Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žvilgsnis

Žvilgsnis

Kad būtų įdomu, reikia pačiam rodyti iniciatyvą (0)

Nė vienas mokinys nepaneigtų, kad vasara bėga per greitai, o kartu tirpsta ir atostogų dienelės, tuoj vėl reikės sėsti į mokyklos suolą. Bet ir atostogaudami juk ne kartą prisimenat mokyklą, ir su draugais apie ją pakalbat?
Prie žuvitakio, gražiausioje Viešvilės vietoje, su Gintarė Stanevičiūte irgi kalbėjomės ne tik apie atostogas, bet ir apie mokyklą.

(Plačiau...)

Smalininkiečių kiemelis išsiskyrė meniškumu (0)

Birželio 15 d. Dauguose, Alytaus rajone, vykusioje šalies profesinių mokyklų šventėje „Žemės vaikai“ Smalininkų technologijų ir verslo mokykos kiemelin svečius užsukti viliojo ne tik itin meniškas jo apipavidalinimas, bet ir natūralumu bei paprastumu išsiskyrusios  netikėtos vaišės.

(Plačiau...)

Miško bičiuliai keliavo į Aukštaitiją (1)

Apsvarsčiusi šių metų rajono jaunųjų miško bičiulių veiklą Jurbarko miškų urėdija nutarė pakviesti į kelionę Gausantiškių, Raudonės ir Viešvilės pagrindinių mokyklų moksleivius. Kadangi vietų skaičius ribotas, mokyklose vyko tikri konkursai patekti į šią kelionę.

(Plačiau...)

Andrius: užrašytą tikslą pasiekti lengviau (0)

Kiekvienas šiame gyvenime esame tam, kad veiktume – ne ką nors, o tai, kas iš tiesų mums skirta, kad gyventume laimingą ir sėkmingą gyvenimą. Andrius Kalinauskas teigia dabar jau suprantantis, ko nori iš gyvenimo ir ką gyvenime nori padaryti. Tiesa, Andriui jau ne aštuoniolika, bet tai, ko gero, tik patvirtina, kad suvokimas apie tikslą ir būdą jį pasiekti nebūtinai ateina tada, kai baigi mokyklą.

(Plačiau...)

Geografiniai atradimai ir kelionės (0)

Jurbarko Naujamiesčio vidurinės mokyklos geografijos šventėje tradiciškai, jau šeštąjį kartą, mokiniai rodė savo geografijos žinių gebėjimus ir rengė pristatymus apie keliautojus.

(Plačiau...)

Jaunimas pažįsta poetą Baltrušaitį (0)

Kiekvieną pavasarį Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija sukviečia moksleivius iš Jurbarko rajono ir kaimyninės Kaliningrado srities mokyklų paminėti poeto Jurgio Baltrušaičio gimimo metines taip supažindindama jaunimą su didžia mūsų krašto asmenybe, į platų pasaulį išsinešusia meilę gimtajam Skirsnemunės kraštui.

(Plačiau...)

Atvira pamoka apie spaudą (0)

Gegužės 7-oji buvo neeilinė diena Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos pirmokams. Gb ir Gc klasės su istorijos mokytoja Birute Geniene surengė atvirą istorijos pamoką, skirtą Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti.

(Plačiau...)

Ką slepia festivalio užkulisiai? (0)

Gegužės 11-12 dienomis Jurbarką apėmė reiškinys, vadinamas „Vaivorykštės“ teatrų festivaliu. Dūręs pirštu į bet kurį iš margos minios, užplūdusios kultūros centrą ir jo apylinkes, garantuotai būtum pataikęs arba į aktorių, arba į žiūrovą. Na, gal dar į režisierių, nors jų buvo ryški mažuma – pasak „vaivorykštukų“, net „Vaivorykštės“ režisierė Birutė Šneiderienė džiaugėsi, kad gali atsipalaiduoti. Vykstant didžiausiam teatro renginiui?! Taip, nes tai – vaikų ir jaunimo teatrų festivalis, po kurio užkulisius „Žvilgsniui“ pasižvalgyti padėjo Simona Pilipaitytė ir Ignas Kmita.

(Plačiau...)

Tarptautinės mugės pamokos – žingsnis verslo link (0)

Tarptautinėje verslo praktinių mokymo (VPM) firmų mugėje, balandžio pabaigoje vykusioje Vilniuje, dalyvavo ir Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos firma „Aitvaras“, prekiaujanti biuro baldais. Ir mugė, ir joje dalyvavusios firmos – mokomosios, tačiau kaip tikrame verslo pasaulyje buvo atidaromos banko sąskaitos, sudaromos sutartys, reklamuojamos ir perkamos prekės.

(Plačiau...)

Dovana dailininkei – naujas miškelis (0)

Minint vienos unikaliausių mūsų krašto menininkių Lidijos Meškaitytės gimimo 85-ąsias metines prie jos sodybos Antšvenčių kaime Smalininkų jaunimas pasodino 85 medelius.

(Plačiau...)

Mokyklinis „Žvilgsnis“ skaitytojų nestokoja (0)

Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos laikraštis „Žvilgsnis“ – solidžiausias tarp mokyklinių laikraščių. Jis tik su vasaros atostogų pertraukomis kas mėnesį leidžiamas nuo 2004 m. rugsėjo, šį mėnesį išėjo jau 56-asis laikraščio numeris.

(Plačiau...)

Švari kalba – švari galva (0)

Nacionalinis moksleivių konkursas „Švari kalba – švari galva“ skirtas skatinti moksleivius elektroninėje terpėje vartoti lietuviškus rašmenis ir taisyklingą lietuvių kalbą. Šiemet konkurse savo lietuvių kalbos žinias naudojant informacines technologijas pasitikrinti panoro daugiau nei 8,5 tūkstančio 6–10 klasių Lietuvos moksleivių.

(Plačiau...)

„Bildukai“ išaugo pavadinimą, bet liko noras dainuoti (0)

Trečiadienio pavakare „Bildukai“ renkasi į repeticiją – repetuoti vaikinams šią savaitę teko intensyviau, nes šiandien jie kartu su gimnazisčių „Saule“ jau dainuoja Latvijoje, Jelgavos gimnazijoje vykstančioje chorų šventėje.

(Plačiau...)

Barmenės sukasi kaip vijurkai (0)

Teorija – sausa šaka, todėl padavėjo barmeno specialybės Smalininkuose besimokantys jaunuoliai džiaugiasi, kad kasmet Kaziuko mugėje Viešvilėje gali įrengti kavinę ir pajusti tikrą darbo skonį.

(Plačiau...)

Įdomiausios – netradicinės pamokos (0)

Dažnai pasvarstoma, ką suteikia mokiniui netradicinės pamokos ar netradiciniai renginiai? O jeigu jie tampa tradiciniais ir prarandama galimybė dalyvauti eilinėje pamokoje pagal programą? Vienareikšmio atsakymo ieškoti neverta, geriausia paklausti pačių mokinių.

(Plačiau...)

Bendraamžiai muzikuodami šventė Nepriklausomybę (0)

Veliuoniškiai Gytis ir Marius Mikštos nusprendė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėti kartu su bendraamžiais, tad sukvietė į renginį „Aš tikrai myliu Lietuvą“ bičiulius iš Seredžiaus, Juodaičių, Eržvilko, Skirsnemunės, Jurbarko.

(Plačiau...)

Serediškiai – jaunieji mokslininkai (0)

Kiekvieną pavasarį tarsi paukščiai į Lietuvos mokinių informavimo ir technikos kūrybos centrą ir į Lietuvos jaunųjų gamtininkų centrą suskrenda šalies moksleiviai ir jų mokytojai. Suvažiuoja į respublikinį konkursą „ES jaunųjų mokslininkų nacionalinis etapas“.

(Plačiau...)

Varlaukis svetingai sutiko rajono maironiečius (0)

Kovo 23 d. rajono mokyklų maironiečiai ir jų vadovai suvažiavo į Varlaukį – Juozapo Gudavičiaus pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis maironiečių ir jaunųjų filologų sambūris.

(Plačiau...)

Jaunimo kraitis Europai (0)

Kovo 9 d. Vytauto Didžiojo vidurinėje mokykloje vyko tarptautinė konferencija „Kraštotyros ir etninio paveldo puoselėjimas bei muziejų edukacinių programų įgyvendinimas“. Joje pranešimus skaitė ne tik mūsų rajono, bet ir Tauragės, Šilalės, Palangos bei Lenkijos Respublikos Punsko mokyklų moksleiviai.

(Plačiau...)

Autobusiuku važiuoja jaunimo laisvalaikis (0)

Rajono seniūnijų jaunimas žino: kai atvažiuoja spalvotais logotipais apklijuotas autobusėlis, o iš jo išvirsta linksma jauna kompanija – linksma ir įdomu bus visiems. Nuo praėjusių metų rugsėjo Jurbarko švietimo centro vykdomo projekto „Mobili jaunimo laisvalaikio programa“ savanoriai to ir siekia – sudominti kaimo jaunimą ir paįvairinti laisvalaikį.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook