Balsavimas

Ar pritariate mokytojų reikalavimams ir streikams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žvilgsnis

Žvilgsnis

Dailininkų knygos stebina išmone (0)

Jurbarko viešojoje bibliotekoje veikia Antano Sodeikos meno mokyklos dailės skyriaus 3 klasės mokinių darbų paroda „Dailininko knyga". Sausio 22 d. atidarant parodą savo kūrinius pristatė autoriai, nes skaityti dailininkų knygas ne taip paprasta - jose raidžių nėra.

(Plačiau...)

Pro fotoobjektyvą galima pamatyti daugiau (0)

Šiandien „Žvilgsnyje" - apie tris jaunuolius, kurie į pasaulį ir mus jame dažnai žvalgosi pro fotoobjektyvą. Milda Bakutytė, Auksė Vabalaitė ir Mantas Būblaitis teigia, kad fotoaparatu galima be tik sustabdyti gražias ir netikėtas akimirkas, bet ir pamatyti kur kas daugiau, nei plika akimi.

(Plačiau...)

Kariuomenės dieną – kariški išbandymai (0)

Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinėje mokykloje gruodžio 11-ąją vyko karinis-pažintinis renginys „Išbandyk save", skirtas Lietuvos kariuomenės dienai.

(Plačiau...)

Vytenis ir muzika, muzika, muzika... (4)

Neseniai jaunimo muzikos pasaulyje debiutavo vaikinų grupė „3", jų daina „Ateinu" jau skamba visose radijo stotyse. Vienas iš trijulės - jurbarkietis Vytenis Partikas.

(Plačiau...)

Jaunimo nominacijos, arba kaip nesuplyšti batų (0)

Graži tradicija baigiantis metams apdovanoti aktyviausią rajono jaunimą ir šįmet buvo pratęsta - gruodžio 16 d. boulingo kavinėje įteiktos penkios Jaunimo nominacijos. Nominacijas įsteigusiai Jaunimo reikalų tarybai (JRT) jau prieš keletą mėnesių kandidatus teikė formalios ir neformalios organizacijos bei pavieniai asmenys. Kam skirti nominacijas, sprendė JRT.

(Plačiau...)

Jurbarkietės posėdžiavo Europos Parlamente (0)

Danutė Matelytė ir Viktorija Petrauskaitė, Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos mokinės, spalio pabaigoje keliavo į Strasbūrą ir posėdžiavo Europos Parlamente.

(Plačiau...)

Scenoje – talentingiausieji (0)

Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos mokinių taryba lapkričio 19 d. surengė „Talentų šou".

(Plačiau...)

Seime veliuoniečiams įteiktas diplomas (0)

Lapkričio 20 d. Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinės mokyklos mokiniai, visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus" nariai, dalyvavo šventiniame renginyje, skirtame paminėti Jungtinių Tautų Vaikų teisių konvencijos dieną, kuris vyko Vilniuje, LR Seime. Veliuoniečiams buvo įteiktas apdovanojimas už pelnytą III vietą konkurse „Kaip mes kovojame prieš patyčias".

(Plačiau...)

„Atvira erdvė“ – jaunimo centro vizija (0)

Prisiminkime kone prieš mėnesį vykusį renginį „AE jaunimui". Kas dalyvavo, turbūt ir nepamiršo, nes tai buvo, ko gero, daugiausia jaunimo sutraukęs renginys, ir kiekvienas čia galėjo rasti ką nors sau. Jei tik norėjo, žinoma.

(Plačiau...)

Jaunieji šauliai „šturmavo” Belvederį (0)

Spalio 23-24 dienomis Seredžiaus pagrindinėje mokykloje vyko Tauragės apskrities jaunųjų šaulių sąskrydis, skirtas Lietuvos Konstitucijos dienai.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook