida – dvylika jaunuolių. Jiems vienas juokas sušokti ir lietuvišką polkutę, ir Vienos valsą, ir argentinietišką tango. Bet ne tik šokių jie mokėsi veidrodinėje choreografijos klasėje – ši mokykla kiekvienam davė kur kas daugiau, todėl jie ir sako: „Gaila, kad jau baigiame...“

(Plačiau...)

Velykos su vaiduokliais ir broliais Juškomis (0)

Priešvelykinę savaitę Raudonės pilis, paskendusi tyloje moksleiviams išskubėjus atostogauti, atgijo. Čia sugužėjo gražus būrys jaunimėlio iš Jurbarko, Vadžgirio, Veliuonos ir Raudonės. Smalsūs, pilni noro išmokti ko nors naujo, sužinoti ir patirti pasklido po pilies sales ir koridorius, o nusileidus nakčiai klausosi senųjų pilies gyventojų – vaiduoklių šnabždėjimo.

(Plačiau...)

Netradicinis pomėgis – būdas praplėsti galimybių ribas (0)

Provincija – ne kliūtis daryti tai, kas širdžiai miela. Net gyvendamas mažame miestelyje gali susirasti veiklos, pomėgių, kurie vieniems kels nuostabą, susižavėjimą, kitų gal liksi nesuprastas. Tokios aplinkinių reakcijos kartais sulaukia smalininkietė Akvilė Bialoglovytė, kai pasako apie savo pomėgį – speleologiją.

(Plačiau...)

Pianistės sužavėjo meistriškumu (0)

Iki Jurbarko atsirito antrojo Lietuvos jaunųjų pianistų festivalio-konkurso „Judančio pasaulio ritmais“ aidas: renginio laureatėmis paskelbtos Antano Sodeikos meno mokyklos pianistės Augustė Dilytė ir Julita Bikulčiūtė.

(Plačiau...)

Leonas: su bandonija neprapulsiu! (0)

Dvyliktokas muzikantas Leonas Greičius groja bandonija – kuo gi daugiau, juk yra eržvilkiškis. Tą kraštą nuo seno garsina „Eržvilko bandonijų“ ansamblis. Leonas irgi jame groja, dar daugiau – jis suvokia, kad turi išmokti visas senųjų bandonininkų melodijas, kad jos nenueitų užmarštin.

(Plačiau...)

Šimtakojis ir daugiaveidis jaunimo teatras (0)

Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūroje „Šimtakojis“ šiemet dalyvavo du Jurbarko teatrai – „Vaivorykštė“ ir Konstantino Glinskio teatro vaikų ir jaunimo studija. „Šimtakojo“ šventė kovo 16-17 d. vyko Jurbarke, buvo parodyta 12 spektaklių, tačiau komisija rezultatų dar nepaskelbė – paskelbs balandžio pabaigoje, peržiūrėjusi spektaklius dar penkiuose regionuose.

(Plačiau...)

Būti paaugliu – scenoje ir gyvenime (0)

Trečiadienį Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatro vaikų ir jaunimo studija rodė premjerą „Būti paaugliu“. Iš epizodų sudarytame spektaklyje jaunimas vaidina save. „Ne, ne save, tik personažai vadinasi mūsų vardais“, – užginčijo Samanta, Milda ir Karolis, su kuriais kalbėjomės dar gerokai prieš premjerą. Bet juk vis tiek save, nes ir patys – paaugliai ar ką tik išaugę iš to (sudėtingo?) gyvenimo tarpsnio. „Kalbėti apie vaidmenis sunkiau, negu vaidinti“, – sakė jie, tad į pokalbį vis įsiterpdavo režisierė Agnė.

(Plačiau...)

Olimpiadų maratonas – be atokvėpio (0)

Neringa Jucevičiūtė – viena geriausių Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mokinių ir jau ne vienus metus – įvairių olimpiadų nugalėtoja. Tačiau olimpiados, vienuoliktokės Neringos manymu, gali būti ir sėkmės dalykas, o ji mokosi ne dėl sėkmės ar dešimtukų. Neringai norisi kuo daugiau sužinoti, tobulėti – jai smagu mokytis.

(Plačiau...)

Kūrybingiems savanoriams veiklos niekada nestinga (0)

Nors savanoriavimo tradicijų Lietuvoje, skirtingai nei Vakarų Europos šalyse, nėra, savanoriškas darbas ir tarp mūsiškio jaunimo darosi vis populiaresnis. Įsijungiantieji į veiklą, už kurią materialinis atlygis nemokamas, greitai suvokia kitokią šio darbo prasmę ir naudą. Tuo įsitikino ir jurbarkietis Marius Skardžius, prieš trejetą metų nusprendęs tapti savanoriu ir savo pagalbą pasiūlęs samariečių bendrijai.

(Plačiau...)

Du žvilgsniai į išsvajotąsias studijas užsienyje (0)

Vis daugiau jaunimo renkasi studijas užsienyje. Vilioja nepažįstamas pasaulis, kitokia nei namie patirtis, galimybė gyventi savarankiškai. Žinoma, ir studijuoti. Šiandien į išsvajotąjį užsienį dirstelkime Aivos Augustytės ir Igno Kmitos žvilgsniu. Aiva į klausimus atsakinėjo iš Danijos internetu, Igną sutikome iš Anglijos sugrįžusį trumpų atostogų į Jurbarką.

(Plačiau...)

Smalininkuose nuskambėjo paskutinis skambutis (3)

Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos trečiakursiams ketvirtadienį nuskambėjo paskutinis skambutis. Dvyliktokams jis priminė, kad iki egzaminų teliko šimtas dienų, per kurias nerūpestingą mokyklinį gyvenimą pakeis rimtis ir susikaupimas. O į šį atsakingą laikotarpį trečiakursius ir abiturientus smalininkiečiai palydėjo įspūdingu šou „Juodai muzikinė – balta kaukė“.

(Plačiau...)

Ansamblio tradicija – metų koncertas (0)

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mišrus ansamblis kasmet suburia gausų būrį jaunimo. Kolektyvui vadovaujanti muzikos mokytoja Gražina Mikšienė džiaugiasi ne tik mokinių skambiais balsais, noru dainuoti ir groti, bet ir tuo, kad visi ansamblio dalyviai – puikiai besimokantys gimnazistai. Daugiau kaip ketvirtį amžiaus gyvuojančio kolektyvo sudėtis keičiasi, bet išlieka gražios jo tradicijos.

(Plačiau...)

„Kumitė“ klubas ugdo čempionus (0)

Didelis būrys miesto ir rajono besimokančio jaunimo savo laisvalaikį skiria sportui. Viename didžiausių Jurbarke sporto klubų „Kumitė“ kyokushin karatė kovos meno mokosi, treniruojasi ir sportinių laimėjimų siekia apie 100 vaikų ir jaunuolių. „Kumitė“ klube ugdomi Europos ir Lietuvos čempionatų prizininkai ir nugalėtojai. Sausio 19 d. Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje pagerbti geriausi 2012 metų klubo kovotojai.

(Plačiau...)

Veliuoniškiai didžiuojasi gimnazistu Pranu (0)

Sausio 16 d. mes, veliuoniškiai IIIaG klasės gimnazistai, kartu su klasės kuratore Rasa Klasauskaite turėjome progą pabuvoti Lietuvos televizijoje, dalyvauti ir pamatyti, kaip filmuojama laida ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Į Vilnių vykome palaikyti savo klasės draugą Praną Žvingilą.

(Plačiau...)

Sutartinė – ne popsas, bet kas nepadainuos (0)

Nors lietuviai vis dar pavadinami dainuojančia tauta, iš tiesų kasdienybėje dainos beskamba iš įvairiausių grotuvų ir dažniausiai nelietuviškos. Tad šešios mokinukės, Jurbarko kultūros centro folkloro ansamblio „Imsrė“ dalyvės, gali didžiuotis, nes jos moka daug lietuviškų dainų ir netgi tokių, kokių ne tik Jurbarke, bet ir visoj Lietuvoj retas tepadainuotų.

(Plačiau...)

Neįpareigojantis interviu su parlamentaru Gyčiu (0)

Jurbarko rajono moksleiviai savo atstovu Lietuvos mokinių parlamente išsirinko Gytį Stankevičių – Eržvilko gimnazijos 3Ga klasės mokinį. „Žvilgsnis“ Gytį kalbino netrukus po rinkimų. Klausimų skaitytojams nepateikiame, tik atsakymus – juk jie yra svarbiausi (kaip beje, kartą sakė vienos mokyklos, direktorius: man nesvarbu jūsų klausimai, man svarbu mano atsakymai). 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook