Garsiojo Žano Klodo van Damo treniruotėje – „Kumitė“ sportininkai

Garsiojo Žano Klodo van Damo treniruotėje – „Kumitė“ sportininkai (0)

2014-11-05

Garsus Holivudo aktorius ir kovos menų meistras Žanas Klodas van Damas (Jean Claude Van Damme) praėjusį šeštadienį surengė treniruotę 20 jaunųjų Lietuvos karatė sportininkų. Treniruotėje dalyvavo net trys Jurbarko „Kumitė“ klubo atstovai.

Į Vilnių kino ir sporto legenda Žanas Klodas van Damas atvyko dalyvauti didžiausioje šių metų verslo konferencijoje „Forum One“ ir surinkti lėšų operacijoms vaikams su veido defektais. Pasaulyje įprasta, kad svarbūs verslo bendruomenės renginiai generuoja labdaros akcijas, o didesniam jų populiarumui pasiekti pritraukiamos pasaulinės žvaigždės.
Aktorius ir sportininkas panoro susipažinti ir su Lietuvos kovos atstovais, tad pasiūlė surengti vaikams treniruotę. Vaikus iš visos šalies klubų atrinko Lietuvos kiokušin karatė federacijos sudaryta komisija. Norinčiųjų susitikti su garsenybe buvo net šimtas. Penkiolikmečiai ir jaunesni sportininkai turėjo atsiųsti nuotrauką, kurioje užfiksuota, kaip jie atlieka sportinį elementą, vadinamą virvele.
Atrinktų vaikų sąraše jurbarkietė Gabija Šauklytė buvo Nr. 1. Į treniruotę buvo pakviesta ir jos klubo draugė Radvilė Bendžiūtė bei „Kumitė“ Raseinių skyriuje besitreniruojantis Neilas Rukas.
Nors Ž. K. van Damas nėra šiuolaikinė, bet daugiau sportininkių mamų jaunystės žvaigždė, Gabija ir Radvilė žinojo, su kuo važiuoja susitikti. Mergaitės sakė mačiusios filmų, kuriuose kino ir sporto legenda vadinamas aktorius daro savo firminius suktukus.
Susitikimas su jaunaisiais Lietuvos sportininkais vyko „Kempinski“ viešbutyje, ir nors žvaigždė vėlavo daugiau kaip valandą, visi kantriai jo laukė. Treniruotė truko apie valandą, van Damui talkino aktorius Marius Repšys. Garsenybė atėjo be kimono, o jo marškinėliai po treniruotės buvo šlapi. Aktorius jaunuoliams parodė keletą karatė judesių ir tempimo pratimų, paaiškino, kaip juos daryti, priėjęs prie sportininkų taisė jų klaidas.
„Visus pratimus jis rodė treneriui, o mes turėjom kartoti. Buvo įdomu. Aktorius buvo gerai nusiteikęs, juokavo, o prieš treniruotę paaiškino, kad negalima kalbėti, reikia klausyti trenerio, o į jį kreiptis seru“, – pasakojo Ž. K. van Damo treniruotėje dalyvavusios mergaitės.
Pabaigęs treniruotę aktorius visus vaikus apdalijo savo nuotraukomis su autografais ir kantriai su kiekvienu asmeniškai nusifotografavo. Visi treniruotėje dalyvavę vaikai dovanų gavo ir bilietus į lapkričio pradžioje Kaune vyksiantį Europos kyokushin karatė čempionatą.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook