Balsavimas

Ar Jurbarke reikalingas kolumbariumas?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Rekordų laužytojai patinka būti stipriai

Rekordų laužytojai patinka būti stipriai (0)

2017-04-30

Jurbarke gyvenanti Simona Bakšytė į treniruotes Šakiuose kiekvieną savaitę važiuoja po tris ar keturis kartus, todėl rezultatai stulbinantys – mergina gerina šalies rekordus. L. Pilecko nuotr.

Penkis kartus jurbarkietė Simona Bakšytė tapo Lietuvos rekordininke jėgos trikovės varžybose. Mažiau nei metus Šakių sporto klube „Fortūna“ besitreniruojanti mergina dabar jau ruošiasi tarptautinėms varžyboms.

21-erių Simonos karjera jėgos trikovės varžybose prasidėjo atsitiktinai. Pas šakietį trenerį į sporto klubą „Fortūna“ ją atvedė draugas. Simona „Facebooke“ buvo mačiusi, kad klube treniruojasi ir jėgos trikove užsiima merginos, todėl nusprendė pabandyti.

„Matyt, norėjosi konkuruoti“, – apie pradžią sako Simona, pasirinkusi ne visai mergaitišką sporto šaką.

Užsispyrimas nedingo

Merginos treneris Rimantas Simokaitis atvirauja, kad kai beveik prieš metus į salę užsukusi mergina pareiškė rimtai sportuosianti, jis tuo nelabai patikėjo. Manė, kad po kelių ar keliolikos treniruočių jurbarkietė viską mes.

Tačiau laikas bėgo, o savo tikslus pasiekti užsispyrusi Simona kaip važiavo į Šakius po tris ar keturis kartus per savaitę, taip važiuoja.

„Nuo pernai liepos, kai pradėjo treniruotis, ji praleido vos keletą užsiėmimų. Ir tai nutiko tada, kai buvo susirgusi. Man labiau įprasta kai ateina, palanko ir viską meta. Šiuokart, matyt, ir mūsų biolaukai sutapo, kad galime taip kartu dirbti“, – sakė treneris.

Aplenkė geriausius Sąžiningas Simonos sportavimas davė greitų rezultatų. Vasario 11 d. jurbarkietės vardas nuskambėjo Kaune vykusiame Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionate, kuriame ji pasiekė tris šalies rekordus.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją čia.
 
„Šviesos“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook