Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Ka gi, 2013-03-11
Telisauskiene pinigus pasisavino, Vainauskas dengia , prokuraturai neperduos, nes visi savi, toliau jausim socialini neteisinguma ir nelygybe.juk pas mus kaip- nusikaltimas padarytas, bet kaltu tai nera. Lietuva dideliu galimybiu salis aferistams.
vytas, 2013-02-11
man atrodo išvis reikia visus būrelius uždaryt. nebus būrelių - nebus problemų.
kate, 2013-02-26
Užsidaro-atsidaro, atsidaro-užsidaro-vyksta linksmas žaidimas ir tiek:)
Monika, 2013-02-19
Kažkodėl man atrodo, kad užsidaro... Jau palengvėjo?
feja, 2013-02-13
O jurbarko telisauskienems nusispjauti i auditus))pasvilpkit:)))))bureliai neuzsidaro))))
monika, 2013-02-12
Labai modernus pasiūlymas. Manau, kad juo tikrai bus pasinaudota. Kiekvienas, kuris norite ką nors daryti, nepamirškite gilios išminties "nėra tokio gero darbo, už kurį nebūtų baudžiama"
briga, 2013-02-11
Ar Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje veikianti šokių grupė yra oficiali ir apmokama. Ten taip pat vaikai turi į mėnesį sumokėti po 40 Lt. Sakote kelionėms, rūbams? Netiesa. Rūbus turi pasisiūti patys, už keliones susimokėti? Tai kam reikami pinigai? Salės nuomai? Įdomu, kiek kainuoja salės 1 valanda Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje? Kas pasakys?
sima, 2013-02-10
noreciau suzinoti koks kolektyvas Erzvilko kulturos centre apmokamas
monika, 2013-02-10
Taip, paskelbkite, tuoj atsiųsime auditą.
Realistas, 2013-02-09
Pliusiuką valdininkė užsidėjo, baisų nusikaltimą išaiškino, nes kas ta šokių vadovė? Tokią gali ir papurtyt. Tik neteko girdėti, kad būtų rastas nors vienas pažeidimas savivaldybės administracijoje? Tokie vargo valdininkai gali atmušti norą dirbti paskutiniams Jurbarko šviesuoliams.
tamsi, 2013-02-09
Šviesuoliams...?
vita, 2013-02-09
Žinoma, tegul renka pinigus ir po daug, bet tuomet tegul vadovai kuria savo akcines bendroves ir nemeluodami sau ir kitiems siekia aukšto to lygio.Tuomet jau drąsiai pasisamdys Kauno ar Vilniaus baranauskus, kad sukurtu jiems programas, galės nesislėpdami už jų talentų pareikšti- štai kokie mes kūrybingi ir darbštūs. Viskas labai paprasta.Sėkmės.
pasenusiems, 2013-02-10
Jau ir dabar Jurbarko Baranauskas stato šokius vaikams, tai kam tie garsūs vadovai reikalingi.
monika, 2013-02-09
Apmokestinkime suaugusiųjų kolektyvus... Tai tas pats, kad pasakytumėte - nusprendėme nebeturėti suaugusiųjų kolektyvų. Tikrai niekas neis dainuoti į chorą, jei už tai turės dar ir susimokėti. O už vaikus moka ar ne suaugusieji jų tėveliai? Juk vaikai patys neuždarbiauja, kad susimokėtų. Tėvai moka už tai, kad būtent jie, o ne vaikai, gauna paslaugą - jų vaikas ugdomas, užimtas.
mokama, 2013-02-10
Mokamų kolektyvu yra ir Veliuonoje ir Eržvilke ir kitur, tik kultūros skyriaus vedeja vel nežino.
monika, 2013-02-09
Aš tikrai ne už mokesčius, jie man irgi nepatinka ir pritariu, kad geriau būtų jei jų nebūtų ir kažkokių šešėlinių pinigų, kad nebūtų, bet... bet suprantu kodėl jie egzistuoja, suprantu, kad kitaip turbūt negalima pasiekti aukštesnio kolektyvo meistriškumo. Ir mane erzina dabartinė situacija, kai trenkiama per galvą kiekvienam, kuris ką nors daro ir sakoma, kad reikia nieko nedaryti - nerinkti, nesiekti, nekeliauti... Skęskite tyliai ir nemosikuokite rankom?
monika, 2013-02-09
Kodėl kaimuose vaikų kolektyvų nariai nemoka mokesčio? Nes kolektyvų ten nebūtų visai. O ar gerai, kad jie nemoka? Pamąstykime, ar jie turi kolektyvo aprangą? Ar vyksta į keliones? Ar pasiekia meninį lygį, kad vyktų į dainų šventes? Ir ar tie kurie visa tai turi tikrai už tai patys nesusimoka?
basa, 2013-02-09
o jūs, asa, skiriate kur yra teisėtas pinigu rinkimas o kur ne?Prašom, rinkite, tik ne sau asmeniškai į kišenę o tam jūsų taip vadinamam aukšto lygio kolektyvui.
asa, 2013-02-09
Nu va būtent. Tie kur nerenka JOKIŲ lėšų, tai ir sėdi savo kaime, ar kad ir tam pačiam Jurbarke. Niekur neišvažiuoja. Nepasiekia nei Dainų Švenčių, nei kad ir artimiausių Lietuvos miestų. Apie užsienį net kalbėt nereikia.
Pašiurpęs, 2013-02-09
„Tie pinigai buvo atiduoti žmogui, kuriam, kaip Kultūros centro meno vadovė sako, ir buvo atiduoti“, geras sakinys. Ir aš noriu, labai , labai noriu gauti 10 tūkstančių. Gal kas nors galėtų paaukoti...
asa, 2013-02-08
tai dabar kabinkitės ir prie visų likusiųjų po pamokinės veiklos būrelių, kurie yra mokami. Reiškia muzikos mokyklos taip negali lankyti soc. remtini vaikai, nes ten gi apmokama viskas. Nu kvailystė
tasa, 2013-02-09
Bet tai čia kalbama apie pavogtus pinigus, o ne apie oficialiai apmokamus būrelius.Negražu:)
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook