Kultūringiausių gimnazistų šventė

Kultūringiausių gimnazistų šventė (0)

2009-06-04

Tradiciškai pavasarį Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje rengiama kultūringiausių gimnazistų šventė, į kurią kviečiami ir mokinių tėveliai.

Sveikindamas kultūringiausius gimnazistus ir jų tėvelius direktorius Alvydas Januškevičius teigė, kad gimnazijoje mokosi tik kultūringi jaunuoliai. Be abejo, niekas tam neprieštarautų, bet kultūringiausių gimnazistų šventę sugalvojusios etikos mokytojos Danutė Grikšienė ir Irena Giedraitienė suteikia galimybę mokiniams išrinkti iš saviškių tokius, kuriais džiaugiasi ir didžiuojasi klasės kolektyvas.
Pirmų klasių gimnazistai kultūringiausiais išrinko Roką Mockevičių, Jovitą Laurinaitytę, Aidą Suslovaitę, Juliją Čiauškaitę ir Liudą Masaitį, antrokai - Rūtą Lendraitytę, Aušrą Keterytę, Karolį Dirdą, Andrių Švedą, Evaldą Tytmoną, Egidijų Venckų ir Inesą Valinčiūtę. Šaunus būrys kultūringų trečiokų - Marius Barčas, Rūta Balčiūnaitė, Sandra Šiaulytė, Eglė Alminaitė, Milda Budrytė, Gediminas Miniotas. Aivaras Bataitis, Tomas Šlyteris, Renatas Šulcius, Lina Palaitytė, Rosita Šimkutė - kultūringiausi šių metų gimnazijos abiturientai. Visiems kultūringiausiems mokyklos direktorius įteikė atminimo raštus, sveikino etikos mokytojos, draugai, tėveliai, o gimnazijos meno kolektyvai ir atlikėjai surengė nuoširdų koncertą.
Šventę kultūringiausiems gimnazistams ir jų tėveliams padėjo paruošti direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė, vedė Monika Šlekytė ir Mantas Norvilas. Suvaidinti etiudai iš 1936 m. Lietuvoje išleistų gero elgesio taisyklių ne tik pralinksmino salę, bet ir priminė, kad tai, kas gerai - visada gerai.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook