Geografiškiausia klasė – aštunta

Geografiškiausia klasė – aštunta (0)

2009-03-04

Eržvilko vidurinėje mokykloje vyko jau tradicija tampanti geografijos savaitė, šįmet skirta Lietuvos vardo tūkstantmečiui paminėti.

Savaitė prasidėjo plakatų paroda. Antradienį susitikome su Tytuvėnų regioninio parko direktoriumi Vytautu Stoniu. Kelionių mėgėjas pasakojo apie kalnus, parodė skaidrių iš kelionių ir pakvietė apsilankyti Tytuvėnų regioniniame parke.
Pusfinaliuose komandos turėjo prisistatyti, parodyti meninę programą ir dalyvauti viktorinoje apie Lietuvą. Mažųjų pusfinalyje šauniausiai sekėsi 7a ir 8 klasei. Iš vyresniųjų į finalą pateko 9 ir 11 klasės.
7b klasė geografijos mokytojui Alvydui Adomavičiui įrodė, kad ir jie turi būti finale.
Pirmiausia apdovanoti geriausių plakatų autoriai - 7b ir 9 klasės. 7b klasė paruošė geriausią raportą, aštuntokai - šūkį, jie pelnė ir apdovanojimą už meninę programą.
Po 4 viktorinos klausimus atsakinėjo komandų nariai, po 2 - sirgaliai. Geriausiai sekėsi 11 klasei. Konkurso kulminacija - „kapitonų mūšis" - reikėjo išvardyti kuo daugiau Lietuvos savivaldybių centrų. Sužibėjo 11 klasės komandos kapitonas Mindaugas Seliokas.
11 kl. užėmė 5-ąją vietą. Ketvirti liko devintokai, 3-oje - 7b klasė, antroje - 7a komanda. Geografiškiausia klase tapo aštuntokai.
Smagaus, žinias gilinančio renginio lauksime ir kitąmet.

Ievutė Petrylaitė,
Jonė Šeštakauskaitė,
Kornelijus Neverdauskas
8 klasės mokiniai« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook