Žvilgsnis

Žvilgsnis

Aukcionai turtina mokyklą (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinės mokyklos mokinių parlamentas jau penktą kartą organizavo labdaros popietę-koncertą. Šiais metais renginys vadinosi „Šilumos skraistė“.

(Plačiau...)

Apie mokyklą – angliškai (0)

Smalininkų TVM į renginį „Tai – mano mokykla“ kvietė Jurbarko ir Šakių rajono mokyklas, su kuriomis bendrauja ir kurių mokiniai profesijos mokytis atvažiuoja į Smalininkus. Susitikę renginio šeimininkai ir svečiai savo mokyklas pristatė anglų kalba.

(Plačiau...)

Ar geriausias matematikas (0)

Dar nepaskelbus matematinės viktorinos rezultatų,  gimnazistas Raimondas pareiškė matematikos nemėgstąs. Tačiau kaip tik jis ir tapo šauniausiu matematiku Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos pirmokų konkurse.

(Plačiau...)

Šaunuoliams – vardai ir dovanos (1)

Gruodžio 27-osios vakarą Pilies I kaime kavinėje „Prie pilies“ įteikti Jurbarko rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos apdovanojimai iniciatyviam ir veikliam jaunimui. Šiemet paskelbtos penkios nominacijos: lyderis, iniciatyva, renginys, partneris ir grupė.

(Plačiau...)

Kas laukia bohemos? (11)

Vakarėlio „Rudens bohema“ visus metus laukia daug jaunuolių: vieni – kad parodytų, ką sukūrė, kiti – kad pažiūrėtų. Ir tiems, ir aniems – smagu, įdomu ir linksma. Tik pati „Bohema“, atrodo, sulaukė pabaigos?

(Plačiau...)

Merginoms dėl šokių negaila devynių prakaitų (6)

Be „Iliuzijos“ šokių neapsieina nė vienas Naujamiesčio vidurinės mokyklos renginys, kolektyvas šoka jaunimo renginiuose ir šventėse, važiuoja į festivalius. O prieš tai pluša repeticijų salėje, kur neretai tenka devynis prakaitus išlieti. Bet šokančioms merginoms tai nė motais, nes šokti labai smagu.

(Plačiau...)

Vienuoliktokai pakrikštyti (0)

Veliuonos vienuoliktokų krikštynų tema šiemet buvo „Kariuomenė". Susirinkome mūvėdami guminiais batais ir spėliodami, kas mūsų laukia. Mokyklos fojė kareiviškais drabužiais apsirengusios dvyliktokės palydėjo mus į rūbinę, kur prasidėjo išbandymai.

(Plačiau...)

Šauliai prisiekė ant Palemono kalno (0)

Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinėje mokykloje rinkosi Tauragės apskrities jaunieji šauliai į tradicinį rinktinės sąskrydį. Atvyko 108 moksleiviai iš aštuonių rinktinės padalinių.

(Plačiau...)

Maironiečiai – sėlių krašte (1)

Baltų vienybės dieną maironiečiai mini kasmet susiburdami vis kitoje Lietuvos vietoje. Šiemet ta vieta buvo įspūdingas Zarasų kraštas. Mūsų rajonui respublikiniame sambūryje atstovavo Raudonės, Skirsnemunės ir Naujamiesčio maironiečiai. Beveik visi nuostabiame ežerų krašte lankėmės pirmą kartą. Įspūdžiai nepakartojami. Įdomu išgirsti gyvą tarmę, pajusti aukštaičių vaišingumą.

(Plačiau...)

Savaitė Belgijoje pralėkė kaip diena (0)

Grupė Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos Comenius projekto ,,Geras elgesys sporte - geras elgesys gyvenime" dalyvių - 4 mokytojai ir 2 mokinės - vyko į susitikimą Belgijos mieste Antverpene. Buvau pirmajame projekto dalyvių susitikime Italijoje ir iki šiol prisimenu ten praleistas dienas. Įdomu, kaip Belgijoje sekėsi klasės draugėms Auritai Labanauskaitei ir Augustei Šimkevičiūtei. Nutariau jas pakalbinti.

(Plačiau...)

Lenkijoje gilinome istorines žinias (0)

Rugsėjo viduryje grupė Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos mokinių vykome į Lenkiją dalyvauti tarptautiniame projekte, skirtame Žalgirio mūšio 600 metų jubiliejui.

(Plačiau...)

Į mokslus palydėjo (0)

Smalininkų „Nemuno" draugovės skautai Telšių vyskupijos katalikiško jaunimo susitikime Vėžaičiuose linksmai palydėjo vasarą ir susikaupė naujiems mokslo metams.

(Plačiau...)

Pamoka prasidėjo eitynėmis (0)

Veliuoniečiai gali didžiuotis išsaugoję LDK Vytauto paminklą miestelio centre, kuris čia buvo pastatytas prieš 80 metų, 1930-aisiais, minint Vytauto Didžiojo 500-ąsias mirties metines.

(Plačiau...)

Paulinos piešiniuose gyvena lėlės (0)

Meno mėgėjai rugsėjį Jurbarke, ko gero, gali aplankyti vienintelę parodą - Antano Sodeikos meno mokykloje eksponuojami Paulinos Gobytės piešiniai.

(Plačiau...)

Jaunimas mokosi amatų (1)

Per atostogas Veliuonos ir jos apylinkių vaikai bei jaunimas nenuobodžiauja. Nuo liepos pradžios visi norintieji dalyvauja edukaciniame amatų projekte, kurį parengė Veliuonos kultūros centro direktorė, asociacijos „Veliuonos šeimų laisvalaikio klubas" pirmininkė Irma Svetlauskienė, finansuoja Lietuvos jaunimo departamentas ir Jurbarko rajono savivaldybė.

(Plačiau...)

Į Daniją norėtųsi sugrįžti dar ne kartą (0)

Penki mūsų miesto jaunuoliai tris šios vasaros savaites gyveno Danijoje - jie vyko į LIONS klubų jaunimo vasaros stovyklas. Tokią galimybę jaunimui suteikia jau daugiau kaip dešimtmetį Jurbarke veikiantis LIONS klubas. Įspūdžiais iš stovyklų Danijoje pasidalijo Erika Žilaitytė, Deimantė Mockutė ir Gintarė Valevičiūtė.

(Plačiau...)

Dienos lėkė greitai ir smagiai (0)

Rugpjūčio 10-19 dienomis Vokietijoje, Pirna miestelyje netoli Drezdeno, vyko tarptautinė samariečių stovykla, kurioje dalyvavo ir 12 Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos mokinių. Į stovyklą juos vežėsi Lietuvos samariečių bendrijos Jurbarko skyriaus narė mokytoja Bronė Jašinskienė.

(Plačiau...)

„Just do it“ – tiesiog... geriausia visų laikų stovykla! (0)

Keturiolika metų Jurbarką ir Belgijos miestą Laakdalį sieja bendradarbiavimo ryšiai, keturiolika kartų šių savivaldybių jaunimas kartu atostogauja vasaros stovyklose - kasmet jos rengiamos tai Lietuvoje, tai Belgijoje. Šiais metais buvo jurbarkiškių eilė priimti belgų jaunimą.

(Plačiau...)

„Krante“ aidėjo skautų skanduotės (1)

Šiandien „Krante" jau tylu - vakar baigėsi savaitę trukusi Tauragės krašto skautų stovykla Pašvenčio girininkijoje.
Įdomi programa, leidžianti kiekvienam atskleisti savo gerąsias savybes ir talentus, bendrauti, pažinti, išbandyti, kasmet sutraukia į stovyklą gamtoje šimtus vaikų.

(Plačiau...)

Julius – muzikos ir veiksmo žmogus (1)

Julius Bakanauskas šiemet baigė Eržvilko gimnaziją, gavo brandos atestatą. Vienas jo gyvenimo tarpsnis baigėsi, tačiau tai, kas jam itin svarbu - muzika - pabaigos neturi, todėl vaikino ir dabartis, ir svajonės su ja susijusios.
„Mėgstu būti veiksme", - sako Julius, o visas jo veiksmas susijęs su grojimu.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook