Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žvilgsnis

Žvilgsnis

Julius – muzikos ir veiksmo žmogus (1)

Julius Bakanauskas šiemet baigė Eržvilko gimnaziją, gavo brandos atestatą. Vienas jo gyvenimo tarpsnis baigėsi, tačiau tai, kas jam itin svarbu - muzika - pabaigos neturi, todėl vaikino ir dabartis, ir svajonės su ja susijusios.
„Mėgstu būti veiksme", - sako Julius, o visas jo veiksmas susijęs su grojimu.

(Plačiau...)

Geriausias „Vaivorykštės“ aktorius svajoja būti... aktoriumi (0)

Arnas Ašmonas, dar tik dvejus metus vaidinantis Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatre „Vaivorykštė", tarptautiniame teatrų festivalyje „Baltic Satelid", birželį vykusiame Lenkijoje, sulaukė neįtikėtinos sėkmės - buvo pripažintas geriausiu festivalio aktoriumi. Tačiau ir iki šio pripažinimo jis tvirtai žinojo, kad be teatro būti negali, o baigęs mokyklą svajoja studijuoti aktorystę.

(Plačiau...)

Iš konferencijos – su apdovanojimais (0)

Kas dveji metai Lietuvos jaunimo turizmo centras skelbia Nacionalinę jaunųjų kraštotyrininkų ekspediciją, į kurią jau antras dešimtmetis įsijungiame ir mes, jaunieji Seredžiaus mokyklos kraštotyrininkai, vadovaujami mokytojos metodininkės Margaritos Baršauskienės.

(Plačiau...)

Jaunimas – tremties takais (0)

Gedulo ir vilties dienai paminėti Lietuvos mokyklose buvo rengiama akcija „Tremties takais". Kauniečių pasiūlytai idėjai butaforiniame žemėlapyje įvardyti visas lietuvių tremties vietas pritarė ir Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mokiniai.

(Plačiau...)

Raudoniškiai iškepė žinių pyragą (0)

Veiksmo savaitė - tai jau dešimtus metus vykstanti Pasaulinės švietimo kampanijos ir UNESCO visuotinė akcija. Raudonės pagrindinė mokykla joje dalyvavo antrą kartą. Veiksmo savaitės tema buvo - „Tikslas vienas - mokytis gali kiekvienas".

(Plačiau...)

Laiškas auklėtiniams (0)

Vėl mokykla žiedais pražydo. Dešimt metų mankštinote intelektą ir tobulinote sielą, įveikėte kalną vadovėlinių tiesų, gebate perbristi sūkuringas žinių upes, nebetelpate mokyklos suoluose, pasiruošę įkopti į išsvajotą ir kiekvienam savą viršūnę.

(Plačiau...)

Ar bus Jurbarkas lelijų miestas? (0)

Birželio 12-oji Lietuvoje buvo Idėjų diena. Jos organizatoriai kvietė žmones pasidalyti idėjomis ir mintimis apie tai, kokią norėtume matyti Lietuvą ir savo miestą 2030-aisiais. Jurbarke šią akciją surengti padėjo savivaldybės Kultūros skyrius ir jaunimo reikalų taryba, o idėjas rinko 8 jauni savanoriai.

(Plačiau...)

Veliuonos kino vakaras (2)

Veliuonos kino vakare septintokai, aštuntokai, dešimtokai ir vienuoliktokai pristatė savo sukurtus trumpametražius filmus.

(Plačiau...)

Diskusija apie laisvalaikį (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinė mokykla dalyvauja projekte „Saugi mokykla". Gegužės mėnesį vyko Veliuonos krašto mokyklų mokinių konferencija „Laisvalaikis mokykloje: realybė, lūkesčiai, galimybės".

(Plačiau...)

Keliaudami pristatome savo mokyklą (2)

Mokyklos pristatymo projektas, įgavęs pagreitį, smagiai važiuoja toliau.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook