Kaip Raseinių žirgas į Veliuoną atšuoliavo

Kaip Raseinių žirgas į Veliuoną atšuoliavo (0)

2018-11-24

Lapkričio 15 d.  Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje vyko respublikinis užsienio kalbų konkursas „Gyvenimas – tai... („LIFE IS...“), sukvietęs šešių mokyklų komandas. 

Renginyje Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijai atstovavo IIIG klasės mokiniai Benas Balčaitis, Simona Gudžiūnaitė, Ugnė Gvazdauskaitė, Vanesa Vaivadaitė, Dovydas Kapčinskas, Viltė Petrošiūtė bei anglų kalbos mokytoja Nadezda Tikhomirova. Kiekviena komanda turėjo prisistatyti, atlikti protmūšio ir kūrybines anglų, vokiečių bei rusų kalbos užduotis. Mes prisistatėme linksma poetine kompozicija anglų kalba, ją trimitu pradėjo Ugnė Gvazdauskaitė, o kulminacija tapo saldainių ,,Veliuona“ įteikimas visiems konkurso dalyviams. Buvo įdomu stebėti ir kitų komandų prisistatymus.

Konkurse teko pritaikyti ne tik užsienio kalbos žinias, bet ir prisiminti tai, ko mokėmės geografijos, lietuvių kalbos bei istorijos pamokose. Renginio organizatoriai parinko tokias užduotis, kad mokiniai galėtų suprasti, jog gyvenimas yra ir kova, ir žaidimas, ir rungtynės. Apie tai, kad gyvenimas yra teatras, yra girdėjęs ne vienas. Todėl ir mums teko suvaidinti ir įgarsinti epizodą iš A. Konono Doilio ,,Užrašų apie Šerloką Holmsą“. Tai buvo viena įdomiausių užduočių!

Nors pagal taškus užėmėme garbingą ketvirtą vietą, buvome labai gerai įvertinti komisijos ir pelnėme daugiausia simpatijų. Džiugu, kad buvo pastebėta net mūsų išvaizda – gimnazijos uniforma ir skarelės. Taigi, gavome pereinamąjį prizą – Raseinių žirgo statulėlę. Tai reiškia, kad kitais metais kartu su ja turėsime grįžti į Raseinius ir vėl dalyvauti šiame konkurse. Dabar šis prizas puošia mūsų gimnazijos direktorės kabinetą.

Nuoširdžiai dėkojame Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos administracijai bei mokytojams už organizuotą konkursą, į kurį tikrai vyksime kitais metais.

Vanesa Vaivadaitė, IIIaG klasė, Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook