Žvilgsnis

Žvilgsnis

Raudoniškiai iškepė žinių pyragą (0)

Veiksmo savaitė - tai jau dešimtus metus vykstanti Pasaulinės švietimo kampanijos ir UNESCO visuotinė akcija. Raudonės pagrindinė mokykla joje dalyvavo antrą kartą. Veiksmo savaitės tema buvo - „Tikslas vienas - mokytis gali kiekvienas".

(Plačiau...)

Laiškas auklėtiniams (0)

Vėl mokykla žiedais pražydo. Dešimt metų mankštinote intelektą ir tobulinote sielą, įveikėte kalną vadovėlinių tiesų, gebate perbristi sūkuringas žinių upes, nebetelpate mokyklos suoluose, pasiruošę įkopti į išsvajotą ir kiekvienam savą viršūnę.

(Plačiau...)

Ar bus Jurbarkas lelijų miestas? (0)

Birželio 12-oji Lietuvoje buvo Idėjų diena. Jos organizatoriai kvietė žmones pasidalyti idėjomis ir mintimis apie tai, kokią norėtume matyti Lietuvą ir savo miestą 2030-aisiais. Jurbarke šią akciją surengti padėjo savivaldybės Kultūros skyrius ir jaunimo reikalų taryba, o idėjas rinko 8 jauni savanoriai.

(Plačiau...)

Veliuonos kino vakaras (2)

Veliuonos kino vakare septintokai, aštuntokai, dešimtokai ir vienuoliktokai pristatė savo sukurtus trumpametražius filmus.

(Plačiau...)

Diskusija apie laisvalaikį (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinė mokykla dalyvauja projekte „Saugi mokykla". Gegužės mėnesį vyko Veliuonos krašto mokyklų mokinių konferencija „Laisvalaikis mokykloje: realybė, lūkesčiai, galimybės".

(Plačiau...)

Keliaudami pristatome savo mokyklą (2)

Mokyklos pristatymo projektas, įgavęs pagreitį, smagiai važiuoja toliau.

(Plačiau...)

Teatrų „Vaivorykštės“ spalvos (0)

timis!) Jurbarke vyko tarptautinis teatrų festivalis „Vaivorykštė", kuriame vaikų ir jaunimo teatrai iš Lietuvos, Rusijos, Lenkijos ir Baltarusijos parodė 13 spektaklių. Bet teatrų festivalis - ne tik spektakliai, o teatrinėje „Vaivorykštėje" ne septynios, o kur kas daugiau spalvų.

(Plačiau...)

Nustebinome kalbininkus (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinėje mokykloje viešėjo Vilniaus pedagoginio universiteto prof. habil. dr. Stasys Skrodenis, doc. dr. Gražina Akelaitienė, prof. dr. Vincentas Drotvinas. Kalbininkai susitiko su mūsų ir Gausantiškių Antano Valaičio pagrindinės mokyklos vyresniųjų klasių mokiniais bei gimtosios kalbos mokytojais.

(Plačiau...)

Kuo gandras vaišino? (0)

Lietuvių mitologijoje Gandrinės laikomos tokia didele švente, kad net paukščiai tądien lizdų nesuka. Didžiuliai plakatai kvietė kovo 25-ąją į „Gandro vaišes" Raudonės mokykloje. Direktoriaus pavaduotojos Beatos Jocaitytės-Bildziukienės ir būrelio vadovės Vilmos Urbštienės surengta šventė subūrė ir mokytojus, ir mokinius, ir tėvelius gražiems ir prasmingiems darbams.

(Plačiau...)

Gražinome Veliuoną (0)

Balandžio 16 dieną Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinės mokyklos mokiniai vykdė tradicinę gamtos švarinimo akciją „Gražinkime Veliuoną" taip įsijungdami į šalyje organizuotą akciją „Darom 2010".

(Plačiau...)

Miego dienai – nemigo naktis (0)

Kovo 21-oji - tarptautinė miego diena. Girdžių pagrindinėje mokykloje ji buvo paminėta renginiu „Nemigos šešėliai".

(Plačiau...)

Vaidindami juokiasi, po vaidinimo – dalija autografus (0)

Balandžio pradžioje Jurbarko kultūros centro teatro „Vaivorykštė" vaikų grupė rodė premjerinį spektaklį „Pagalba iš dangaus". Mačiusiesiems viskas aišku - linksmas, šaunus bendraamžiams apie bendraamžius vaidinimas. O nemačiusiems apie spektaklį jau po premjeros papasakojo patys aktoriai ir režisierė Birutė Šneiderienė.

(Plačiau...)

Iš Seredžiaus – į Turkiją (2)

Seredžiaus pagrindinė mokykla dalyvauja tarptautiniame projekte „Geras elgesys sporte - geras elgesys gyvenime". Kovo mėnesį du mokiniai su mokytojais važiavo į Turkiją.

(Plačiau...)

Gimnazistai Belgijoje mokėsi laikytis taisyklių (0)

Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje tęsiamas tarptautinis klasių mainų projektas „Bendradarbiavimas su Belgijos Mol gimnazijos mokiniais ir mokytojais". Kovo mėnesį jau ketvirtoji per visą projekto vykdymo laikotarpį Jurbarko gimnazistų ir mokytojų grupė pabuvojo Belgijoje.

(Plačiau...)

Kristinos olimpiados (2)

Kai pakalbinau šiais metais pirmą kartą vykusios lietuvių kalbos olimpiados rajoninio turo nugalėtoją Kristiną Perminaitę, sužinojau, kad ji ne tik puikiai moka gimtąją kalbą, bet yra ir kitų dalykų olimpiadų dalyvė ir prizininkė. Ir turbūt nėra to, ko Kristina imtųsi ir neįveiktų.

(Plačiau...)

„Vaivorykštė” vaidino dramą (0)

Vakar kultūros centro jaunimo teatras „Vaivorykštė" rodė premjerą. Viskas buvo puiku - didelis malonumas vaidinti, daug žiūrovų, daug šypsenų ir aplodismentų. Mes susitikome prieš premjerą, kai jie kasdien repetavo ir kuo toliau tuo labiau jaudinosi, nes vaidinti saviškiams - didelė atsakomybė.

(Plačiau...)

Geriausi skaitovai – Jurbarko gimnazijoje (0)

Įvyko moksleivių meninio skaitymo konkurso rajoninis turas, o šiandien Lapėse, Kauno rajone, vystančiame regioniniame ture mūsų rajono mokykloms atstovauja Jurbarko gimnazistai ir skaitovė iš Raudonės.

(Plačiau...)

Užaugę „Nemunėlyje“ skuba gyveniman šokio žingsneliu (0)

Tautinio šokio studija „Nemunėlis" kovo 11-ąją Jurbarko kultūros centre koncertuos ypatinga - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 20-ųjų metinių - proga, o jaunimo grupei šis koncertas bus paskutinis - jie jau dvyliktokai, todėl atsisveikina su „Nemunėliu".

(Plačiau...)

Mokykla prisistato su miuziklu (0)

Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje 2010-ieji metai prasidėjo linksmai ir kūrybingai - iškart po Kalėdų atostogų mokinių taryba surengė šventę, kurioje koncertavo mokytojų vokalinė instrumentinė grupė, o mokiniai parodė pasaką-miuziklą „Pelenė". Mokinių vaidinimas tapo mokyklos pristatymo dalimi.

(Plačiau...)

Dailininkų knygos stebina išmone (0)

Jurbarko viešojoje bibliotekoje veikia Antano Sodeikos meno mokyklos dailės skyriaus 3 klasės mokinių darbų paroda „Dailininko knyga". Sausio 22 d. atidarant parodą savo kūrinius pristatė autoriai, nes skaityti dailininkų knygas ne taip paprasta - jose raidžių nėra.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook