Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žvilgsnis

Žvilgsnis

Konstitucijos dieną – apie teises ir pareigas (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinė mokykla įsijungė į projektą „Drąsinkime ateitį" ir lapkričio 23 d. dalyvavo Konstitucijos žinių patikrinime bei surengė pilietiškumo akciją „Konstitucijos dieną švęskime kartu".

(Plačiau...)

Vaikinai su motociklais – nepavojingi (0)

Spalio 3-oji, jei prisimenat, buvo lietinga. Bet ne apie lietų šis rašinys, nors lietus tą dieną savo vaidmenį irgi suvaidino. Tą šeštadienį Jurbarke vyko motociklų ir motorolerių sezono uždarymas. Jį suorganizavo Matas Mačiulaitis, Tadas Radišauskas, Paulius Špelveris ir Aurimas Sendžikas.

(Plačiau...)

Kas įveikė trasą – yra nugalėtojas (0)

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos 1Ga klasės moksleiviai kartu su auklėtoja Birute Geniene mėgsta dalyvauti žygiuose. Rugpjūčio viduryje dalyvavo dviejų dienų tradiciniame kariniame-pažintiniame pėsčiųjų žygyje „Kęstutėnai" Sakalinės kaime, Tauragės rajone, o rugsėjo pabaigoje - tarptautiniame žygyje Čekijoje.

(Plačiau...)

Belgų filmukuose – besišypsantys veidai (0)

Užrašas „Welcome!" sveikino kiekvieną įėjusįjį pro gimnazijos duris, bet skirtas jis gimnazistams iš Belgijos. Spalio 11-16 d. Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje buvo vykdoma projekto „Bendradarbiavimas su Belgijos Mol gimnazijos mokiniais" šių metų programa.

(Plačiau...)

Viešvilėje jaunimas mokėsi gatvės meno (0)

Rugsėjo 6-8 dienomis Viešvilės vaikų globos namuose vyko seminaras „Hip-hop + graffiti + tradicija". Renginį finansavo Jurbarko rajono savivaldybė pagal Jaunimo veiklos skatinimo programą, o dalyviams seminaras bus naudingas naujiems kūrybiniams sumanymams įgyvendinti.

(Plačiau...)

Giedrės ietis ir svajonės skrieja toli (1)

Septyniolikmetė gimnazistė Giedrė Kupstytė - sportininkė, Lietuvos lengvosios atletikos jaunių rinktinės narė. Nors motyvas pradėti sportuoti buvo vaikiškai naivus, Giedrė džiaugiasi prieš keletą metų suradusi sritį, kuri teikia jai malonumą, skatina tobulėti, siekti savo tikslų ir svajonių išsipildymo.

(Plačiau...)

Per grožį pažįstame pasaulį (0)

Seredžiaus pagrindinėje mokykloje jau antrus metus veikia kūrybinė stovykla - mokiniai piešia ant medinių skydų. Praėjusią vasarą stovyklautojai piešė Margaritos ir Petro Baršauskų sodyboje ir piešinius paliko jos šeimininkams.

(Plačiau...)

Nudžiugino vasara ir šventė (0)

Eržvilko krašto jaunimas seniai kūrė planus, kaip įspūdingai, neįprastai sutikti vasarą. Eržvilko neformali jaunimo grupė ,,Atžalynas", bendradarbiaudama su Eržvilko vidurine mokykla, parengė projektą „Sveika, vasara" ir pateikė Jurbarko rajono savivaldybės jaunimo veiklos skatinimo projektų konkursui.

(Plačiau...)

Kelionė autostopu – galimybė pamatyti daugiau (1)

Nieko nėra geriau už naujus įspūdžius ir netikėtumus - nusprendė smalininkietis Pijus Kuzma, šiemet gavęs net dviejų mokyklų baigimo pažymėjimus - Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos ir „Aušros" gimnazijos. Ta proga jis pasidovanojo kelionę po Europą.

(Plačiau...)

Stovykla kultūroms pažinti (0)

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla dalyvavo tarptautiniame projekte „Lenkijos ir Lietuvos jaunimo mainai kultūroms pažinti". Dvylika mokyklos mokinių savaitę stovyklavo Gižycke, Lenkijoje.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook