Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žvilgsnis

Žvilgsnis

Savaitė Belgijoje pralėkė kaip diena (0)

Grupė Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos Comenius projekto ,,Geras elgesys sporte - geras elgesys gyvenime" dalyvių - 4 mokytojai ir 2 mokinės - vyko į susitikimą Belgijos mieste Antverpene. Buvau pirmajame projekto dalyvių susitikime Italijoje ir iki šiol prisimenu ten praleistas dienas. Įdomu, kaip Belgijoje sekėsi klasės draugėms Auritai Labanauskaitei ir Augustei Šimkevičiūtei. Nutariau jas pakalbinti.

(Plačiau...)

Lenkijoje gilinome istorines žinias (0)

Rugsėjo viduryje grupė Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos mokinių vykome į Lenkiją dalyvauti tarptautiniame projekte, skirtame Žalgirio mūšio 600 metų jubiliejui.

(Plačiau...)

Į mokslus palydėjo (0)

Smalininkų „Nemuno" draugovės skautai Telšių vyskupijos katalikiško jaunimo susitikime Vėžaičiuose linksmai palydėjo vasarą ir susikaupė naujiems mokslo metams.

(Plačiau...)

Pamoka prasidėjo eitynėmis (0)

Veliuoniečiai gali didžiuotis išsaugoję LDK Vytauto paminklą miestelio centre, kuris čia buvo pastatytas prieš 80 metų, 1930-aisiais, minint Vytauto Didžiojo 500-ąsias mirties metines.

(Plačiau...)

Paulinos piešiniuose gyvena lėlės (0)

Meno mėgėjai rugsėjį Jurbarke, ko gero, gali aplankyti vienintelę parodą - Antano Sodeikos meno mokykloje eksponuojami Paulinos Gobytės piešiniai.

(Plačiau...)

Jaunimas mokosi amatų (1)

Per atostogas Veliuonos ir jos apylinkių vaikai bei jaunimas nenuobodžiauja. Nuo liepos pradžios visi norintieji dalyvauja edukaciniame amatų projekte, kurį parengė Veliuonos kultūros centro direktorė, asociacijos „Veliuonos šeimų laisvalaikio klubas" pirmininkė Irma Svetlauskienė, finansuoja Lietuvos jaunimo departamentas ir Jurbarko rajono savivaldybė.

(Plačiau...)

Į Daniją norėtųsi sugrįžti dar ne kartą (0)

Penki mūsų miesto jaunuoliai tris šios vasaros savaites gyveno Danijoje - jie vyko į LIONS klubų jaunimo vasaros stovyklas. Tokią galimybę jaunimui suteikia jau daugiau kaip dešimtmetį Jurbarke veikiantis LIONS klubas. Įspūdžiais iš stovyklų Danijoje pasidalijo Erika Žilaitytė, Deimantė Mockutė ir Gintarė Valevičiūtė.

(Plačiau...)

Dienos lėkė greitai ir smagiai (0)

Rugpjūčio 10-19 dienomis Vokietijoje, Pirna miestelyje netoli Drezdeno, vyko tarptautinė samariečių stovykla, kurioje dalyvavo ir 12 Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos mokinių. Į stovyklą juos vežėsi Lietuvos samariečių bendrijos Jurbarko skyriaus narė mokytoja Bronė Jašinskienė.

(Plačiau...)

„Just do it“ – tiesiog... geriausia visų laikų stovykla! (0)

Keturiolika metų Jurbarką ir Belgijos miestą Laakdalį sieja bendradarbiavimo ryšiai, keturiolika kartų šių savivaldybių jaunimas kartu atostogauja vasaros stovyklose - kasmet jos rengiamos tai Lietuvoje, tai Belgijoje. Šiais metais buvo jurbarkiškių eilė priimti belgų jaunimą.

(Plačiau...)

„Krante“ aidėjo skautų skanduotės (1)

Šiandien „Krante" jau tylu - vakar baigėsi savaitę trukusi Tauragės krašto skautų stovykla Pašvenčio girininkijoje.
Įdomi programa, leidžianti kiekvienam atskleisti savo gerąsias savybes ir talentus, bendrauti, pažinti, išbandyti, kasmet sutraukia į stovyklą gamtoje šimtus vaikų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook