Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Veliuoniškius užvaldė nerimstanti šokio aistra

Veliuoniškius užvaldė nerimstanti šokio aistra (0)

2017-05-03

Veliuonos kultūros centro sportinių šokių studiją lanko miestelio jaunimas. Čia jie išmoksta ir klasikinių, ir modernių šokių, nes, kaip sakė gimnazistas Dominykas, šokti reikia mokėti. Savo pasirodymais džiugina žiūrovus, o patys, pasak šokėjos Simonos, patiria „trijų minučių šlovę“.

Sportinių šokių studijai vadovauja iš Kauno atvažiuojanti trenerė Gintarė Malinauskaitė – ne tik moko, bet ir pati kartu su jaunimu šoka.
„Studijoje yra dvi grupės – vaikų ir jaunimo. Šokame lėtą ir Vienos valsą, kvikstepą, tango, fokstrotą, sambą, čiačią, rumbą...“, – vardija vadovė Gintarė.
Taip pat studijoje vyksta ir zumbos fitneso užsiėmimai. „Zumba – tai sparčiai populiarėjanti aerobikos ir šokio sintezė, tai puikus sportas, tinkantis įvairaus amžiaus žmonėms. Į zumbos užsiėmimus ateina ir penkerių metų vaikų, ir mamų bei močiučių“, – pasakoja sportinių šokių studijos vadovė. 
Jaunimas uoliai lanko repeticijas ir labai laukia pasirodymų, kuomet pasitempę ir pasipuošę šoka publikai, o ši jais žavisi, dalija šypsenas ir aplodismentus. 
„Repeticijose atiduodu visą save, kitą dieną neturiu net jėgų pakilti iš lovos. Bet, žinoma, maloniau pasirodymai. Kaip tas pasakymas – trys minutės šlovės. Pasirodymuose šokame gan dažnai. Paskutiniai – tai „Šokių akademijos“ gimtadienis, šokome Vilniuje“, – pasakoja Simona Eimutytė. 
Simona sportinių šokių studijoje šoka jau septynerius metus. „Viskas prasidėjo nuo mūsų pirmosios šokių mokytojos Liudvikos Kristinos Šmitienės. Nuėjau į pirmąją šokių pamoką, ir man labai patiko. Nusprendžiau tęsti toliau. Prieš kelerius metus Gintarė pakeitė Liudviką“, – pasakoja mergina ir pripažįsta, kad labiausiai jai patinka šokti. „Šokis – mano aistra“, – sako.
Simonos kartu su Dominyku Remeika šokami „Raudoni vakarai“ visada sulaukia didžiulio žiūrovų susižavėjimo. 
Dominykas šokių studiją lanko ketverius metus. „Nuo to momento, kai mane nuvedė į šokių treniruotę, mama ragina ir kartais aiškina, kad vyrui mokėti šokti yra labai gerai. Su Simona šokame „Raudonus vakarus“. Pasirodėme Raudonėje du kartus ir Veliuonoje šokome. Mokame ir kitą šokį, bet jį dabar truputį nustūmėme į šoną. „Raudonus vakarus“ išmokę jau senokai, ir vis pasikartojam. Jeigu nori kažką pasiekti, dirbti reikia labai daug, nors ir to laiko nebūna per daugiausia“, – sako vaikinas.
Tačiau Dominykui laiko užtenka ne tik šokiams – jis turi ir kitokių pomėgių.
„Domiuosi sportu – futbolas labiausiai patinka. Žaidžiu už Veliuonos komandą ir už Seredžiaus UDC. Esu vertinamas abiejose komandose kaip vienas iš geriausių žaidėjų. Praeitais metais salės futbole Lietuvoje užėmėme 4 vietą. Lankau Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklą – esu dailininkas. Kol kas tik trečioje klasėje mokausi. Bet trečia klasė meno mokykloje, dailės skyriuje, yra svarbi, reikia visus darbus atsiskaityti laiku“, – sako vaikinas, atsakingai žiūrintis į visas savo veiklas. Ir be viso šito, Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos moksleivis puikiai mokosi.
Veliuonos kultūros centro sportinių šokių studija puikiai pažįstama savo krašte – ji dažnai koncertuoja gimnazijos šventėse ir kultūros centro renginiuose. Bet ne tik. „Šiemet jau spėjome sudalyvauti Vilniuje vykusiame vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų baleto bei šiuolaikinio šokio festivalyje. Vietų ten neskirstė, bet vaikai gavo diplomus ir medalius. Pasirodė puikiai. Taip pat dalyvavome „Šokių akademijos“ 10-ajame gimtadienyje – tai mano studija, kurioje dirbu Kaune“, – pasakoja G. Malinauskaitė.
Gintarės, kaip šokėjos, karjera prasidejo nuo ketverių metų. Pirmiausia šoko baletą, o nuo septynerių – pramoginius šokius. Veliuoniškių šokėjų vadovė yra įvairių Lietuvos bei tarptautinių konkursų nugalėtoja, taip pat televizijos projektų, tokių kaip „Šok“, „Šok su manimi“ dalyvė. 
Dabar veliuoniškiai repetuoja mamyčių dienos koncertą – tą šventę kultūros centras rengia kartu su gimnazija. O birželio 1-ąją – tradicinė „Šokių fiesta“ – studijos sezono uždarymo šventė, kurioje kviečiami dalyvauti ir kitų kolektyvų šokėjai. 
Danutė Karopčikienė« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook