Balsavimas

Ar miesto gatvės žiemą prižiūrimos tinkamai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žvilgsnis

Žvilgsnis

Jaunųjų ambasadorių vasara – pilna stulbinančių įspūdžių (0)

Šią vasarą Jurbarko LIONS klubas suteikė galimybę Jaunimo mainų programoje dalyvauti aštuoniems jauniems jurbarkiečiams. Jaunuolių laukė stovyklos Vokietijoje, Austrijoje, Izraelyje, Norvegijoje ir Turkijoje.

(Plačiau...)

Krokuvoje popiežius kvietė jaunimą autis žygio batus (0)

Kai išgirdau apie Pasaulio jaunimo dienas Krokuvoje, nedvejodama mintyse sau pasakiau, kad ir aš ten būsiu. Ir buvau. Liepos 25-31 dienos paliko neabejotiną pėdsaką mano jaunatviškoje kelionėje ieškant savojo pašaukimo, gausybė nuostabių dalykų jau įvyko ir vis dar vyksta.

(Plačiau...)

Draugystės liepsnos lietus neužgesino (0)

Praėjusio šeštadienio paryčiais iš Vilniaus oro uosto kilo lėktuvas, išskraidinęs būrį belgų, dalyvavusių 19-toje jaunimo mainų stovykloje „Jurbarkas–Lakdalis“. Per 60 jurbarkiečių ir lakdaliečių savaitę stovyklavo Jurbarke ir Šventojoje.

(Plačiau...)

Apie dangų ir svajones (0)

Jurbarko parodų ir koncertų salėje vykstantys rimtosios muzikos koncertai dažnai nesulaukia tiek žiūrovų, kiek jų buvo koncerte „Dangus tau dovanoja aukštį“. Jį su draugais surengė septyniolikmetis Eligijus Jukna.

(Plačiau...)

Trys sporto ir draugystės dienos (0)

Lietuvos MMA ir džiudžitsu federacija ir Jurbarko sporto klubas „Pantera“  liepos 8-10 d. Viešvilėje surengė tarptautinę sporto stovyklą, skirtą visiems kovos menų ar kovinio sporto gerbėjams, sportininkams, treneriams. Tokiose stovyklose užsimezgę ryšiai virsta bendradarbiavimu ir puikiomis kovomis Lietuvos ir užsienio čempionatuose.

(Plačiau...)

Naktys – be miego, dienos – pilnos veiklos (0)

Jaunimas jau žino – galima smagiai praleisti kelias dienas stovykloje, kurioje nėra suaugusiųjų. Jurbarko jaunimo organizacijų sąjunga (JJOS) šiemet pakvietė į penktąją stovyklą-mokymus „Jaunimas – jaunimui“ Vertimų stovyklavietėje.

(Plačiau...)

Pagalbos ranka ieškant savęs (0)

Atrodo, jauniems žmonėms atviri visi keliai – mokykis, dirbk, tobulėk, keliauk. Tačiau ne kiekvienas sugeba šiomis galimybėmis pasinaudoti – nepalankios aplinkybės, nepalaikanti šeima, galbūt ir tingėjimas jaunuolius atveda į gyvenimo paraštę. Nežinančiam kuo užsiimti jaunimui skirtas projektas „Atrask save“.

(Plačiau...)

Jaunojo tenoro svajonė – tapti geru solistu (0)

Nesvarbu, kad už lango – žydinti vasara. Septyniolikmetis Eligijus Jukna dainuoja kiekvieną dieną – namie, repetuoja su grupe ar choru, pritaria mėgstamiems atlikėjams klausydamas muzikos per kompiuterį. Juk smagiausias užsiėmimas – dainuoti!

(Plačiau...)

Tradicinė netradicinio ugdymo diena (0)

Gegužės 20-oji Viešvilės pagrindinėje mokykloje buvo tradicinė netradicinio ugdymo diena. „Dieną kitaip“ mokiniai rinkosi veiklos erdvę iš vienuolikos pasiūlytų: aktyvios veiklos, kūrybiškumo, išradingumo, ištvermės, artistiškumo ir kitokių gebėjimų ugdymo. Vadovai pasirinko spalvą ir pasiūlė mokiniams vilkėti tos spalvos marškinėlius.

(Plačiau...)

Vasara – ne tik atostogų metas (0)

Gegužės pradžioje kaitriau sužibus pavasarinei saulei moksleivių galvose ėmė suktis mintys apie atostogas. Apie jas negalvoja gal tik abiturientai, kuriems ant nosies galo – egzaminai, o kiti vyresniųjų klasių mokiniai atostogas leis ne tik tinginiaudami, bet ir dirbdami.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook