Seredžiaus moksleiviai domėjosi tėvų profesijomis

Seredžiaus moksleiviai domėjosi tėvų profesijomis (0)

2016-11-28

Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykloje-daugiafunkciame centre pirmadienį vyko integruoto ugdymo diena „Mano tėvų profesija“. Moksleivių tėveliai vaikus supažindino su savo profesijomis arba pristatė profesijas, kurias įgijus būtų galima įsidarbinti ten, kur ir jie dirba. 

7-10 klasių mokiniai apsilankė Zalensų kaimo turizmo sodyboje, o dar didesnis būrys susitiko su A. Žilinskio ir ko UAB keturių darbuotojų komanda. Keturi jauni specialistai pristatė vadybininko, inžinieriaus, buhalterio ir kitas profesijas. Mokiniai daug sužinojo apie įmonės veiklą ir kokių savybių reikia, norint įgyti profesijų, kad galėtum dirbti šioje įmonėje. 
Apie savo keliones į egzotinius kraštus pasakojo moksleiviams jau gerai pažįstamas Erikas Laiconas. Šį kartą jis pasidalijo kelionės į Kiniją įspūdžiais.
Mergaitėms labai patiko susitikimas su kosmetologe Sandra Žukauskiene. Ji patarė neskubėti gadinti savo grožio dekoratyvine kosmetika, daugiau rūpintis odos higiena.
Belvederio sūrinę ir darbą joje pristatė Vaida Diškevičienė, o pradinukai netgi ragavo„Liliputo“ sūrio. Jaunesnių klasių mokiniai apsilankė netoliese esančiame plastmasės gaminių ceche. Šiuo metu gamyba nevyksta, nes nėra žaliavos, tačiau mokiniai susipažino su įrenginiais, kuriais dirba jų tėvai, o kaip suvenyrą parsinešė lėkštelę, šakutę, kitokių stalo įrankių.
„Pirmąsias dvi pamokas praleidome Zalensų sodyboje. Sodybos šeimininkė mus pasitiko itin svetingai ir aprodė visas gyvenamąsias patalpas, sales, pirtį. Pasirodo, tai ne vienas namas, o visas pastatų kompleksas: sodyba „Pas Pinčuką“, stovyklavietė „Dubysa“ bei gegužinių slėnis. Konferencijų salėje klausėmės pasakojimo apie sodybos įkūrimą, jos plėtrą. Sodyboje vyksta konferencijos, dailininkų plenerai, stovyklos vaikams ir jaunimui.
Buvo įdomu paklausyti Eriko Laicono įspūdžių iš kelionės į Kiniją. Pasakojimas, kaip visada, emocingas, išgirdome daug įdomių ir netgi šokiruojančių pastebėjimų apie kinų gyvenimo būdą. E. Laicono kelionės tikslas, be abejo, buvo urvai ir jų tyrinėjimas. Apie tai keliautojas turbūt galėtų pasakoti ir pasakoti, deja, tam buvo skirta tik viena pamoka“, – gausiais dienos įspūdžiais dalijasi dešimtokas Pijus Rimkevičius.
Septintokė Agnė Bartuševičiūtė džiaugėsi, kad pirmadienį nebuvo baisu eiti mokyklą, nes laukė galbūt smagus nuotykis. Mergaitei patiko visos pamokos ir  smagi pamokų pabaiga – mokytojos Kristinos Laurinaitės režisuotas spektaklis „Spyruoklinis kareivėlis“. 
Aštuntokė Laura Burneckaitė pastebėjo, kad integruota diena kiekvienais metais būna vis kitokia, vis įdomesnė.
Mokytoja Roma Masaitytė« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook