Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žvilgsnis

Žvilgsnis

Teatrų „Vaivorykštės“ spalvos (0)

timis!) Jurbarke vyko tarptautinis teatrų festivalis „Vaivorykštė", kuriame vaikų ir jaunimo teatrai iš Lietuvos, Rusijos, Lenkijos ir Baltarusijos parodė 13 spektaklių. Bet teatrų festivalis - ne tik spektakliai, o teatrinėje „Vaivorykštėje" ne septynios, o kur kas daugiau spalvų.

(Plačiau...)

Nustebinome kalbininkus (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinėje mokykloje viešėjo Vilniaus pedagoginio universiteto prof. habil. dr. Stasys Skrodenis, doc. dr. Gražina Akelaitienė, prof. dr. Vincentas Drotvinas. Kalbininkai susitiko su mūsų ir Gausantiškių Antano Valaičio pagrindinės mokyklos vyresniųjų klasių mokiniais bei gimtosios kalbos mokytojais.

(Plačiau...)

Kuo gandras vaišino? (0)

Lietuvių mitologijoje Gandrinės laikomos tokia didele švente, kad net paukščiai tądien lizdų nesuka. Didžiuliai plakatai kvietė kovo 25-ąją į „Gandro vaišes" Raudonės mokykloje. Direktoriaus pavaduotojos Beatos Jocaitytės-Bildziukienės ir būrelio vadovės Vilmos Urbštienės surengta šventė subūrė ir mokytojus, ir mokinius, ir tėvelius gražiems ir prasmingiems darbams.

(Plačiau...)

Gražinome Veliuoną (0)

Balandžio 16 dieną Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinės mokyklos mokiniai vykdė tradicinę gamtos švarinimo akciją „Gražinkime Veliuoną" taip įsijungdami į šalyje organizuotą akciją „Darom 2010".

(Plačiau...)

Miego dienai – nemigo naktis (0)

Kovo 21-oji - tarptautinė miego diena. Girdžių pagrindinėje mokykloje ji buvo paminėta renginiu „Nemigos šešėliai".

(Plačiau...)

Vaidindami juokiasi, po vaidinimo – dalija autografus (0)

Balandžio pradžioje Jurbarko kultūros centro teatro „Vaivorykštė" vaikų grupė rodė premjerinį spektaklį „Pagalba iš dangaus". Mačiusiesiems viskas aišku - linksmas, šaunus bendraamžiams apie bendraamžius vaidinimas. O nemačiusiems apie spektaklį jau po premjeros papasakojo patys aktoriai ir režisierė Birutė Šneiderienė.

(Plačiau...)

Iš Seredžiaus – į Turkiją (2)

Seredžiaus pagrindinė mokykla dalyvauja tarptautiniame projekte „Geras elgesys sporte - geras elgesys gyvenime". Kovo mėnesį du mokiniai su mokytojais važiavo į Turkiją.

(Plačiau...)

Gimnazistai Belgijoje mokėsi laikytis taisyklių (0)

Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje tęsiamas tarptautinis klasių mainų projektas „Bendradarbiavimas su Belgijos Mol gimnazijos mokiniais ir mokytojais". Kovo mėnesį jau ketvirtoji per visą projekto vykdymo laikotarpį Jurbarko gimnazistų ir mokytojų grupė pabuvojo Belgijoje.

(Plačiau...)

Kristinos olimpiados (2)

Kai pakalbinau šiais metais pirmą kartą vykusios lietuvių kalbos olimpiados rajoninio turo nugalėtoją Kristiną Perminaitę, sužinojau, kad ji ne tik puikiai moka gimtąją kalbą, bet yra ir kitų dalykų olimpiadų dalyvė ir prizininkė. Ir turbūt nėra to, ko Kristina imtųsi ir neįveiktų.

(Plačiau...)

„Vaivorykštė” vaidino dramą (0)

Vakar kultūros centro jaunimo teatras „Vaivorykštė" rodė premjerą. Viskas buvo puiku - didelis malonumas vaidinti, daug žiūrovų, daug šypsenų ir aplodismentų. Mes susitikome prieš premjerą, kai jie kasdien repetavo ir kuo toliau tuo labiau jaudinosi, nes vaidinti saviškiams - didelė atsakomybė.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook