Iš dvylikos metų liko vos 100 dienų

Iš dvylikos metų liko vos 100 dienų (0)

2009-03-04

Vasario mėnesį mokyklose vyko šimtadienio šventės. „Keista - buvo dvylika metų, o liko tik šimtas dienų", - sakė Eržvilko vidurinės mokyklos dvyliktokai.

„Šimtadienis - šventė, o po jos jau imsim mąstyti, kad laikas mokytis", - juokais, be abejo, kalbėjo geriausias klasės mokinys Linas Klinauskas. Jis teigė dar nenusprendęs, ką pasirinks: „Sunku nuspręsti - juk tai turės įtakos visam gyvenimui."
„Buvo visokių dienų", - apie mokyklinius metus sakė Mindaugas Kubilius. Eglės Kurlinkutės teiginys, kad mokykloje buvo gerai, sulaukia visų pritarimo. Dvyliktokai sakė išsinešią gerus prisiminimus apie mokytojus ir auklėtojus: „Gražiausiai prisiminsime savo pirmąją mokytoją, jau amžinatilsį Dalią Bertulienę. Ji buvo ir mama, ir draugė. Mokė gyventi be pykčio."
Per likusias 100 dienų, pasak abiturientų, reikia užpildyti spragas, rimčiau pasimokyti egzaminų dalykus, nors visko išmokti neįmanoma, žmogus juk mokosi visą gyvenimą.
Tomas Gintaras, geriausias mokyklos sportininkas, sakė, kad jam svarbu pasiruošti pavasarį vyksiančioms respublikinėms varžyboms ir pasiekti gerų rezultatų rutulio stūmimo rungtyje. Tomas savo ateitį sieja su sportu.
„Išeisim, ir nebebus kur sugrįžti", - Giedrės Stankevičiūtės balse pasigirdo liūdesio gaidelė. „Bet jau reikia ko nors naujo, platesnio pasaulio", - atitarė jai Paulius Buitkus.
Gražių besibaigiančių mokyklinių dienų ir surasti savo vietą plačiame pasaulyje linkime visiems rajono mokyklų abiturientams.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook