Komentarai


Aha, 2013-09-11
Gina ir man patinka :))))) net labai patinka :)
smalsi, 2013-09-09
ko gero, kažkas negero dedasi pilies bendruomenėje, o Smalsutė čia tik tarp kitko. Kažkas nepasidalija laurais, net ir po tokio vaikiško straipsnelio. O ir kokie tie laurai? Beje, ta Gina, gidė, visai šauni, buvau jos vedamoje ekskursijoje.
kad, 2013-09-03
ir nesmalsi ta smalsute, pasirodo:)
Giedraitienė, 2013-09-02
O už straipsnį labai ačiū. Esu tikra, kad nei vienas iš jį rengusių negalvojome apie save. Visi galvojom apie Panemunės pilį. Dėkui už pagalbą ją populiarinant. ...ir dar galvoju, kad tikriausiai sunkūs tie akmenys užančiuose... :)
Giedraitienė, 2013-09-02
Aš viso labo pakalbėjau apie dailės istoriją, tame tarpe dadaizmą ir pravedžiau užsiėmimą. Tik tiek :) Lukas padėjo su sklaida, vedė fotografijos pamokėlę. Didelis dėkui dienoje talkinusiom Danguolei ir Sigutei. Dirbo kolektyvas. Kaip gaila, kad Smalsutė pataikė ateiti tik į dailės istorijos pamoką... Kviečiau pasilikti kitiems užsiėmimas, bet ji labai skubėjo į Skirsnemunę :)
Giedraitienė, 2013-09-02
Sveiki :) Neleis man meluoti šio straipsnio autorė, kad aš sakiau jai, kaip ir visiems kitiems, kurie domėjosi renginiu, kad lobių paieškos dienos sumanytoja yra Gina. Tai Gina daugiausiai triūsė besiruošdama, tai ji vedė ekskursiją. Siūliau žurnalistei pašnekinti ją pačią...
nu nu, 2013-08-30
visai negarbinga, tarsi, visa diena jos nuopelnas butu,,,,,
Monikita, 2013-08-29
kas organizavo, o kam laurai atiteko
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook