Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žvilgsnis

Žvilgsnis

Geriausi skaitovai – Jurbarko gimnazijoje (0)

Įvyko moksleivių meninio skaitymo konkurso rajoninis turas, o šiandien Lapėse, Kauno rajone, vystančiame regioniniame ture mūsų rajono mokykloms atstovauja Jurbarko gimnazistai ir skaitovė iš Raudonės.

(Plačiau...)

Užaugę „Nemunėlyje“ skuba gyveniman šokio žingsneliu (0)

Tautinio šokio studija „Nemunėlis" kovo 11-ąją Jurbarko kultūros centre koncertuos ypatinga - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 20-ųjų metinių - proga, o jaunimo grupei šis koncertas bus paskutinis - jie jau dvyliktokai, todėl atsisveikina su „Nemunėliu".

(Plačiau...)

Mokykla prisistato su miuziklu (0)

Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje 2010-ieji metai prasidėjo linksmai ir kūrybingai - iškart po Kalėdų atostogų mokinių taryba surengė šventę, kurioje koncertavo mokytojų vokalinė instrumentinė grupė, o mokiniai parodė pasaką-miuziklą „Pelenė". Mokinių vaidinimas tapo mokyklos pristatymo dalimi.

(Plačiau...)

Dailininkų knygos stebina išmone (0)

Jurbarko viešojoje bibliotekoje veikia Antano Sodeikos meno mokyklos dailės skyriaus 3 klasės mokinių darbų paroda „Dailininko knyga". Sausio 22 d. atidarant parodą savo kūrinius pristatė autoriai, nes skaityti dailininkų knygas ne taip paprasta - jose raidžių nėra.

(Plačiau...)

Pro fotoobjektyvą galima pamatyti daugiau (0)

Šiandien „Žvilgsnyje" - apie tris jaunuolius, kurie į pasaulį ir mus jame dažnai žvalgosi pro fotoobjektyvą. Milda Bakutytė, Auksė Vabalaitė ir Mantas Būblaitis teigia, kad fotoaparatu galima be tik sustabdyti gražias ir netikėtas akimirkas, bet ir pamatyti kur kas daugiau, nei plika akimi.

(Plačiau...)

Kariuomenės dieną – kariški išbandymai (0)

Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinėje mokykloje gruodžio 11-ąją vyko karinis-pažintinis renginys „Išbandyk save", skirtas Lietuvos kariuomenės dienai.

(Plačiau...)

Vytenis ir muzika, muzika, muzika... (4)

Neseniai jaunimo muzikos pasaulyje debiutavo vaikinų grupė „3", jų daina „Ateinu" jau skamba visose radijo stotyse. Vienas iš trijulės - jurbarkietis Vytenis Partikas.

(Plačiau...)

Jaunimo nominacijos, arba kaip nesuplyšti batų (0)

Graži tradicija baigiantis metams apdovanoti aktyviausią rajono jaunimą ir šįmet buvo pratęsta - gruodžio 16 d. boulingo kavinėje įteiktos penkios Jaunimo nominacijos. Nominacijas įsteigusiai Jaunimo reikalų tarybai (JRT) jau prieš keletą mėnesių kandidatus teikė formalios ir neformalios organizacijos bei pavieniai asmenys. Kam skirti nominacijas, sprendė JRT.

(Plačiau...)

Jurbarkietės posėdžiavo Europos Parlamente (0)

Danutė Matelytė ir Viktorija Petrauskaitė, Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos mokinės, spalio pabaigoje keliavo į Strasbūrą ir posėdžiavo Europos Parlamente.

(Plačiau...)

Scenoje – talentingiausieji (0)

Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos mokinių taryba lapkričio 19 d. surengė „Talentų šou".

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook