Balsavimas

Ar maudotės Nemune?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Automechanikas Tomas rado savo kelią

Automechanikas Tomas rado savo kelią (1)

2017-07-31

Gero mechaniko receptas – žinios ir darbo kultūra. Tuo įsitikinęs 21-erių jurbarkietis Tomas Masevičius. Vaikinas tik šiemet baigė mokslus Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje, tačiau jau pateko į geriausių šalies jaunųjų mechanikų trejetuką.

Norėjo į kariuomenę

T. Masevičius juokauja, kad baigęs mokyklą jokiu būdu negalvojo, kad taps mechaniku. Vaikinas planavo eiti savanoriu į kariuomenę, tačiau koją pakišo sveikata. Tuomet teko svarstyti, ką veikti toliau.

„Nusprendžiau stoti į Smalininkų technologijų ir verslo mokyklą. Labai ten nenorėjau, žinot gi – smalnė, kaip sakoma. Tačiau įstojau ir pradėjau mokytis. Kadangi stojau po dvylikos, o ne po dešimt klasių, dalis bendramokslių buvo jaunesni ir visiškai nemotyvuoti. Nemotyvuotas galėjau būti ir aš, tačiau įsidarbinau puikiame servise, ir viskas pasikeitė“, – pasakojo T. Masevičius.

Tomas mokėsi ir pradėjo dirbti šalia esančiame Alvydo Šimkaus servise. Kadangi tai ne tradicinė automobilių taisykla, o vieta, kur įvairioms lenktynėms ruošiami sportiniai automobiliai, vaikiną uždegė ši veikla.

„Esu be galo dėkingas Alvydui, kad mane sudomino. Ir dabar sergu sportinių automobilių liga, noriu prie jų dirbti. Maloniausias darbas yra viską išardyti, pašalinti gedimą, perrinkti ir užvesti variklį. Tačiau prieš tai reikėjo tuo susidomėti. Tai pavyko padaryti todėl, kad patekau į įdomią aplinką, kuri skatino tobulėti“, – tikino pašnekovas.

Supratęs, kad automobilių ligų „gydymas“ vis tik įdomus, T. Masevičius tuo domėjosi labiau.

Pasak vaikino, kito pasirinkimo nebuvo, nes be žinių negali surasti gedimo ir jo kokybiškai pašalinti.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakykite elektroninę prenumeratą.

„ŠVIESOS“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook